Yarın Erken Seçim Olsa Oyunuz Kime ?

Yarın Erken Seçim Olsa Oyunuz Kime ?

• Kimseye oy yok seçimlere katılmıyorum

• Millet İttifakına

• Cumhur ittifakına

• Kararsız seçim olursa bakarız

• Diğer Partiler

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ankete katılan oyunu kullanan herkese Teşekkürler.

Ankete bütün forum katılsa çok iyi olurdu binlerce üye oylasa.

Boş geçmeyin ankekete oy verin oyunuzu kullanın bir oy bir oydur.
Ne yazık ki toplulukların bu anlamda kötü bir yanıdır bu.

Yıllar içerisinde binlerce kere şahit oldum ki toplum ne yazık ki sadece bir imza vererek dahi destek olabileceği konularda duyarsız kalıyor.

Özellikle son dönem genel trend 10 saniyelik videolarda mutluluğu yakalamak :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Al birini vur ötekine. Ben verdiğim oyun adil sayıldığına bile inanmiyorum, ülkenin seçim sistemine bile güvenmiyorum . Yurt dışında yaşadığım için oy hakkım bile olmaması lazım aslında.
İkinci kere duydum bu cümleyi. Keşke Yurt dışında yaşayanların tamamında bu düşünce hakim olsa.
Baş göz üstünde yeriniz olsa da, maruz kalmadığınız yönetim etkileri üzerine oy kullanma hakkınız olması hakikaten çok saçma geliyor bana.
Çıkar ilişkisi değil bu, Yurt dışı oyları farklı partilerin farklı kanalları üzerinde de manipüle ediliyor hepimiz biliyoruz.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
İkinci kere duydum bu cümleyi. Keşke Yurt dışında yaşayanların tamamında bu düşünce hakim olsa.
Baş göz üstünde yeriniz olsa da, maruz kalmadığınız yönetim etkileri üzerine oy kullanma hakkınız olması hakikaten çok saçma geliyor bana.
Çıkar ilişkisi değil bu, Yurt dışı oyları farklı partilerin farklı kanalları üzerinde de manipüle ediliyor hepimiz biliyoruz.
Burdakilerin çoğu şuanki düzeni destekliyor, benim için yanlış bir durum. Düzenine tabi olmadığım bir ülke vatanım olsa da orada yaşamadıkca söz sahibi değilim. Seçimim benim dışımdaki herkesi etkileyecekse benim oy hakkım olamaz.

Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
Ünlü ekonomist, ekonomi profesörü, ekonomi yazarı, şair, herşeyin en iyisini bilen büyük bilge, 2 üniversite bitirmiş, halkın hizmetkârı ve sarayda yaşayıp altın kaplama tuvaleti bile olsa, kendisini ''bu fakir'' olarak nitelendiren adeta mütevazilik bozkırı olan liderlerin lidere başkanımız bu anketi görür ve altına yazılan yorumları okursa önce Sota'yı sonra konuyu açan arkadaşı ve konuya yorum yapan arkadaşları tebrik eder. :sirit:sirit

Kendisi hoş görülü ve yapıcı eleştirilere açık birisidir de...

Bu sefer öyle değil velev ki yine Erdoğan seçildi secilmez ama Adem Abi o kadar kolay olur mu ?

Adaylığını dahi koymayacak sağlık sorunları bahanesi ile istifasını sunacak hepsi bu Abi.
Olabilir, uzak bir ihtimal değil bence.

Burdakilerin çoğu şuanki düzeni destekliyor, benim için yanlış bir durum. Düzenine tabi olmadığım bir ülke vatanım olsa da orada yaşamadıkca söz sahibi değilim. Seçimim benim dışımdaki herkesi etkileyecekse benim oy hakkım olamaz.
Bravo:clap2:clap2:clap2

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt