Yarın Erken Seçim Olsa Oyunuz Kime ?

Yarın Erken Seçim Olsa Oyunuz Kime ?

• Kimseye oy yok seçimlere katılmıyorum

• Millet İttifakına

• Cumhur ittifakına

• Kararsız seçim olursa bakarız

• Diğer Partiler

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
Görüşünüze saygı duymakla beraber, mevcut iktidarı hakkettiğime inanmıyorum hocam. Bu şahısa ve partisine zamanında oy verdim ama son 3,4 seçimdir asla oy vermedim ve yeniden vermeyi hiç düşünmüyorum.
Diğer bir konu ise ülkede 20 senedir düzgün muhalefet olmaması, bu da benim suçum değildir sanırım. Şunu herkes çok iyi biliyor, bu ülkenin asıl sorunu iktidar değil maalesef muhalefet. İnşallah 2023 seçimleri herkes için hayırlı olur. Saygılarımla.
çok kısa ve basit olarak açıklama: ben hiç vermedim . bir kere oy vermiş olsaydım, çoluğumun çocuğumun yüzüne bakmaya , yüzüm tutmazdı. ek olarak, muhalefet iktidar oldu da ben mi kaçırdım? ülkeyi akp-mhp batırmadı da mesela bay kemal mi yoksa meral hanım mı batırdı? yavaş yavaş anlamaya başladınız mı? yok mu, peki, iktidarın en güçlü alternatifi olan partiye oy vermek, iktidar partisinin kaybetmesi demektir. şansı çok az olan partiye oy vermek ise, akp-mhp'ye oy vermekle tamamen aynı işe yarar. şimdi? var mı bir anlama durumu? yok ise size laf anlatmaya çalıştığım için kusura bakmayın.

C Çevrimdışı

cenedi 

Yeni Üye
15 Mar 2020
12
40
çok kısa ve basit olarak açıklama: ben hiç vermedim . bir kere oy vermiş olsaydım, çoluğumun çocuğumun yüzüne bakmaya , yüzüm tutmazdı. ek olarak, muhalefet iktidar oldu da ben mi kaçırdım? ülkeyi akp-mhp batırmadı da mesela bay kemal mi yoksa meral hanım mı batırdı? yavaş yavaş anlamaya başladınız mı? yok mu, peki, iktidarın en güçlü alternatifi olan partiye oy vermek, iktidar partisinin kaybetmesi demektir. şansı çok az olan partiye oy vermek ise, akp-mhp'ye oy vermekle tamamen aynı işe yarar. şimdi? var mı bir anlama durumu? yok ise size laf anlatmaya çalıştığım için kusura bakmayın.
Bende sizin gibi iki gün sonra çocuklarımın yüzüne bakamama durumu olmasın diye şu anki boş muhalefete oy vermek istemiyorum. Aslında aynı noktaya temas ediyoruz. Tek fark ben şuan da iki tarafı da boş, siz ise tek tarafı boş görüyor olmanız. Bakalım hocam seçime 1 sene var, siyaset herşeye gebe. 2,3 yıl önce birleşik bir muhalefet bile yoktu. Daha neler çıkacak, neler olacak hep birlikte göreceğiz.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
ben üstteki mesajımı yazdıktan sonra geçen 3-4 ayda, her şey daha fena şeye battı. geçinmek, maaşlı çalışanlar için çok daha zor. ama cici beyler, muhalefet beğenmiyor. vebali bu kadar sırtınıza almayı istiyorsanız, tamam, bu kadar dar gelirlinin bütün vebali sizin olsun.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ben üstteki mesajımı yazdıktan sonra geçen 3-4 ayda, her şey daha fena şeye battı. geçinmek, maaşlı çalışanlar için çok daha zor. ama cici beyler, muhalefet beğenmiyor. vebali bu kadar sırtınıza almayı istiyorsanız, tamam, bu kadar dar gelirlinin bütün vebali sizin olsun.
Kimsenin suçu yok Milletçe hepimiz suçluyuz.
Hak aramasını yemesini içmesini bilmiyoruz.
Böyle olunca herşeyi zor yoldan öğreniyoruz.
Sabrın sonu selamet her şerde vardır bir hayır..

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kimsenin suçu yok Milletçe hepimiz suçluyuz.
Hak aramasını yemesini içmesini bilmiyoruz.
Böyle olunca herşeyi zor yoldan öğreniyoruz.
Sabrın sonu selamet her şerde vardır bir hayır..
Kabul etmiyorum abi, her türlü halk mücadelesi ve hak arama eyleminde hiç çekinmeden elimi hep taşın altına koydum.
Yalaka yandaşlar malı götürürken bu bilgi birikim ve kapasite ile yokluğa razı oldum, yine de halk adına da kendi adıma da mücadeleden vazgeçmedim.
Kimi zaman üstü kapalı, kimi zaman ise açık açık gelen yüksek gelir garantili yandaşlık tekliflerini elimin tersi ile ittim.
Kimseyi suçlu ilan etmem ancak o suçlu kitlesinin içerisinde olmayı kesinlikle reddediyorum.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kabul etmiyorum abi, her türlü halk mücadelesi ve hak arama eyleminde hiç çekinmeden elimi hep taşın altına koydum.
Yalaka yandaşlar malı götürürken bu bilgi birikim ve kapasite ile yokluğa razı oldum, yine de halk adına da kendi adıma da mücadeleden vazgeçmedim.
Kimi zaman üstü kapalı, kimi zaman ise açık açık gelen yüksek gelir garantili yandaşlık tekliflerini elimin tersi ile ittim.
Kimseyi suçlu ilan etmem ancak o suçlu kitlesinin içerisinde olmayı kesinlikle reddediyorum.
Senin suçun daha büyük Adem Abi.
Vatanını Milletini Ülkeni sevdiğin için suçlusun. Doğruyu söylemek hak aramak sorgulamak, En büyük suçlardan sayılıyor bu ülkede o yüzden suçluyuz. Hep baraber batıyoruz dibe doğru.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt