Windows 10 yükleme sorunu

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Çıkmaz dediler inşallah diyelim bir müddet izleyeceğim anormal bir durum olmazsa ssd takviyesi yapacağım
Abi o kadar yaşlı ve hdd li bir laptopa win10 kurmak yanlış olur. Bir an önce ssd alman iyi olur o hdd nin çalışması senin çok şanslı olmanın göstergesi ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Ekran kartına reballing mi yaptılar eğer yaptılar ise vga chip değiştimi yaptılarmı ne kadar süre ile garanti verdiler

Birde vga chipleri flux sıkıp ısı uyguluyorlar çok uzun ömürlü olmuyor belki 1 gün belki 1 hafta veya 1 ay yapılan işlem hakkında detaylı bilgi verdilermi

290 liraya bence fırınlayıp geri göndermişlerdir.
290 bu işler için az bir ücret gibi geldi bana. Bilmiyorum. :kiskis

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
290 liraya bence fırınlayıp geri göndermişlerdir.
290 bu işler için az bir ücret gibi geldi bana. Bilmiyorum. :kiskis
Reballing yaptınız mı diye sordum hayır dediler ,ramlerin birini değiştirdik dediler ama ben kasayı açıp baktım sanki benim ramler aynen duruyor gibi geldi bana,bilemiyorum bu pandemi yüzünden dengem bozuldu hiçbir dükkanda uzun süre kalamıyorum, normalde bozuk rami istemem gerekirdi ama basiretim bağlandı herhalde, şimdilik bir sıkıntı yok bakalım böyle devam edecek mi
Abi o kadar yaşlı ve hdd li bir laptopa win10 kurmak yanlış olur. Bir an önce ssd alman iyi olur o hdd nin çalışması senin çok şanslı olmanın göstergesi ?
Valla yukarıda da yazdım 7den ücretsiz terfi ile geçtim 10a ve uzun süredir sorunsuz kullanıyordum, şu anda da sorun yok, bir müddet deneyip ondan sonra ssd işine bakayım diyorum

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
chip sorunu olmuş ekran kartı işlemci chiplerini sıcak hava ile ısıtmışlardır fazla uzun ömürlü olmaz kısa süre sonra tekrar arıza verecektir

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
chip sorunu olmuş ekran kartı işlemci chiplerini sıcak hava ile ısıtmışlardır fazla uzun ömürlü olmaz kısa süre sonra tekrar arıza verecektir
Israrla sordum chiplerle ilgili bir sorun olmadığını söylediler adamların yeri belli yurdu belli görürür gösteririz bir daha
Güvenilir, ben işlemcimi buradan almıştım.
Şu anda da güvenilirdir herhalde. :kiskis
Ama bayram ve yasak nedeniyle 27'sinde kargoya verme işlemi başlayacak sanırım.
Sağol bu bilgi için bayram sonu sipariş verelim iyice soğudum hb dan bu olmazsa amazondan bakarız artık

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri