blaki

Bronz Üye
18 Eyl 2018
164
43
Takipçiler
0
Bunlar hep maddi imkansizliklar yüzünden oluyor . insanlar imkansızlıklar yüzünden farklı yollara başvuruyorlar. Bugün yurtdışındaki blackfriday videolarını izledim mağaza açılışında insanlar sakin sakin alışverişlerini yapıp çıkıyorlar . Türkiyede ise izdiham yaşanıyor. Bunun sadece eğitimle alakalı olduğunu düşünmüyorum. İnsanların maddi durumları iyi değil. Maddi durumları iyi olmayınca farklı yollara başvuruyorlar her alanda bu böyle. Refah seviyeleri çok düşük. Bu yıl ülkemizle 400'ün üzerinden kadın öldürülmüş sadece 1 yılda. Sanki ülkede savaş var sayıya bakın.

hadisahin

Bronz Üye
14 May 2018
73
8
Takipçiler
0
Miui11 yüklemeyin bataryanız kötü etkilenecektir zaten hiçbir farkı yok. Ayrıca uygulamalar miui 10'a göre daha yavaş açılıyor.

Xiaomi türkiye garantili diye satılan telefonların hepsi aslında boş garanti , çünkü xiaomi'nin tükiyede teknik servisi yok . Yurtiçi Distribütör Firma'nın verdiği teknik servis bozulan telefonları kullanıcı hatası diyerek geri gönderiyor. Çok nadir telefon tamiri yapılıyor. xiaomi telefonlarda fiyatı baz alıp garantisiz almak daha mantıklı
Daha önce yazdım mı hatırlamıyorum ama alma amacım garantiden ziyade imei kayıt konusunda kafamın rahat olmasıydı. Fiyat da diğer satıcılardan 10₺ pahalıydı. Bu yüzden kendini Xiaomi Türkiye distribütörü olarak lance ettiren evofone dan aldım. İnşallah işimiz düşmez gatanti işlerine. Size de hayırlı olsun bu arada.

Üst Alt