ANDROİD VESTEL Yazılım Yükleme Talimatı 17MB300

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Y Çevrimdışı

yaman21

Yeni Üye
25 Şub 2018
29
Ado hocam bizim tv ilgili yeni yazılım yok mu. Şayet yoksa androidli vestel tv şu ana kadar üretilen en sorunsuz tv demekki :)

T Çevrimdışı

tb00t

Yeni Üye
8 Nis 2018
14
34

Dosyayı bos bir flaşa atıp USB 2.0 girişine bağlayın tv açma tuşuna basın 15 20 dk yükleme süresi olacak. Ardından play storeyi güncelleyin. Netfilx çalışıyor test edildi
Hocam selamlar ben bu paylaştığınız sürümle TV yi güncelledim Netflix sorunu yok evet ancak şöyle bir sorun başgösterdi kanal geçişlerinde bi kanalda takılıp ileri gitmiyor hep aynı kanal ismi görüyorum sonrasında bu arada tkgs aktif ondanmıdır bilemedim. Ayrıca Netflix izlerken bazen geri çıkıp menüye başka içeriklere bakayım diyorum Tv yeniden başlıyor Ram'den dolayı olduğunu düşünüyorum bu sorunun da fakat sizlerin bilgilerini almak isterim elbette teknik olarak.Zamanında aida64 ile kontrol edip Ram'in 1.5gb olduğunu görmüş ve Vestelden gelen ekibe sorduğumda o göstermez onu cevabını almıştım oysaki satıldığında 2.5gb ram olduğu yazıyordu sitesinde de takdir sizlerin. Teşekkürler bol güneşli günler :)

Y Çevrimdışı

yaman21

Yeni Üye
25 Şub 2018
29
6 aydır bu sürümü kullanıyorum. Yazılım genel olarak sorunsuz fakat bu sürümdeki netflix önceki sürümü aratıyor. 5+1 ses oynatmıyor (ses sistemine bağlıyken) izleme esnasında çok sık takılmalar mevcut. yeni güncelleştirmelerin de hiç biri uyumlu değil. Yeni bir sürüm çıktıysa denemek isteriz.

T Çevrimdışı

titanic2002

Yeni Üye
4 Eki 2019
5
40
Cvp: ANDROİD VESTEL Yazılım Yükleme Talimatı 17MB300

Yok maalesef.

aaaaaaaaaaaaa.png
v0.1.14.33 yazılım lazım. Link verebilir misiniz
Cvp: ANDROİD VESTEL Yazılım Yükleme Talimatı 17MB300

Yok maalesef.

aaaaaaaaaaaaa.png
v0.1.14.33 yazılım lazım. Link verebilir misiniz

T Çevrimdışı

titanic2002

Yeni Üye
4 Eki 2019
5
40
Burada paylaşılan yazılımı yükledim ama hoşuma gitmedi. Kumandadan youtube tuşuna bastığım zaman bu uygulamaya erişim izniniz yok uyarısı alıyorum. Giriş yapamıyorum. Menüden yüklü uygulamalara girerek youtubeyi açıyorum. Youtube'de video izlerken görüntü soldan sağa doğru titreme şeklinde kayma yapıyor. Tv kanal düzenleme de iken eskiden sil (mavi) tuşu vardı o da gitti.Vestel servisine tv'nin arkasındaki seri no'yu yazıp orjinal yazılım istedim ama dönüş olmadı. Şimdi eski yazılıma nasıl dönebilirim.

20191004_195913.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt