A101 21 Ocak Satışı ONVO OV42250 Android Smart Uydulu 42'' FHD TV 1999TL

O Çevrimdışı

onvocu

Yeni Üye
24 Ocak 2021
18
Bende televizyonu almadan videoya bakmıştım birazda o söylem içimi rahatlattı gittim aldım ama bende bu durumu görünce cidden üzüldüm 1080 bir panelde 540p veriyor sanırım cidden çok kötü gözüküyor.

Hocam uygulama ayarlarından indirme kalitesini "Standart" seçeneğinden "Yüksek" seçeneği ile değiştirip bir de öyle dener misiniz ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
resim_2021-01-29_163214.png

A Adem Helvacı Abi normalde hızım bu şekilde televizyon bit yerine bayt şeklinde gösterdiği için öyle gözüküyor.
dün bununla ilgili üreticiyle görüştüm. pazartesi bazı gelişmeler olabilir. 42250 kullanıcıları için bir güncelleme yapacakları bilgisini aldım.

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
T Çevrimdışı

TugrulBey55

Yeni Üye
29 Ocak 2021
10
29
dün bununla ilgili üreticiyle görüştüm. pazartesi bazı gelişmeler olabilir. 42250 kullanıcıları için bir güncelleme yapacakları bilgisini aldım.
Hayırlı haberleri bekliyoruz A Adem Helvacı abi. Televizyonda gördüğüm en büyük sorun bu çünkü.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam uygulama ayarlarından indirme kalitesini "Standart" seçeneğinden "Yüksek" seçeneği ile değiştirip bir de öyle dener misiniz ?
Yaptım fayda etmedi maalesef

C Çevrimdışı

cagri2506

Aktif Üye
18 Ocak 2021
70
30
50ul2063 dta Toshiba 4k a101 e geliyor 3700 alınır mı hocam
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kolay gelsin arkadaşlar 50ul2063 dta Toshiba 4k a101 e geliyor 3700 alınır mı hocam
Alınmaz kardeşim ben aldım ve iade ediyorum. Ekranda ciddi titreme sorunu var ve asla 4 çekirdek falan değil inanılmaz kasıyor ve donuyor televizyon ben pişman oldum mağazadan aldım ama allahtan bu sorunlar teknik ekip gelince de oldu durumu söyledim 3 tane de ölü piksel vardı servis fişi ile iadesini yapıcam. Bence uzak dur paraya kıyıp samsung al

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
... Ve:
Servis menüsünü açtığımızda en alt kısımda gördüğümüz Widevine Level nedir ? Bunu level 1 e getirebilir miyiz ? Bu işlemin bir sıkıntısı var mıdır ?
A Adem Helvacı teraspy teraspy
L1 getirdiğinde neler olabileceği hakkında hiç bilgim yok maalesef ,olay servis menüde olacağı için de "yap bakalım" da demem ,ama sanırım getirsen bile üstte key istiyor ,muhtemelen L1 içindir o key ,yani lisans içindir (bilerek yazmadım ,sadece varsayım olarak belirttim)

S Çevrimdışı

Smile 

Yeni Üye
25 Nis 2021
3
Merhabalar. Onvo 42250 tvde Dahili uydu alıcısı ile HD uydu yayınlarını 720p standardında izleyebiliyorum bu nedenle de yayınlar da biraz bulanık. Harici uydu taktığımda 1080i çözünürlükte net izliyorum yayınları. YouTubeda da içerikleri 1080p izliyorum. Servis Menüsünde tv yayının PQ Advanced >> Peaking Bank değerine baktığımda da 720p olduğunu gördüm ve bu değiştirilmiyor. (Harici uydu ve YouTube için bu değerler 1080i oluyor ve net görüntü var) Bir çözümü var mı?
A Adem Helvacı

F Çevrimdışı

forcsf

Aktif Üye
10 Şub 2018
53
Merhaba Adem Bey,

Bu televizyon tekrar A101'de satışta. Teyzeme hediye almayı düşünüyoruz. Acaba aradan geçen sürede, yeni partiye geçiş ve ürün özelliklerinde değişiklik olmuş mudur? Bu konuda bilginiz varsa paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler.
A Adem Helvacı

F Çevrimdışı

forcsf

Aktif Üye
10 Şub 2018
53
A101'de fiyat tekrar 1999TL olmuş. Bir adet teyzem için aldım. Kurulumdan sonra ziyaret edebilirsem izlenimlerimi paylaşırım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt