Deneyim Yepyeni Smart Portal Çalışmaları

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
izine gönderdiler 5 gün.
bugün bitti galiba ama girip bakmadım .
Dün orada verdiğim linki arıyordum,tabii bulamadım (portalla alakalıydı) ,gerçi çok önemli değildi, işte o zaman görünce doğrusu şaşırmadım ?

TV'nin flash player desteği varsa swfyi object olarak bi sayfaya eklersek çalışabilir. Ama tvnin flash player desteği olduğunu sanmıyorum :/
MB9x lerde yok maalesef, en azından ben yok diye biliyorum.

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Dün orada verdiğim linki arıyordum,tabii bulamadım (portalla alakalıydı) ,gerçi çok önemli değildi, işte o zaman görünce doğrusu şaşırmadım ?

MB9x lerde yok maalesef, en azından ben yok diye biliyorum.

Aklıma gelmişken diğer konuda kanal düzenleyici arıyordun akşam mobilden baktım da cevap yazamadım
benim modlama konusunda var Nova satco dx

★ Kanal Düzenleme Programı (Nova_SatcoDx);

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
ilk kez vestelde webden filim izyedim "ndrim/5" teki "ndrim/3" tede vardı "Film izle HD" ile kaptan marvel sinema çekimide olsa vestelde olduğundan izledim ki bu görüntüyü normalde izlemem 720, 1080 bulana kadar ya kim hazırladıysada eline sağlık hatta ordan oraya yönlendirmeden ayrı sayfalar açmadan direk oynatabilmeside güzelmiş, bu tarz web linklerine ki; ndrim/2 deydi galiba onlarda filim sitelerine yönlendiriyodu popcorn ikonlarıyla vardı bi tarafta uygulamalar bi tarafta film için olanlar oda güzeldi 3 v 5 tede bi taraf uygulam adiğer tarafada atlanarak sadece bu film linklerine yönlendirse yada bu zorsa altta iki bar üstte uygulamalar altta film linkleri :))
fullhd4kfilmizle, Bicaps, ultrafimizle, direkizle, evrenselfilm, filmmakinesi,filmgo, dilmi-izle, filmfullizle,filmizlesene,filmlobisi, filmmodu,fullhdfilm.gen.tr, webteizle, vizyonfilmiizle, unutulmazfilmler, setfilmizle, onlinefilm.co :)) gibi dahada uzarda neyse yönlendirirse normal tv izleyemicez :))) ama

ÇGH bunlar (çok güzel hareketler bunlar) kocaman alkışlıyorum :clap2:clap2:clap2

:hmmbide aslında bu
siptv_logo.png
bi eklenebilse on numara olcakta oda olur be elbet :)) diye beklicez :))) ne olmazları denedik :))
diğer beklentilerim atv ye link gibi
:fiskosDmax , trtbelgesel, trt2,tlc, on numara olur:mutlu
derken tamam tamam :slapistek arzu beklentiler sonsuz biliyorum herşeyden önce en güzeli olur bu çalışmalarınız inşaALLAH...
sabırsızlıkla takip ediyoruz sağolun..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Aklıma gelmişken diğer konuda kanal düzenleyici arıyordun akşam mobilden baktım da cevap yazamadım
benim modlama konusunda var Nova satco dx
Eşyaları arabaya taşıyordum ,köye gideceğim de :) ,ama bende var bu ,sadece "sdx" açıyor,ben "xml" açanı istemiştim, gerçi ben novayı da kullanmıyorum ,bendeki farklı editör ?

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
ilk kez vestelde webden filim izyedim "ndrim/5" teki "ndrim/3" tede vardı "Film izle HD" ile kaptan marvel sinema çekimide olsa vestelde olduğundan izledim ki bu görüntüyü normalde izlemem 720, 1080 bulana kadar ya kim hazırladıysada eline sağlık hatta ordan oraya yönlendirmeden ayrı sayfalar açmadan direk oynatabilmeside güzelmiş, bu tarz web linklerine ki; ndrim/2 deydi galiba onlarda filim sitelerine yönlendiriyodu popcorn ikonlarıyla vardı bi tarafta uygulamalar bi tarafta film için olanlar oda güzeldi 3 v 5 tede bi taraf uygulam adiğer tarafada atlanarak sadece bu film linklerine yönlendirse yada bu zorsa altta iki bar üstte uygulamalar altta film linkleri :sirit)
fullhd4kfilmizle, Bicaps, ultrafimizle, direkizle, evrenselfilm, filmmakinesi,filmgo, dilmi-izle, filmfullizle,filmizlesene,filmlobisi, filmmodu,fullhdfilm.gen.tr, webteizle, vizyonfilmiizle, unutulmazfilmler, setfilmizle, onlinefilm.co :sirit) gibi dahada uzarda neyse yönlendirirse normal tv izleyemicez :sirit)) ama

ÇGH bunlar (çok güzel hareketler bunlar) kocaman alkışlıyorum :clap2:clap2:clap2

siptv_logo.png
bi eklenebilse on numara olcakta oda olur be elbet :sirit) diye beklicez :sirit)) ne olmazları denedik :sirit)
derken tamam tamam :slapistek arzu beklentiler sonsuz biliyorum herşeyden önce en güzeli olur bu çalışmalarınız inşaALLAH...

Atv nin smart uygulaması mevcut zaten oradan bakabilirsin.

an alttaki isteğin dmax trt belgesel vs sanırım online izlemeyi kastediyorsun.
onuda 5. portaldaki son uygulama ile eklemiştim. hatta akşam tv de denedim çalışıyordu.

Online film izleme siteleri isteğine gelirsek sade ve reklamsız siteler bulursak ekleriz yoksa reklamdı flaşdı zaten ram düşük tv de açılmıyor.
Eklenen film sitesi de dikkat ettiyseniz mobil versiyonu.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu son haliyle verdiğiniz smartin tarayıcı adresi nedir acaba ?
Mb100 modlanmis haliyle mb211 4k TV var ?

Görselini attığım olanı henüz siteye atmadım. orada en önemli özellik kumanda kontrolleri eklenmiş olması.
ve şimdilik bilgisayarda çalışıyor gözüküyor. Tv dede çalışırsa tak kullan için ilk adımı atmış olacağız. ?

C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ilk kez vestelde webden filim izyedim "ndrim/5" teki "ndrim/3" tede vardı "Film izle HD" ile kaptan marvel sinema çekimide olsa vestelde olduğundan izledim ki bu görüntüyü normalde izlemem 720, 1080 bulana kadar ya kim hazırladıysada eline sağlık hatta ordan oraya yönlendirmeden ayrı sayfalar açmadan direk oynatabilmeside güzelmiş, bu tarz web linklerine ki; ndrim/2 deydi galiba onlarda filim sitelerine yönlendiriyodu popcorn ikonlarıyla vardı bi tarafta uygulamalar bi tarafta film için olanlar oda güzeldi 3 v 5 tede bi taraf uygulam adiğer tarafada atlanarak sadece bu film linklerine yönlendirse yada bu zorsa altta iki bar üstte uygulamalar altta film linkleri :sirit)
fullhd4kfilmizle, Bicaps, ultrafimizle, direkizle, evrenselfilm, filmmakinesi,filmgo, dilmi-izle, filmfullizle,filmizlesene,filmlobisi, filmmodu,fullhdfilm.gen.tr, webteizle, vizyonfilmiizle, unutulmazfilmler, setfilmizle, onlinefilm.co :sirit) gibi dahada uzarda neyse yönlendirirse normal tv izleyemicez :sirit)) ama

siptv_logo.png
bi eklenebilse on numara olcakta oda olur be elbet :sirit) diye beklicez :sirit)) ne olmazları denedik :sirit)

Öneride bulundum sağolsun test ederek ikisini

???rfve arkadaşım ilave etmiş.???

Birde diğer Film İzle HD
Yazamıyorum adresini forum uyarıyor site adresi için

Moderatör tarafında düzenlendi:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Görselini attığım olanı henüz siteye atmadım. orada en önemli özellik kumanda kontrolleri eklenmiş olması.
ve şimdilik bilgisayarda çalışıyor gözüküyor. Tv dede çalışırsa tak kullan için ilk adımı atmış olacağız. ?
Oooo,smart arkada dururken(açıkken) kanal değiştiriliyormu, öyleyse süper desene,köye gelmeseydim tvde denerdim,köyde 3 gb telefon interneti var,sadece okuyup yazıyorum ?

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Oooo,smart arkada dururken(açıkken) kanal değiştiriliyormu, öyleyse süper desene,köye gelmeseydim tvde denerdim,köyde 3 gb telefon interneti var,sadece okuyup yazıyorum ?

Şimdilik öyle olmasını umut ediyorum
Ekran arka planda tam ekran şeklinde ve smart uygulama lar şeridi altta

Henüz fırsat bulup tv de deneyemedim .

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Nasıl durdun bu saate kadar mubarek,ben asla dayanamaz denerdim ?

Arada derede fırsat bulup denemeye çalıştım akşam ancak Usb belleği tanımadı TV
birkaç kere çıkar tak yaptım ama olmadı.
Dosyalarda işyerindeki bilgisayarda olunca kaldı test işi..

Başka bellek ile deneyeceğim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Arada derede fırsat bulup denemeye çalıştım akşam ancak Usb belleği tanımadı TV
birkaç kere çıkar tak yaptım ama olmadı.
Dosyalarda işyerindeki bilgisayarda olunca kaldı test işi..

Başka bellek ile deneyeceğim.
Tv yi kapatıp aç yapsaydın,bende de oluyor bazen,hatta usb takıp da portal v.s girince ben artık "EXIT" tuşuyla çıkmıyorum,galiba bu tuş usb çıkartıyor tvden.(tabii pc taktığında usb tanınıyorsa böyle yap,tanınmıyorsa o zaman usb bozulmuştur)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri