47pf9090 mb91 yanlış yazılım yükleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
P Çevrimdışı

prens_ipsiz

Yeni Üye
4 Mar 2018
26
Buyrun hocam, tesekkurler.

IMG_20230426_221023.jpg

P Çevrimdışı

prens_ipsiz

Yeni Üye
4 Mar 2018
26
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin.
Hocam ben o bekleme anında mb90 kurtarma diye bir dosya flashladım buna, renkleri allak bullak oldu tvnin, sonra tekrar 3.7.6 titanium flashladım, kurtarmayı oradan yapayım diye... Simdi verdiginiz linkten indirdigim dosya ile ısık yanıp sonmeksizin renksiz bir vestel yazısı kaldı ekranda.

Herhalde abbası ugurluyoruz.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,605
Hocam ben o bekleme anında mb90 kurtarma diye bir dosya flashladım buna, renkleri allak bullak oldu tvnin, sonra tekrar 3.7.6 titanium flashladım, kurtarmayı oradan yapayım diye... Simdi verdiginiz linkten indirdigim dosya ile ısık yanıp sonmeksizin renksiz bir vestel yazısı kaldı ekranda.

Mb90 Kurtarma yazılımı yok ki hiç bir zaman da olmadı. Keşke bulduğunuz her yazılımı yüklemeseydiniz.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881

Hemen elinizdeki kumandayı yavaşça orta sehpaya bırakın. Sakince koltuğunuza oturun.

P Çevrimdışı

prens_ipsiz

Yeni Üye
4 Mar 2018
26
Ne yapalım artık buldugumuzu yukleyecez antikaya. Yapacak bir sey kalmadı sanıyorum. Belki de adı mb90 olan ama kendisinin ne oldugu belli olmayan bir dosyaydı. Neyse, cabanız icin tesekkur ederim. Varsa denemelerimde kullanmak adına 3.6.6.n versiyonun cekirdek versiyonunu alabilir miyim acaba?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Ne yapalım artık buldugumuzu yukleyecez antikaya. Yapacak bir sey kalmadı sanıyorum. Belki de adı mb90 olan ama kendisinin ne oldugu belli olmayan bir dosyaydı. Neyse, cabanız icin tesekkur ederim. Varsa denemelerimde kullanmak adına 3.6.6.n versiyonun cekirdek versiyonunu alabilir miyim acaba?
Mb91 kurtarma yazılımı :)
Mübarek 2018 den beri üyesin ,madem ki yazılım yükleyeceksin ,benim imzamda var o tv,bari beni etiketleyip de sorsaydın "abi buna yazılım atayım mı" diye

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,605
Başka yazılım verildi bildirimi kontrol edin.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Bu yazılımı indir,zipten çıkart,3 dosya olacak üçünü de fat32 li usb ye kopyala,fişi çek,usb yi arkadaki usb ye tak 15 e kadar sayıp kumandadan OK tuşu tvyi görecek şekilde basarak fişi tak,işlemi bir kaç kez dene :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Hem antika deyip de geçme, 100hz bir panel var bizde :ok ,usb belleğin 16dan büyük olmasın ,gerekirse içini boşaltıp tekrar fat32 olarak formatla.

P Çevrimdışı

prens_ipsiz

Yeni Üye
4 Mar 2018
26
Az once bir sey yukledim vestel yazısı ekranda ters duruyor. Du bakalım daha neler gorecegiz haha

Her yeni bir sey yuklemede formatlıyorum usbyi fat32 seklinde. denemeye devam. kusura bakmayın hortlattık mb91i yine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt