4000 TL Laptop Önerisi

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Tekrar merhaba, bu ürün için yorumunuzu öğrenebilir miyim?
İyi fiyat şu dolar kurunda, ağır oyun oynayan bir kullanıcı değilseniz mutlu eder, ekran tn panel olduğu için tepkime hızlı ancak renkler ve açılar biraz sıkıntılı olur, gene de iyi fiyat derim ben

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
İyi fiyat şu dolar kurunda, ağır oyun oynayan bir kullanıcı değilseniz mutlu eder, ekran tn panel olduğu için tepkime hızlı ancak renkler ve açılar biraz sıkıntılı olur, gene de iyi fiyat derim ben
Şimdilik uzaktan eğitim amaçlı kullanılır, o işler bitince tv ye yansıtma ve en fazla asphalt 9 gibi ounlar oynanır. beni düşündüren win 10 yükleme, driver ve win 10 key :)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Şimdilik uzaktan eğitim amaçlı kullanılır, o işler bitince tv ye yansıtma ve en fazla asphalt 9 gibi ounlar oynanır. beni düşündüren win 10 yükleme, driver ve win 10 key :)
İş görür rahatlıkla, gitti gidiyor üzerinden key satılıyor ben öyle yaptım, Microsoft sitesinden orijinal Windows 10 indirip Rufus ile flaşa yazdım, keyde sorun oldu pro bir türlü aktive olmadı satıcı ile irtibata geçtim, enterprise keyi yükledi sorunsuz çalışıyor şu an

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
İş görür rahatlıkla, gitti gidiyor üzerinden key satılıyor ben öyle yaptım, Microsoft sitesinden orijinal Windows 10 indirip Rufus ile flaşa yazdım, keyde sorun oldu pro bir türlü aktive olmadı satıcı ile irtibata geçtim, enterprise keyi yükledi sorunsuz çalışıyor şu an
Şimdi bunu almazsam bir daha da bulamayacağımı düşünüyorum. Key için sizden satıcıyı öğrensem çok olmam değil mi :)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Şimdi bunu almazsam bir daha da bulamayacağımı düşünüyorum. Key için sizden satıcıyı öğrensem çok olmam değil mi :)
Benim aldığım arkadaşı yollarım ama hepsi aynıdır bende sorun çıktı düzeldi, hiç sorun çıkmayan da olabilir, puanı yüksek olan bir taneyi alıp geçin gitti gidiyordan, olmazsa onay vermezsiniz çözüyorlar genelde sıkıntıyı

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Benim aldığım arkadaşı yollarım ama hepsi aynıdır bende sorun çıktı düzeldi, hiç sorun çıkmayan da olabilir, puanı yüksek olan bir taneyi alıp geçin gitti gidiyordan, olmazsa onay vermezsiniz çözüyorlar genelde sıkıntıyı
Teşekkürler, bu arada aldım Laptop'u
win 10 indirmeye başlıyım ama daha önce bende böyle bir key aldım linki onlar verdi. Anladığım kadarıyla fark etmiyor ben indireyim hazır olsun.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Teşekkür ederim, neye niyet neye kısmet. Cep telefonunda uyuşuk davrandım bin tl fazladan para çıktı cepten. Gerçi bunlarda bi parti bin tl yedilerde o zaman gündemde değildi 2. bini yemeden gözümü kararttım artık.
Ben de Monster aldım iyi fiyata aldım gerçi ama alana kadar 1000 lira zam yedim fakat şimdi 1000 lira falan daha pahalı, artık hep zarardayız bekledikçe

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Anahtar aldıysanız önemi yok linkin;

Üstadım linkten win 10 araç yardımıyla indi usb falan sordu neticede elimde içinde setup olan win 10 usb var. rufus için iso dosyası gerekiyor sanırım. bilgisayarı usb den başlatırsam benim elimde ki usb işe yarar mı, iso indirip rufusla tekrar mı usb oluşturmalıyım?

Edit: iso için seçenek varmış ben usb seçmişim :(

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Üstadım linkten win 10 araç yardımıyla indi usb falan sordu neticede elimde içinde setup olan win 10 usb var. rufus için iso dosyası gerekiyor sanırım. bilgisayarı usb den başlatırsam benim elimde ki usb işe yarar mı, iso indirip rufusla tekrar mı usb oluşturmalıyım?

Edit: iso için seçenek varmış ben usb seçmişim :(
Usb içine Windows aracı ile kurulmuş, Rufus da aynı işi yapıyor, kuvvetle muhtemel çalışacaktır, açılışta boot ederken usb göstermeniz yeterli

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt