A101 21 Ocak Satışı ONVO OV42250 Android Smart Uydulu 42'' FHD TV 1999TL

T Çevrimdışı

TugrulBey55

Yeni Üye
29 Ocak 2021
10
29
Merhabalar. Ben bu ürünü satın aldım ama HD Netflix sorunu yaşıyorum. Ne yaptıysam Netflix HD olmadı nasıl çözebilirim acaba.

T Çevrimdışı

TugrulBey55

Yeni Üye
29 Ocak 2021
10
29
WhatsApp-Image-2021-01-29-at-11.24.26.jpg

Adem Helvacı Adem Helvacı bu şekilde abi. Firma internet ve hesap sorunu olabilir diyor Netflix ise onay sürecinden geçmiş bir cihaz değil diyor. Çözemedim nasıl halledeceğimi.

T Çevrimdışı

TugrulBey55

Yeni Üye
29 Ocak 2021
10
29
Netflix ile iletişime geçip konuyu danıştım. Onvo markasının onay sürecinden geçmediğini, cihaza Andorid tabanlı bir Netflix APK'sı kurulduğunu (Smart TV sürümü olması gerekliymiş), bu nedenle HD görüntü almanın imkansız olduğunu belirttiler. L1 sertifikası ile ilgili bir sorun sanırım. Çözümü bilgisayardan film-diziyi açarak miracast ile yansıtma ile kendi çapımda çözdüm ama bu çok saçma bu kadar para verdiğimiz bir cihazın HD Netflix desteklemesi, lisanslanması gerekli bence. Adem Helvacı Adem Helvacı bu durumu yetkililerine sorma şansın var mı?

Nickimsonikimsi Çevrimdışı

Nickimsonikimsi

Aktif Üye
10 Eyl 2018
54
41
Netflix ile iletişime geçip konuyu danıştım. Onvo markasının onay sürecinden geçmediğini, cihaza Andorid tabanlı bir Netflix APK'sı kurulduğunu (Smart TV sürümü olması gerekliymiş), bu nedenle HD görüntü almanın imkansız olduğunu belirttiler. L1 sertifikası ile ilgili bir sorun sanırım. Çözümü bilgisayardan film-diziyi açarak miracast ile yansıtma ile kendi çapımda çözdüm ama bu çok saçma bu kadar para verdiğimiz bir cihazın HD Netflix desteklemesi, lisanslanması gerekli bence. Adem Helvacı Adem Helvacı bu durumu yetkililerine sorma şansın var mı?
Aynı fikirdeyim Netflix Lisanslı değil neyazıkki

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Ben şahsen Müşteri Hizmetlerini aramıştım lisanslı demişlerdi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tv'ye programını kurup Security Level kaç bakar mısınız?

IMG_20210129_200908.jpg

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt