ANDROİD VESTEL Yazılım Yükleme Talimatı 17MB300

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Vay arkadaş, neredeyse 5 sene geçmiş bu konunun üzerinden.

MB300 ilk gördüğümde dönemin koşullarına göre ''uzay Mekiği'' demiştim, yazılım boyutunu görünce de OHA demiştim :kiskis

Şu anakart ile sanırım oldukça sınırlı bir üretim yapılmıştı değil mi sevgili F fikoloji

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

MB300 ilk gördüğümde dönemin koşullarına göre ''uzay Mekiği'' demiştim, yazılım boyutunu görünce de OHA demiştim :kiskis

Şu anakart ile sanırım oldukça sınırlı bir üretim yapılmıştı değil mi sevgili F fikoloji
Abi o günlerde dediğin gibi vov diyorduk, Vestel android denedi ve bence çok başarılı idi, çünkü günümüzdeki android kart ile mb300 ana kart işlemcisini karsilastirsak tabiki mb300 çok daha ilerde olurdu (tabiki zamanı hesaba katarak) görüntü işleme performans canavardi canavar.
Tabi artık teknolojinin yenik düşmesi, planlı eskitme, uygulamaların kendini güncelleyerek yoluna devam etmesi fakat android sürümünün aynı kalması ile artık; Android ama kullanılmayan android sınıfına soktu onu.
Artık hesap açılamıyor. Bu nedenle kullanılamıyor, yada açsak bile bir çok uygulamanın android sürümünü desteklemiyor. Böyle bir kaos mevcut.
Şimdi senle her zaman konuşuruz android box diye, gel bakalım değer mi hesap yapalım.

Gecen bu TV nin ana kartı bozuk olanı geldi 1800 TL ana kart gelişi, işçilik vs 2500 de.
Peki H hakanyrm arkadaşımız buna bir çözüm arıyor, hemde çalıştığı halde!
Diyelim ki o zaman bu TV yerine smart + android box alsa idi o android box hala çalışıyor du, üstüne diyelim böyle bir sorun oldu ve 1000 TL ye yeni bir box la değiştirip yoluna devam edecekti.
Bu kabaca bir hesap olmasına rağmen, nasilda smart TV Ler android TV Ler her geçen sene eziliyor anlamış oluyoruz.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi o günlerde dediğin gibi vov diyorduk, Vestel android denedi ve bence çok başarılı idi, çünkü günümüzdeki android kart ile mb300 ana kart işlemcisini karsilastirsak tabiki mb300 çok daha ilerde olurdu (tabiki zamanı hesaba katarak) görüntü işleme performans canavardi canavar.
Tabi artık teknolojinin yenik düşmesi, planlı eskitme, uygulamaların kendini güncelleyerek yoluna devam etmesi fakat android sürümünün aynı kalması ile artık; Android ama kullanılmayan android sınıfına soktu onu.
Artık hesap açılamıyor. Bu nedenle kullanılamıyor, yada açsak bile bir çok uygulamanın android sürümünü desteklemiyor. Böyle bir kaos mevcut.
Şimdi senle her zaman konuşuruz android box diye, gel bakalım değer mi hesap yapalım.

Gecen bu TV nin ana kartı bozuk olanı geldi 1800 TL ana kart gelişi, işçilik vs 2500 de.
Peki H hakanyrm arkadaşımız buna bir çözüm arıyor, hemde çalıştığı halde!
Diyelim ki o zaman bu TV yerine smart + android box alsa idi o android box hala çalışıyor du, üstüne diyelim böyle bir sorun oldu ve 1000 TL ye yeni bir box la değiştirip yoluna devam edecekti.
Bu kabaca bir hesap olmasına rağmen, nasilda smart TV Ler android TV Ler her geçen sene eziliyor anlamış oluyoruz.
İşte bu nednele ısrarla MODÜLER TELEVİZYON diyrum ben de :)
teraspy teraspy Emminin kulakları çınlasın çok konuştuk zamanında.

herşeyi tv nin içine gömdüler, en ufak aksaklık olduğunda tv komple haliyle çöp oluyor.

vestel efendi zamanında SMART diye sattığı MB9X anakartlarda millete nasıl gol attı ise MB300 de aynı oldu demek ki.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İşte bu nednele ısrarla MODÜLER TELEVİZYON diyrum ben de :)
teraspy teraspy Emminin kulakları çınlasın çok konuştuk zamanında.

herşeyi tv nin içine gömdüler, en ufak aksaklık olduğunda tv komple haliyle çöp oluyor.

vestel efendi zamanında SMART diye sattığı MB9X anakartlarda millete nasıl gol attı ise MB300 de aynı oldu demek ki.
Yıllar utansın yıllar utansın 😅
Aslında hepsine çözüm vardir ama sağolsun Vestel sattıktan üstünden 5 sene geçtikten sonra yatırım yapmak istemiyor. Günü kurtarıyor.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Ondan sonra çok şey değişti abi 😅
Artık girmiyor. Bı tek dediğin gibi doğrulama ekranını 2 li kombinasyon yaparak deneyebilir. TV wifi ve kullanicisiz kurulacak ardından, açılınca wifi bağlayacak, ayarlara girip kişisel alanda hesap ekliyecek.
Mb300 Sanırım az üretilmiş yada hiç arıza yapmıyor. En son bir yıl önce app markete girmiyor diye google hesabı kurrulumunu yapmıştım.

K Çevrimdışı

kurtsalih

Yeni Üye
7 Haz 2023
3
44
Merhaba. Link silinmiş. Güncelleme şansınız var mı acaba

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Dostum selam maalesef bahsettiğin "Telefon ve dizüstü bilgisayar kullanarak oturum açma yöntemi" aktif değil.

v1dad56b726b7d1ef9.jpg

v272a413b15d8a3125.jpg
Çözüm buldunuz mu

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

boldpilot22

Yeni Üye
22 Şub 2022
2
52

Merhaba
benim de MB300 tv var şu anda Googleplay yükleyemiyorum yardımcı olacak arkadaş varsa yazabilirmi smart ve android özelliğini kullanamıyorum teşekkürler

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Merhaba
benim de MB300 tv var şu anda Googleplay yükleyemiyorum yardımcı olacak arkadaş varsa yazabilirmi smart ve android özelliğini kullanamıyorum teşekkürler
Merhaba Arkadaşlar
Bende Vestel VT MB300 Android led tv var crome yükleyemiyorum bir şey izleye çalıştığımda youtube yönlendiyor bununla ilgili çözüm veya yazıl olan varmı bilgi rica ederim.

Artık Vestel için bitti bu model, cunku eski bir ürün.
Yukarıda daha önce de yazmış olduğunuz mesajınız ve konuda verilen cevaplar yer alıyor. Cihazın android sürümü düşük kaldığı ve donanım yetersizlikleri ile güncelleme imkanı da olmadığı için konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt