Whatsapp yeni sözleşmeyi zorunlu kılması

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Trump Reyiz Kendi Sosyal Platformunu kurmayı düşünüyormuş Twitterdan kovulduktan sonra
Kursun ona geçeriz. Daha güvenli :kas

Şu Telegramı sevemedim ben bir türlü.

Eee Sota Sota face hesabını kapattın. WP de kullanmayacaksın diyelim. Karşı taraf senin wp kullanmadığını nasıl bilecek merak ettim? :alala

M Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
Trump Reyiz Kendi Sosyal Platformunu kurmayı düşünüyormuş Twitterdan kovulduktan sonra

Eee Sota Sota face hesabını kapattın. WP de kullanmayacaksın diyelim. Karşı taraf senin wp kullanmadığını nasıl bilecek merak ettim? :alala
Wp kişilere girince rehberde o kişi gözükmüyorsa onda wp yok demektir

Karl1 Çevrimdışı

Karl1 

Aktif Üye
17 Haz 2018
76
50
Nerdeyse tüm kamu kuruluşları ve çalışanları da mecburen Whatsapp kullanmak zorundalar. Dolayısı ile yeni sözleşmeyi onaylamak zorunda bırakılıyorlar. Umarım en kısa zamanda başka bir alternatife geçilir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541

Durum paylaştım. :ok

Screenshot_20210109-183649_WhatsApp.jpg

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Signal kurdum, Whatsapp'dan neredeyse farkı yok. Wp'deki "iletildi" yazan mesajların kaynağını da bilsek iyi olurdu. Bir sürü asılsız, dayanağı belli olmayan mesajlar gruplar arasında hızla yayılıyor, insanlar da bazılarına inanıyor. Bir de Zoom kullanırken dikkat edin. Görev yaptığım okuldaki öğretmen arkadaş önermemişti, tanıdıklarının banka hesaplarını boşaltmışlar. Programın güvenlik açığı bulunuyormuş.

Son düzenleme:
ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Birkaç güne devlet kanalı ile wp yasak gelebilir ciddi boyutlarda istihbarat problemi yaratır millet vekilleri komutanlar komser savcı hakim kullanmayan yok

Nelerin kimlerle paylaşılacağının garantisi bile yok

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
telegramda alternatif çok watsaptan daha iyidir forum siteleri bitti paylaşım ağırlıklı telegramdan oluyor

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Konuya yazdığım ilk yorumumun sonuna kadar arkasındayım... :coskun Gelişmeleri de sabırsızlıkla bekliyorum. ⚽

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Bende tepkiliyim onay vermeyeceğim. Viber zaten çok aktif olmadığım bir programdı ama artık aktif kullanırım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt