Yarın Erken Seçim Olsa Oyunuz Kime ?

Yarın Erken Seçim Olsa Oyunuz Kime ?

• Kimseye oy yok seçimlere katılmıyorum

• Millet İttifakına

• Cumhur ittifakına

• Kararsız seçim olursa bakarız

• Diğer Partiler

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Gençler bilmezler bunu :)
Rahmetli Özal ,kendisini izlerken :)

Karikatür ve Kara Mizah kültürümüz Dünya seviyesinin çok çok üstünde idi ancak bir çok şeyde olduğu gibi emektarlarımızı bunda da küstürdüler.

Şöyle bir bakıyorum da yıl 2021 espri ve halden anlayış seviyemiz çok çok aşağılara inmiş.

Yazık..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Oylarrrrrrrrrr :cay:cay:cay:cay:cay:cay

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
@ibrahimykr1 bunları biliyoruz rica etsem son msj düzenleyip pisliklerin video linklerini silermisin anlatmaya gerek yokkk...

bilen biliyor... Ne istedilerse verdiler hasret bitsin dediler ..... dillendirmeye gerek yokkkkkkkkkk....

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hiç bir partiye üye değilim oyumu kullanırken ülkem vatanım için hangisi hayırlı olacaksa ona oy atarım.
Benim için orada olay bitmiştir.. parti aşığı değilim..
Allah akıl vermiş fikir vermiş herkesin namazı niyazı kendine benim kutsalımı duygu sömürüsü yapan benim şehidimin naaşı başında siyaset yapan...
Ne oldukları kim oldukları kime hizmet ettikleri belli olmayan vatan hainlerine benden oy çıkmaz..
Oy verenlere saygım sonsuz ama adilik yapmayın partinizi savunmak için diyecek söz bulamayınca terör örgütlerinin reklamını yapmayın onların pislik adını anmayın kendinizden olmayanı terörist diye yaftalamayın parti için adamlığınızı insanlığınızı kaybetmeyin.. Ahiretinizi yakmayın bizden 5 gitti onlardan 1000 gitti ne demek kardeşim bizden hiç gitmeyecek onların kökü soyu sopu kuruyacak...
Parayı saraya değil henim Askerime vereceksin..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bu ülkede terörle mücadele mevcut, o kafanı yorma sen.
Size göre Mansur Yavaş da teröristleri belediye de işe alacaktı.
800.000 fark yemenin ağlaması herhalde bunlar.
Aç da kendi cüzdanına bak önce, başkalarını bu kadar savunma.

Moderatör tarafında düzenlendi:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Evet masaya oturttugunu simdi kaziga oturtuyor.pkk ya gel dedi oturttu.fetoye gel dedi oturttu nedense bu itler kaziga oturunca hep muhalefet inliyor.gecin bunlari artik kimse yemiyor.sadece bu yıl 2500 civari it itlaf edildi biliyoruz bazilari cooookkk uzuluyor .uzulmeyede devam edecekler.İT İT ile Arslan Arslan ile yürür...Anlayan anladı....
Yalnız muhalefet dediğin bu ülkenin yarısı biliyorsun dimi hocam ? Bir ülkenin yarısı terörist olamaz mesela, bir ülkenin yarısı terörist olsa o ülkenin bir bütün halinde olması imkansızdır.

Hepimizin ailesinde veya arkadaş çevresinde farklı görüşten insanlar var, biraz böyle bakmak gerekiyor olaya. Çok iyi tanıdığın, anlaştığın, sevdiğin karşı görüşten hepimizin tanıdığı var.

Son 10 yıldır ülkenin geldiği kutuplaşma muazzam seviyede, inanılmaz bir ayrışma var. Bu ülkenin en büyük düşmanı kutuplaşmadır, iktidar destekcisi yada muhalefet destekcisi olsun benim için farketmiyor, her iki kesimde de böyle uç, keskin, karşı tarafında sinir uçlarıyla oynayacak şekilde yorum yapanlar öyle itici tipler var ki ( sözüm meclisten dışarı ) bu tipler ülkedeki kutuplaşmayı körüklemekten başka hiç birşeye hizmet etmeyen, sabit fikirli, karşısındakini dinlemeyen, konuşma kültüründen, adabından nasibini almamış siyaset cahili kişilerdir. Bazen öyle oluyor ki aynı siyasi görüşden olduğum bir kişiden bile uzaklaşıyorum, çünkü çok itici ve boş geliyor bana böyle kişiler.

Demem o ki, bu siyasi kutuplaşma bugün ülkemizin en büyük sorunudur. Bundan biran önce kurtulmamız, sıyrılmamız gerekiyor. Sürdürülebilir bir durum değil.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Demem o ki, bu siyasi kutuplaşma bugün ülkemizin en büyük sorunudur. Bundan biran önce kurtulmamız, sıyrılmamız gerekiyor. Sürdürülebilir bir durum değil.
O kutuplaşma sayesinde iktidardalar, sence bitmesini isterler mi?
Bu zihniyette zaten yılladır ''%51 Bizde olsun gerisi ne olursa oolsun'' mantığı olduğu için bu kadar nefret edilmiyorlar mı?

Şu Kürtlerle kimin ne alıp veremediği var kardeşim?

Ne derdiniz var da işinize gelmeyince Kürtler terörist, İşinize glince Türk Kürt kardeştir muhabbeti yapıyosunuz?

HDP terörist parti mi? Eğer öyle ise mecliste ne işleri var?

Her şeye muktedir ulu yüce erişilmez ilah saygıdeğer haşmetmeabları canı ne isterse o karar 5 dakikada meclisten çıkıyorken yıllardır TERÖRİST olan bu HDP neden kapatılmıyor?

HDP den Vekiller Başkanlar istifa edip mevcut iktidara geçince kahraman oluyorlar da HDP de kalınca veya başka partiye geçince neden azılı terörist oluyorlar?

HDP nin ikircikli siyasetini bu forum üyelerinden benimseyen tek bir kişi dahi olduğunu görmedim lakin dün sınır kapısı açanlar için ''O gün öyleydi de bu gün böyle'' derseniz o işler olmaz işte öyle.

Ekonomide dün denilen bu gün tutmuyor
Adalette dün denilen bu gün geçerliliğini korumuyor
Dün dolar uçarken ''Bize ne dolardan yahu ekmek dolarla mı satılıyor?'' diyenler bu gün ''Reisimiz doları nasıl düşürdü ama?'' diye halay çekiyor
Dünün kahpeleri bu gün itibar sahibi oluyor
Bu günün itibar sahiplerinin yarın zillet ilan edilmeyeceğinin garantisi yok
Merkez bankası bir kişide
Ticaret bakanlığı bir kişide
Sağlık bakanlığı bir kişide
Ekonomi bir kişide
Ülke savunması bir kişide
Ülkenin bütün özkaynaklarının satış yetkisi bir kişide

Ama nedense HDP bir türlü kapatılmıyor neden? reyiz bey hazretleri ''Meclis karar verecek'' diyor da ondan.

Dostlar alışverişte görsün, 'Bakın ben demokrat bir başkanım, meclisten işi halletmelerini bekliyorum'' sanki o meclisten senin sözünün dışına çıkamayan akp mhp vekillerinden başka bir ses çıkacak da neyi bekliyorsa artık?

HDP Teröristlerle işbirliği yapan teröristlerin ülkede borozanını öttüren namert partidir, Halkın Milli duygularına belli aralıklarla oynamak adına stepne olarak kenarda tutup kapatmayan da NAMERT OĞLU NAMERTTİR.

DİN ve MİLLİ DUYGULAR dışında argümanları yok ve zaten bu Millet için başka bir şeye ihtiyaçları da yok.

Kafa bu kafa ise, kimse bu ülkede demokrasi var demesin, Ülkeyi kapatın, anahtarı reyize verin, yıllardır hayalini kurdukları Küçük Osmanlı İmparatorcukluğunu ilan etsin herkes rahat etsin.

Yetti artık sıkıştıkça hdp, sıkıçtıkça kılıştaroğlu bla bla bla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt