2021 Elektrik Faturası

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
242
39
maaş olarak 3-4 bin arası kazananların elektrik ve doğalgaz faturaları geldiğinde, Allah yardımcıları olsun.
Amin haklısınız, Doğalgaz ve Elektrik faturaları başlarını almış gidiyor. Yazık günah bu millete , Asgari ücretle geçinen var daha altında maaş alıp evini geçindiren var, üzerine Kira , Su , Çocuk okul masrafı , mutfak , ihtiyaç derken elde hiç bir şey kalmıyor. Uygun olarak gördüğümüz Bim ve A101 ile ayçiçek yağında haftada 5 - 6 tl zam yaptı. Olacak iş değil.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
fakat hala bu durumda olan kişilerle görüşmelerim sonucunda düzeltirse akp düzeltir diyorlar yorumsuz.
Batıyoruz
Çalıyorlar
Malı sağlam götürüyorlar
Ülkeyi satıyorlar

Diyemeyeceklerine göre, tabiki de öyle diyecekler... Bir kumarbaz düşünün, ömrünün sonuna kadar kumardan para kazanamayacağını bile bile oynar... Bu gafiller de öyle işte.

Neyse..

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Benim de 490 geldi. Eee normal, bu kadar her evde buzdolabı olursa elektrik yüksek gelir. 2002 öncesi her evde buzdolabı yoktu elektrik faturası düşük geliyordu.

Buzdolabımı elimden çıkarayım bari çok lüks bir eşya.

N Çevrimdışı

Nomad

Yeni Üye
29 Eki 2020
23
48
Buzdolabı, kombi, termosifon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, klima, cattle vs bilimum lüks tüketim eşyalarını doldurmuş eve şikayet ediyor faşikler.
Birinde aç kapağı soğuk içecek hazır, birinde aç musluğu sıcak su gelsin, birinde bas kumandaya ev ısınsın, bulaşığı çamaşırı makine yıkasın, hanım çekyatta yatıp netfilikiz neyim izlesin.
Sonra fatura yüksek bla bla.
Kur kuzineyi salona kardeşim ev ısınsın.
Üstünde suyunu kaynat, çaya, çorbaya, banyoya kullan.
İçinde yemeğini pişir, arada lüks olsun diye patates at içine, şımart kendini.
Üstünde sabah ekmeğini kızart, sanayağ sür üstüne. Terayağı falan der bu faşikler şimdi.
Al sana faturaların %80 i gitti. Nankörler sizi. Lahanayı yerken kıtır kıtır, sapına gelince meeeee.
Karun gibi yaşarım, memur gibi öderim. Ne ala memleket.
Sanki yıl 2020, tarım toplumundan sanayi toplumuna, hatta bilim toplumuna atlamışız gibi takılıyorlar.
Çekyatla bütünleşen netfilikiz bağımlısı hatun 200 kg olup sağlık sorunları başlayınca sağlık sistemi kötü, bütün gün elinde tablet youtube da gezen çocuk mal olunca eğitim sistemi kötü, tv, tel, pc, psx interneti sömürünce altyapı kötü. Bitmez sizin derdiniz. Cık cık.
Allahtan AHABER var, yoksa memleket batıyor diye bizi de kandıracak bu faşikler.
Neyse, ben biraz daha AHABER izleyeyim, moralim düzelsin.

Ps: Mesaj ağır ironi içerir.

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
Geçenler de muhteremin biri yüksek faturaları ülkenin ne kadar geliştiğine bağladı :hihi yüksek faturaların zamlarla alakası yokmuş , ülke çok geliştiği , kalkındığı için insanlar daha çok kullanıyormuş ondan yüksek geliyormuş :hihi Almanya bu durumu çok kıskanacak , Mercedes ve Bmw nin Türk olmasından sonra bunu kaldıramazlar.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Buzdolabı, kombi, termosifon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, klima, cattle vs bilimum lüks tüketim eşyalarını doldurmuş eve şikayet ediyor faşikler.
Birinde aç kapağı soğuk içecek hazır, birinde aç musluğu sıcak su gelsin, birinde bas kumandaya ev ısınsın, bulaşığı çamaşırı makine yıkasın, hanım çekyatta yatıp netfilikiz neyim izlesin.
Sonra fatura yüksek bla bla.
Kur kuzineyi salona kardeşim ev ısınsın.
Üstünde suyunu kaynat, çaya, çorbaya, banyoya kullan.
İçinde yemeğini pişir, arada lüks olsun diye patates at içine, şımart kendini.
Üstünde sabah ekmeğini kızart, sanayağ sür üstüne. Terayağı falan der bu faşikler şimdi.
Al sana faturaların %80 i gitti. Nankörler sizi. Lahanayı yerken kıtır kıtır, sapına gelince meeeee.
Karun gibi yaşarım, memur gibi öderim. Ne ala memleket.
Sanki yıl 2020, tarım toplumundan sanayi toplumuna, hatta bilim toplumuna atlamışız gibi takılıyorlar.
Çekyatla bütünleşen netfilikiz bağımlısı hatun 200 kg olup sağlık sorunları başlayınca sağlık sistemi kötü, bütün gün elinde tablet youtube da gezen çocuk mal olunca eğitim sistemi kötü, tv, tel, pc, psx interneti sömürünce altyapı kötü. Bitmez sizin derdiniz. Cık cık.
Allahtan AHABER var, yoksa memleket batıyor diye bizi de kandıracak bu faşikler.
Neyse, ben biraz daha AHABER izleyeyim, moralim düzelsin.

Ps: Mesaj ağır ironi içerir.
Hakkını helal et lütfen... İlk paragrafı okurken "aha geldi bi yenisi daha" dedim... Yazının sonundaki uyarıyı iyi ki koymuşsun, ben ironi olduğunu ilk okuyuşta sinirden anlayamadım... Saygılar.

N Çevrimdışı

Nomad

Yeni Üye
29 Eki 2020
23
48
Hakkını helal et lütfen... İlk paragrafı okurken "aha geldi bi yenisi daha" dedim... Yazının sonundaki uyarıyı iyi ki koymuşsun, ben ironi olduğunu ilk okuyuşta sinirden anlayamadım... Saygılar.
Ani helal i hoş olsun. Anlaşılmaması normal. İş yerinde stres dolu saatlerden sonra nefes aldığım ufak bir boşlukta yazınca, ironiyle kalmamış sağa sola da giydirmişim. Yazmamış patlamışım resmen. Şimdi okuyunca farkettim ben de.
Saygılar bizden.

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
buzdolabı mı? zenginsiniz bakıyorum. :clap
evet hocam ya, benim gibi zengin evinde buzdolabı olan üyeler için ''tavsiye forumu vip'' açılsın ben normal üye girişinden giriş yapmak zorunda kalıyorum foruma :) evimizde buzdolabımız var ama bir ayrıcalığımız yok şu forumda.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ne prim yapmıştır şimdi o... Ufak çaplı arsa ev bakmaya başla bence. :kiskis
bill gates ile pazarlık sürecindeyim. buzdolabıyla microsoft u takas edeceğim :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt