Whatsapp yeni sözleşmeyi zorunlu kılması

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
bir de "elin gavuruna bağlı kalmadan" telegram övmüş. ruslar islama mı geçti, diye düşündüm bi an. :kas
bakış açınıza bağlı her telden değerlendirmek gibi bir anlayışımız söz konusu, evet elin gavuru dedim çok net...
bu Hususta elin Müslümanı da uygulama verip böylesine bizleri göbek bağından vurucu kararlar alırsa Müslüman demem,,,
etik davranıldıktan sora ne önemi var. Telegram kurucusu açıklama yaptı Rus kaynaklı değiliz ve Rusya ile Hiç bir ilgisi yoktur artık diye de
açıklama yaptı. ayrıca Rus olsa ne olur...

Bildiğim kadar ile Türkiye’de geçen yaz sonu yürürlüğe giren Sosyal Medya Yasası kapsamında, Türkiye’de ilk temsilci atamasını yapan sosyal ağlar arasında yerini almıştı.

kaynak haber Türk
Durov, başlangıç aşamasında Almanya’nın Berlin kentinde bulunan ve şifreli bir mesajlaşma hizmeti olan Telegram'a odaklandı.

Ardından Telegram’ın yasal olarak merkezini İngiltere’de Londra’ya taşıyan Durov, Telegram’ın operasyon merkezi olarak ise Birleşik Arap Emirlikleri'den (BAE) Dubai’yi seçti.

‘ŞU ANDA DUBAİ’DEYİZ AMA YER DEĞİŞTİRMEYE HAZIRIZ!’

Şirketin internet sayfasında konuyla ilgili olarak dikkat çekici şu bilgilendirme yer alıyor:

“Telegram geliştirme ekibi Dubai merkezlidir. Telegram'ın arkasındaki geliştiricilerin çoğu ise aslen, eşi görülmemiş sayıda yüksek vasıflı mühendisleriyle ünlü şehir olan St. Petersburg'dan geliyor. Telegram ekibi, yerel BT düzenlemeleri nedeniyle Rusya'yı terk etmek zorunda kaldı ve üs olarak Berlin, Londra ve Singapur dahil olmak üzere bir dizi konumu denedi. Şu anda Dubai'den memnunuz, ancak yerel düzenlemeler değişirse yeniden yer değiştirmeye hazırız.”

hürmetler...

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
bakış açınıza bağlı her telden değerlendirmek gibi bir anlayışımız söz konusu, evet elin gavuru dedim çok net...
bu Hususta elin Müslümanı da uygulama verip böylesine bizleri göbek bağından vurucu kararlar alırsa Müslüman demem,,,
etik davranıldıktan sora ne önemi var. Telegram kurucusu açıklama yaptı Rus kaynaklı değiliz ve Rusya ile Hiç bir ilgisi yoktur artık diye de
açıklama yaptı. ayrıca Rus olsa ne olur...

Bildiğim kadar ile Türkiye’de geçen yaz sonu yürürlüğe giren Sosyal Medya Yasası kapsamında, Türkiye’de ilk temsilci atamasını yapan sosyal ağlar arasında yerini almıştı.

kaynak haber Türk
Durov, başlangıç aşamasında Almanya’nın Berlin kentinde bulunan ve şifreli bir mesajlaşma hizmeti olan Telegram'a odaklandı.

Ardından Telegram’ın yasal olarak merkezini İngiltere’de Londra’ya taşıyan Durov, Telegram’ın operasyon merkezi olarak ise Birleşik Arap Emirlikleri'den (BAE) Dubai’yi seçti.

‘ŞU ANDA DUBAİ’DEYİZ AMA YER DEĞİŞTİRMEYE HAZIRIZ!’

Şirketin internet sayfasında konuyla ilgili olarak dikkat çekici şu bilgilendirme yer alıyor:

“Telegram geliştirme ekibi Dubai merkezlidir. Telegram'ın arkasındaki geliştiricilerin çoğu ise aslen, eşi görülmemiş sayıda yüksek vasıflı mühendisleriyle ünlü şehir olan St. Petersburg'dan geliyor. Telegram ekibi, yerel BT düzenlemeleri nedeniyle Rusya'yı terk etmek zorunda kaldı ve üs olarak Berlin, Londra ve Singapur dahil olmak üzere bir dizi konumu denedi. Şu anda Dubai'den memnunuz, ancak yerel düzenlemeler değişirse yeniden yer değiştirmeye hazırız.”

hürmetler...
Sormuş olduğum sorunun cevabı değil bu copy paste metni... :bilmiyom

Onlarca alternatif nelerdir??

Soru bu. :hmm

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Watsapin yeni gizlilik ilkesini zorunlu kılması twiter'de siyasi fakat komik tweetlere neden oldu. Muhalif Şarkıcı Atilla Taş Turkcell'in kendi programı bip kullanın diyenlere; ha saraya yazmışsın ha bipe yazmışsın dedi. :hihi

Edit: imla ve anlatım hataları

Son düzenleme:
OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Sormuş olduğum sorunun cevabı değil bu copy paste metni... :bilmiyom

Onlarca alternatif nelerdir??

Soru bu. :hmm
sevgili Domestos 10 larca bu tür uygulama olmadığını mı söyliyorsun ???
hesaba çeker gibi bir yaklaşım hoş olmamış:hmminanmak istemiyorsan senin sorunun. kopi paste olduğunu belirtmiştim zaten kaynak göstererek !!! neyin altında köstebek arayışı bu ? sorduğunuz sorunun cevabı değilse değildir, ne yapayım yani dava et beni istersen, ne niyetle yazdınız bilmiyorum ama çok kırıldım... bak
  • Viber,
  • ICQ,
  • Google Duo,
  • Signal,
  • Telegram,
  • Turkcell BiP,
  • Discord.
ayrıca play stor, veya google, sor

Son düzenleme:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
sevgili Domestos 10 larca bu tür uygulama olmadığını mı söyliyorsun ???
hesaba çeker gibi bir yaklaşım hoş olmamış:hmminanmak istemiyorsan senin sorunun. kopi paste olduğunu belirtmiştim zaten kaynak göstererek !!! neyin altında köstebek arayışı bu ? sorduğunuz sorunun cevabı değilse değildir, ne yapayım yani dava et beni istersen, ne niyetle yazdınız bilmiyorum ama çok kırıldım... bak
  • Viber,
  • ICQ,
  • Google Duo,
  • Signal,
  • Telegram,
  • Turkcell BiP,
  • Discord.
ayrıca play stor, veya google, sor
Elin gavuruna bağlı kalmayacak onlarca uygulama var dedin... Bende, onlar neler diye sordum... Olay bu kadar basitken, yargıyı sorguyu kırılmayı nereden çıkardın?

Kırılacak, yargılayacak, sorgulayacak bir şey yazmadım, niyetimde de yok olamaz da...

Verdiğin listede Gavurlara ait olmayan onlarca uygulama varmış öğrendim. Teşekkürler...

Kalenderadam Çevrimdışı

Kalenderadam

Aktif Üye
13 Eki 2018
203
40
Whatsapp hakkında düşündürücü paylaşımı ile izlemenizi tavsiye ettiğim bir videodur. Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.
"Gittiğim yeri söylersem tatil yapmış sayılmam ki!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri