Deneyim Yepyeni Smart Portal Çalışmaları

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
şimdilik buraya attım. bir bakmak isteyen olursa baksın bakalım.
+ veya - yorumlarınızı beklerim.

benimki mb120 kart nedendir bilmem ama 5 teyken arka fon benim beyaz oluyodu browserla bu 6 da arkada tv de neyse ekranda kanal görünüyo bu barla birlikte artısı var yani bende sağol ..
zamanla netleşirde bu 6 versiyonu tvye aktarılırsa yada yine browserdan bile olsa o bar güzel bencede sağa sola ikonlar geçişte ordaki ikonlar fazlada olsa ortadaki sabit olabilir yada serbest gezinse mesela macos menüleri gibi secili objeye geldiğinde ikonun cevre hattı ışıldadığı gibi bi tık büyüse de
dicem çokmu olur ajaba :))) hani olma ihtimali olabilirmi acaba ? dediğim gibi istek arzu beklentimiz büyük :))) olsada
olabilirliği varmı acaba:hmm
mac-os-dock-menu-1.png

mac-os-dock-menu-1.jpg

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
benimki mb120 kart nedendir bilmem ama 5 teyken arka fon benim beyaz oluyodu browserla bu 6 da arkada tv de neyse ekranda kanal görünüyo bu barla birlikte artısı var yani bende sağol ..
zamanla netleşirde bu 6 versiyonu tvye aktarılırsa yada yine browserdan bile olsa o bar güzel bencede sağa sola ikonlar geçişte ordaki ikonlar fazlada olsa ortadaki sabit olabilir yada serbest gezinse mesela macos menüleri gibi secili objeye geldiğinde ikonun cevre hattı ışıldadığı gibi bi tık büyüse de
dicem çokmu olur ajaba :sirit)) hani olma ihtimali olabilirmi acaba ? dediğim gibi istek arzu beklentimiz büyük :sirit)) olsada
olabilirliği varmı acaba:hmm
mac-os-dock-menu-1.png

mac-os-dock-menu-1.jpg

web de çalışan ve flaş olmayan birçok şey tabiki yapılabilir.

Öncelikle Dock menü kodları lazım. ikinci olarak bu dock menüyü kumanda kodları ile eşleştirmek lazım.

Görüşlerin için teşekkürler bu arada.
Nihai hali arkaplanda tv oynamaya devam ederken altta ikonlar şeklinde açılacak smart olacak.
tabi iş-güçten vakit buldukça bakarak ne kadar zamanda biter o ayrı konu :)

C Çevrimdışı

craz2u

Yeni Üye
21 Kas 2017
15
IMG_8722.jpg

Merhabalar, mb120, V.2.45.29.1 versiyon kullanıyorum. internet browser a adresi yazdığımda bu hata veriyor.

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
C Çevrimdışı

craz2u

Yeni Üye
21 Kas 2017
15
merhaba, bendede mb120, V.2.45.29.1 , ve açmaya çalıştığın sayfayı denedim sıkıntısız açtı.. C craz2u bilgine..
dışında 2,3,... 5,6 denedinmi ???
Bilgisayarda açılıyor sayfa , ama tv de açılmıyor çok ilginç şimdi telefonda Chrome dan açmaya çalıştım o da açmadı.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
arkadaşlar merabalar Vestel smart tv lerde smart menüye girdiğinizde google uygulamasını açtığınızda karşınıza mobilmi klasik sürümmü geliyor ? beni bilgilendirirmisiniz eve gideyim fotoğraf çekip atcam bende

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
arkadaşlar merabalar Vestel smart tv lerde smart menüye girdiğinizde google uygulamasını açtığınızda karşınıza mobilmi klasik sürümmü geliyor ? beni bilgilendirirmisiniz eve gideyim fotoğraf çekip atcam bende
Mobil olması lazım,operanın mips işlemci için linux sürümü.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Mobil olması lazım,operanın mips işlemci için linux sürümü.
usta klasik sürüm geliyodu bilgisayardaki gibi yani sonra mobil sürüm oldu ben uygulamaya girince mobil sürüm karşıma çıkıyor bende klasiğe tıklıyordum donuyodu tv full yazılım attım donma sorunu düzeldi ancak halen mobil sürüm görünüyor ayrıca yazılar imleçin üstünde foto atcam net olarak öyle bir değerlendirme yapalım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
usta klasik sürüm geliyodu bilgisayardaki gibi yani sonra mobil sürüm oldu ben uygulamaya girince mobil sürüm karşıma çıkıyor bende klasiğe tıklıyordum donuyodu tv full yazılım attım donma sorunu düzeldi ancak halen mobil sürüm görünüyor ayrıca yazılar imleçin üstünde foto atcam net olarak öyle bir değerlendirme yapalım.
Hımm,o zaman şöyle yazayım,en azından bizim kartlarda (MB9x) mobil sürüm olması lazım,ama belkide diğer (mbxxx) kartlada tam sürüm olabilir ki ben yine de olamayacağını düşünüyorum ama yanılabilirim tabii :ok

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Hımm,o zaman şöyle yazayım,en azından bizim kartlarda (MB9x) mobil sürüm olması lazım,ama belkide diğer (mbxxx) kartlada tam sürüm olabilir ki ben yine de olamayacağını düşünüyorum ama yanılabilirim tabii :ok
servisi çağırdım portalde sorun var dedi vesteli aradım arge ve portal çalışmamız var dedi şuan da tüm vestellerde böyle sorun var samsung smart tv ye baktım google uygulamasına girdiğim anda tv dondu fişini çekmek zorunda kaldım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri