47pf9090 mb91 yanlış yazılım yükleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
servisleri aktifleştirmemiz iyi olur mu
sizin anakartinizda baska isinize yarayacak modlama ile acilacak bir özellik yok,ayrica su andaki profilinizi yedekleyip saklayin herhangi bir sorun oldugunda ihtiyaciniz olacak.Cok fazla profil özelligini test etmek icin actiginiz takdirde tv acilmaz ,full yazilimla yeniden yüklemek zorunda kalabilirsiniz.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Kendi yaptığınız yazılımda faklı servisleri aktifleştirdiniz mi ya da ne gibi değişiklikler uyguladınız?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Menü 4725 yapınca disable ya da off olan servisleri aktifleştirmemiz iyi olur mu ya da hangilerini aktifleştirmeliyiz?benim tvde disable olanlar şunlar : auto tv off ,pc standby,pin8 standby out,stby search,aps sorting,dynamic menü ,auto zoom mode,hdmı auto switch,video wall id,Iplayer,orf,astra hd+,skype bunlar ya disable ya off ya da no yazanlar.
Bu yazdıklarınızdan hangisi işe yarar ki, İşlemcinizi bu kadar yormayın sonra üzülürsünüz, bir büyüğümüzün de dediği gibi mb9xx kartlarda çalışıyorsa kurcalama felsefesine inanmak lazım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Kendi yaptığınız yazılımda faklı servisleri aktifleştirdiniz mi ya da ne gibi değişiklikler uyguladınız?

Menü 4725 yapınca disable ya da off olan servisleri aktifleştirmemiz iyi olur mu ya da hangilerini aktifleştirmeliyiz?benim tvde disable olanlar şunlar : auto tv off ,pc standby,pin8 standby out,stby search,aps sorting,dynamic menü ,auto zoom mode,hdmı auto switch,video wall id,Iplayer,orf,astra hd+,skype bunlar ya disable ya off ya da no yazanlar.
İkinci soruna cevap veriyorum :)
Hiç birini elleme sakın,tv döngüye girer,açılmaz ,ama dashboard menüyü deneyebilirsin ,beğenirsen kullan :)

E Çevrimdışı

Eymen2110

Yeni Üye
29 Kas 2020
3
36
Merhabalar bu model tv de vewd market yok son yazılım varmıdır acaba

IMG-20201129-WA0010.jpg

E Çevrimdışı

Eymen2110

Yeni Üye
29 Kas 2020
3
36
sizin anakartiniz icin güncelleme yazilimi yok,alttaki adresi tv tarayicisina yazip denermisiniz vewd acilacak mi?eger iptv icin vewd kullanmak istiyorsaniz ottplayer adresi widget.ottplayer.es/index.html

vestel.tvstore.opera.com
Vewd market olmadan ip tv indirmemizin bir yolu yokmu acaba

Aynı tv arkadaşımda var servis gelip benim tv ye yazılım attı vewd market geldi fakat arkadaşın tv de vewd market yok

Son düzenleme:
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721

Aynı tv arkadaşımda var servis gelip benim tv ye yazılım attı vewd market geldi fakat arkadaşın tv de vewd market yok
forumda sizin anakartinizla ve mb95 ve eski anakartlarla ilgili bir güncelleme yazilimi cesitli sorunlara yol actigindan ve televizyona bir katkisi olmadigindan kaldirildi.Smart uygulama icerikleri vewd ve diger uygulamalar televizyona yüklenebilen özellikler degillerdir.Verdigim adresi denediniz mi, iptv icin ottplayer adresi verdim iki adresi tv tarayicisina yazip deneyebilirsiniz,ottplayer bu sekilde kesin calisiyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64

forumda sizin anakartinizla ve mb95 ve eski anakartlarla ilgili bir güncelleme yazilimi cesitli sorunlara yol actigindan ve televizyona bir katkisi olmadigindan kaldirildi.Smart uygulama icerikleri vewd ve diger uygulamalar televizyona yüklenebilen özellikler degillerdir.Verdigim adresi denediniz mi, iptv icin ottplayer adresi verdim iki adresi tv tarayicisina yazip deneyebilirsiniz,ottplayer bu sekilde kesin calisiyor.
Hiç gerek yok tarayıcıya ,benim tvden bu tv :) ,index.html yap bir tane usbden çalıştırsın bence :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Hiç gerek yok tarayıcıya ,benim tvden bu tv :) ,index.html yap bir tane usbden çalıştırsın bence :)

P Çevrimdışı

prens_ipsiz

Yeni Üye
4 Mar 2018
26
47pf9090 için 3.6.7 titanium diye bi surum yukledim, ekran vestel logosunda kalıyor acılmıyor, allah rızası icin ustume full yazılım atın mb91 icin :)
Durduk yere basımıza is aldık yine. Yardımlarınıza muhtacım.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
47pf9090 için 3.6.7 titanium diye bi surum yukledim, ekran vestel logosunda kalıyor acılmıyor, allah rızası icin ustume full yazılım atın mb91 icin :)
Durduk yere basımıza is aldık yine. Yardımlarınıza muhtacım.
Tv donanımı orijinal ise arka kapak etiket resmini buraya ekleyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt