ANDROİD VESTEL Yazılım Yükleme Talimatı 17MB300

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Burada paylaşılan yazılımı yükledim ama hoşuma gitmedi. Kumandadan youtube tuşuna bastığım zaman bu uygulamaya erişim izniniz yok uyarısı alıyorum. Giriş yapamıyorum. Menüden yüklü uygulamalara girerek youtubeyi açıyorum. Youtube'de video izlerken görüntü soldan sağa doğru titreme şeklinde kayma yapıyor. Tv kanal düzenleme de iken eskiden sil (mavi) tuşu vardı o da gitti.Vestel servisine tv'nin arkasındaki seri no'yu yazıp orjinal yazılım istedim ama dönüş olmadı. Şimdi eski yazılıma nasıl dönebilirim.

20191004_195913.jpg
hangisini yüklediniz ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
bende indirme bile sağlamadı, başka bir sunucuya deneyelim.
Sota Sota müsait zamanda kontrol edermisin dosya uzunluğundan kaynaklımı indirme başarısız?

T titanic2002 yeniden upload yapıyorum biraz zaman alacaktır
Arkadaslar günde 3 dosya indirme hakkınız bulunuyor. (dosya boyutuna bakmaksizin)

ziyaretçi olarak indirmeye başladım.
anlik ekran goruntusu.

Screenshot_20200128-172124_Samsung-Internet.jpg

Y Çevrimdışı

yaman21

Yeni Üye
25 Şub 2018
29
son sürümü indirdim. flasha attım usb2 ye taktım. ilk sayfada belirtilen önergeleri takip etmeme rağmen bir türlü yükleme başlamadı. nerede yanlış yapıyorum anlamadım. bu sürümde yükleme farklı mı yoksa.

T Çevrimdışı

tartar10 

Aktif Üye
8 Kas 2018
206
44
Bu tv de ccam kullanan var mıdır? Daha doğrusu samsung tvler gibi
eklenti (app ) yükleme yapılıyor mu? Yapan var mıdır? Varsa, ben de düşünebilirim.

H Çevrimdışı

hudays

Yeni Üye
8 May 2020
2
24

bunu denermisin
androidde geriye dönüş yazılımı ne yazkki yoktur. yani bende geçmişe dönük yazılımı olsa paylaşırdım. verdiğim link şu an en güncelidir. 1.26.47
Televizyonum sadece Netflix'de sıkıntı çıkartıyordu sıfırlamaya çalıştım siliniyorda kaldı 3 bekleyip saat fişi çektim bu yazılımı yüklemeye çalıştım aynı şekilde bu sefer erasing diye geldi ve kaldı. Acaba ne yapabilirim çözüm yok mudur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri