Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Keşke, insanlar bilinçli olsa ve kullanmayacağı donanımlara, yazılımlara para dökmese... İhtiyaçları dahilinde, ürün satın alsalar.

Biraz da yüksek performanslı cihaz kullanmak istiyorum açıkçası hocam, Android 2 GB RAM ile hiç keyifli değil.
UFS depolama falan ne kadar fark ediyor dünya gözüyle de görmüş oluruz fena mı. :hihi
Apple iPhone'u bedava verseler kullanmam bak o konuda gayet netim. :kiskis

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
xiaomi da aynı iphone gibi yazılım güncelledikçe telefonlarda az da olsa yavaşlama oluyor miui 9 , 10, 11 de bunu gördüm. Mümkün oldukça en stabil yazılımı bulup orada kalmak daha mantıklı. Xiaomi bir türlü doze olayını çözemedi. whatsapp tarzı uygulamalarda bazen bildirim gelmiyor yada geçikmeli geliyor. Bunu en 7-8 farklı romda test etmişimdir. Eski modeller mi8 mi8se mi9se modeller yeni modellerden daha iyi resim çekiyor lens kaliteleri daha iyi. yeni modellerin megapixel daha fazla fakat resimler net değil renkler çok yapay. Telefon fiyatlarını da yükselttiler

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
xiaomi da aynı iphone gibi yazılım güncelledikçe telefonlarda az da olsa yavaşlama oluyor miui 9 , 10, 11 de bunu gördüm. Mümkün oldukça en stabil yazılımı bulup orada kalmak daha mantıklı. Xiaomi bir türlü doze olayını çözemedi. whatsapp tarzı uygulamalarda bazen bildirim gelmiyor yada geçikmeli geliyor. Bunu en 7-8 farklı romda test etmişimdir. Eski modeller mi8 mi8se mi9se modeller yeni modellerden daha iyi resim çekiyor lens kaliteleri daha iyi. yeni modellerin megapixel daha fazla fakat resimler net değil renkler çok yapay. Telefon fiyatlarını da yükselttiler

Yapabileceğimiz bir şey yok maalesef. :bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri