Whatsapp yeni sözleşmeyi zorunlu kılması

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,508
By_Trol By_Trol hocam tel ayarlarlarında mobil verinin kapalı olduğundan eminsin değilmi sadece wifi açık şekilde bip üzerinden arama yapınca ağ hatası veriyor redmi not 8 android 10 yüklü benim tel mi ? sorunlu şaka gibi :kiskis yada senin bip sürümün eski olmasın belki yeni sürümde hata veriyordur benim sürüm 3.70.19 senin sürüm kaç
Mobil veri ile wifi hiç bir zaman aynı anda açmam hangisi açık olursa olsun sorun yok.

Screenshot_20210114-202651_Settings.jpg

Screenshot_20210114-203505_BiP.jpg

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Ortamlarda fazla yoktum bir baktim kiyamet kopmuş ahhaahahahha.

Mark uğraştırma bizi diyecegim de her uygulama zaten hemen hemen aynı derecede şeytanlık yapıyor :)

Cok önemli bir adam degilim bugun ölsem bir onemim yok o yuzden kafam rahat.

Takip etsinler kendilerine buradan selamlar yolluyorum.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Mobil veri ile wifi hiç bir zaman aynı anda açmam hangisi açık olursa olsun sorun yok.

Screenshot_20210114-202651_Settings.jpg

Screenshot_20210114-203505_BiP.jpg
uygulama açılıyor sorun yok sadece wifi de arama yapmıyor teli resetledim yine aynı wifi,yi kapatıp mobil veriyi açınca arama yapıyor turkcell kaynaklı bir sorun mobil veri açık olunca bip kullanırsam internet paketim yoksa tel nete bağlandığı için kontor bitiyor 2 günde 50 TL yemiş bip bilmiyorum ama bir oyun var bu işte millet whatsapp bı kaldırsın ben bip kaldırıyorum hattımı da vodafone taşıyacağım turkcell işi iyice sulandırdı :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
uygulama açılıyor sorun yok sadece wifi de arama yapmıyor teli resetledim yine aynı wifi,yi kapatıp mobil veriyi açınca arama yapıyor turkcell kaynaklı bir sorun mobil veri açık olunca bip kullanırsam internet paketim yoksa tel nete bağlandığı için kontor bitiyor 2 günde 50 TL yemiş bip bilmiyorum ama bir oyun var bu işte millet whatsapp bı kaldırsın ben bip kaldırıyorum hattımı da vodafone taşıyacağım turkcell işi iyice sulandırdı :kiskis
Aaa, boşuna bip geçin denmiyor demekki :kiskis

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,508
Türk Telekom hattım ile kullanıyorum wifi ve normal internet ile ayrı , ayrı kullanabiliyorum aramada , yazışmada , görüntülü aramada , dosya gönderiminde sorun yok.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
herhangi bir hizmette, abonesini düdüklemeyen servis sağlayıcılar var mı? varsa lütfen yeşillendirin. :hoba1
Bilinçli olursanız, kullandığınız tarifeyi iyi seçerseniz düdüklenme katsayısı minimumda kalır.

5 Gb 25 ₺
8 Gb 29 ₺
25+5 Gb 30 ₺
3 Gb 21 ₺

Bu rakamlarla gayet mutlu mesut geçiniyorum, hatta İlk iki tarifeyi üçüncü tarife yapma imkanım var ve geçmeyi düşünüyorum...

M Çevrimdışı

merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
Modlu wp kullanıyorum ve hala şözleşme bildirimi gelmedi ,merak ettim bu neden olabilir :alala
Burada başka modlu wp kullanan var mı acaba

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,508
Modlu wp kullanıyorum ve hala şözleşme bildirimi gelmedi ,merak ettim bu neden olabilir :alala
Burada başka modlu wp kullanan var mı acaba
Modluda reklam , sözleşme vs program ile engellenerek apk yapılıyor. Siz her ne kadar arka planda çalışan sözleşmeyi görmeseniz de sözleşmenin son günü dahil olacaksınızdır. Yada programı kullanamayacak sınızdır. 8 Şubat sonrası ne olduğuna dair bilgileri burada paylaşınız.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
mecburiyet diye bir şey yok arkadaşlar, eskiden telefon bile yoktu,
ayrıca 10larca alternatif var elin gavuruna neden bağlı kalalım hem de bizi esir almak isterken...

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Ben modlu wp kullanıyorum bana uyarı bildirimi neden gelmedi acaba
8 şubattan sonra potaya girerim herhalde, öyle olursa diğer seçeneklere bakarım
ben kullanıyorum wp,plus apk ile yıllardır kullanıyorum...
sorunuza gelecek olursak evet bana bildirim geldi, defalarca hem de şimdilik sora deyip geçiyorum
bakalım 8 şubatta ne olacak... kapatırlarsa bizde bir daha yüzüne bakmayız o kadar basit...

birde öneride bulunayım bana göre Telegram uygulaması wp yi 5 e katlar
ki çıktığı ilk zamanlardan beri hem telimde hem de pc de kurulu

M Çevrimdışı

merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
ben kullanıyorum wp,plus apk ile yıllardır kullanıyorum...
sorunuza gelecek olursak evet bana bildirim geldi, defalarca hem de şimdilik sora deyip geçiyorum
bakalım 8 şubatta ne olacak... kapatırlarsa bizde bir daha yüzüne bakmayız o kadar basit...

birde öneride bulunayım bana göre Telegram uygulaması wp yi 5 e katlar
ki çıktığı ilk zamanlardan beri hem telimde hem de pc de kurulu
Sorun telegram ya da başka uygulama kullanıp kullanmamaktan öte aynı kök yazılıma sahip apk nın bu güvenlik aşamasından nasıl geçiyor merakımı celb etti
Benim kullandığım uygulamanın aynısını kullanan kardeşime ve tanıdıklarıma da bu uyarı gelmedi
9 şubata kadar bekleyelim bakalım gelecek mi , gelirse buraya yazarım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri