Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
BramStoker BramStoker GCAM yüklemek için ROM yüklemek veya ROOT yetkisi gerekiyor sanırım, garantili cihaz olduğu için uğraşmak istemedim.
Bakmak istersen aşağıda Xiaomi'nin kendi kamera uygulaması ile çektiğim fotoğraflar mevcut;

Karanlıkta yapmış olduğum çekimler;

(Fotoğrafları büyütmek için sağ üst köşede beliren simgeye tıklayın.)

AI Modu

48 MP Modu

AI Modu

48 MP Modu

HDR Modu

AI Modu

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
48 MP Modu (Flaş Açık)

HDR Modu (HDR modunda flaşlı çekime müsaade etmiyor.)

Gündüz Çekimleri;

AI Modu

48 MP Modu

Makro çekim, odaklanma denemeleri;

Telefonun ön ve arka kamerası gündüz veya aydınlık ortam çekimlerinde oldukça başarılı. Bu telefon için tam bir sosyal medya telefonu olmuş diyebilirim.
13 megapiksellik ön kamerası gayet başarılı öz çekimler elde etmenizi sağlıyor. :kas

Arka kamera grubu, 4 adet kamera mevcut, düşük aydınlatma koşullarında da gayet tatminkar sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.

Kamerayı test ederken gece modunu test etmeyi unutmuşum, gece modunu test ettiğim fotoğrafları da buraya atarım. :slap

M Çevrimdışı

mavcil 

Yeni Üye
15 Eyl 2019
49
39
Hayırlı olsun hocam. Bende de redmi note 7 64GB var. Telefondan gayet memnunum ama bazı serilerde oluşian bir problem var ki o da konuşurken karşıdaki kişi sesinin yankı yapması. Bazı forumlarda yazılımsal bazılarında donanımsal bir problem olarak gösteriliyor ama bende de bu problem mevcut açıkcası ve bir türlü sorunu çözemedim.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Whatsapp bildirim sesleri yok mu bu telefonda değiştiriyoruz dosya da ses yok hiç ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hayırlı olsun hocam. Bende de redmi note 7 64GB var. Telefondan gayet memnunum ama bazı serilerde oluşian bir problem var ki o da konuşurken karşıdaki kişi sesinin yankı yapması. Bazı forumlarda yazılımsal bazılarında donanımsal bir problem olarak gösteriliyor ama bende de bu problem mevcut açıkcası ve bir türlü sorunu çözemedim.

Sağ olun, bizde öyle bir sorun tespit etmedik henüz. :bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt