Deneyim Yepyeni Smart Portal Çalışmaları

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
servisi çağırdım portalde sorun var dedi vesteli aradım arge ve portal çalışmamız var dedi şuan da tüm vestellerde böyle sorun var samsung smart tv ye baktım google uygulamasına girdiğim anda tv dondu fişini çekmek zorunda kaldım.
Bu konuda tam bir şey diyemiyeceğim sevgili Koro96,çünkü köyden henüz dönmedim,yoksa smart girip incelerdim,internetim (telden giriyorum) iyice azaldı maalesef,ama okuyunca şaşırdım,çünkü tvde gömülü olan çıkıyor internete,biraz ilgimi çekti bu olay ?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Allah izin verirse pazartesi döneceğim eve,unutmazsam atarım ama şunu da sorayım senin kart hangisi? MB9x serisimi?

160f418b4ba22b7f6.jpg
21d86f559122a337f.jpg
320beef11923c55c7.jpg
işte bahsettiğim sıkıntı bu aralık ayından bu yana bu sorun var yazılım yükselttim olmadı Full yazılım attım olmadı vesteli aradım abi portalde çalışma var diyorlar merkezi aradım arge çalışmamız var koray bey sabır edin tüm tvlere güncelleme atacaz sorunu düzeltecez güncelleme attığımız zaman önünüze sözleşme çıkcak ilk kurulumdan sonraki çıkan sözleşme gibi onu okeylediğiniz zaman sorun kalmıycak çözemessiniz servis yönlerdirmesi yapabilirim dendi.

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Haftasonu bendede aynıydı.Dikkat etmedim.Sizin yazılarınızı okuyunca farkettim.?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt