VESTEL Z20 KULLANANLAR

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado hocam inan bu sefer cinnet moduna soktular beni en son.bu kadar olmaz.ilk defa sinirlerime hakim olamadim .dayanamadim iade dedim .hep sorun olsada anlayisla yaklastim degisim olsun dedim ama busefer dinamiti patlattilar.

''Bir gün herkez VESTEL cinnetlisi olacak'' diyorsun yani :kiskis

Sıkma canını azizim. 2012 sonrası müthiş bir ivme alan VESTEL'e o ivmeyi kazandıran yönetimin artık değişmesi gerektiğini düşünüyorum ben. Tarkan Bey yoruldu sanırım, İlk geldiği zamanki yaratıcı deha ortadan kayboldu sanki :alala

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
''Bir gün herkez VESTEL cinnetlisi olacak'' diyorsun yani :kiskis

Sıkma canını azizim. 2012 sonrası müthiş bir ivme alan VESTEL'e o ivmeyi kazandıran yönetimin artık değişmesi gerektiğini düşünüyorum ben. Tarkan Bey yoruldu sanırım, İlk geldiği zamanki yaratıcı deha ortadan kayboldu sanki :alala
aynen hocam top yekun degissinler .takmiyorum valla hocam kendileri bilir.veririm pazartesi servise yaparim iade napim onlar ugrassin ne soylesek ne etsek dinleyen yok servis haricinde onlarinda gucu sinirli biz elimizden geleni yaptik yerli milli diyerek ne olursa olsun tam destek yaptik nafile

H Çevrimdışı

halidetekini

Yeni Üye
25 Ocak 2018
37
aynen hocam top yekun degissinler .takmiyorum valla hocam kendileri bilir.veririm pazartesi servise yaparim iade napim onlar ugrassin ne soylesek ne etsek dinleyen yok servis haricinde onlarinda gucu sinirli biz elimizden geleni yaptik yerli milli diyerek ne olursa olsun tam destek yaptik nafile
dede asus zenfone 5 .:tara:cal:cay

H Çevrimdışı

halidetekini

Yeni Üye
25 Ocak 2018
37
dedem canin sağlığı geri ver neugrasacaksin dedemide bu hale getirdi vestel merkez

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
vestel z20 sunucuya ulasilamiyor hatasi devam ediyor.telefonu kapatip acinca normale dinuyor

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
KgNn.png
KNxb.png

M Çevrimdışı

mesuttezel

Yeni Üye
16 Haz 2018
14
41
Arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim.dh deydim seviye çok düştü internette araştırma yaparken burayı buldum.
Vestel venüs z20 aldım.tartışma ve yorumlarda baktım burda var heöen üye oldum.dediğim gibi vestel venüs z20 aldım .yaklaşık olarak 37 gün oldu.hiç memnun değilim sürekli aradım vesteli yazılım ile alakalı bir durum dediler fakat yazılmla düzelmedi.beterin beteri oldu z20 çağrı kesilmesi.google play serifikasız hatası.parmak izini bazen okuyor bazen okumuyor.sormak istediğim bilgi verebilecek bana yol gösterebilecek bir arkadaş varsa çok memnun olurum.bugün iade için aradım 1 ay geçtiği için iade olmayacağını servise verip onarım yapılabileceğini söyledi vestel.beni yaklaşık olarak 1 aydır oyaladılar .ben bu ses kayıtlarını mail kayıtlarını gösterip bir aonuç alabilirmiyim iade için yoksa dedikleri gibi tamiri kabul etmem mi gerekiyor.anakart değişecekmiş sertikasız hatası verdiği için.şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
Arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim.dh deydim seviye çok düştü internette araştırma yaparken burayı buldum.
Vestel venüs z20 aldım.tartışma ve yorumlarda baktım burda var heöen üye oldum.dediğim gibi vestel venüs z20 aldım .yaklaşık olarak 37 gün oldu.hiç memnun değilim sürekli aradım vesteli yazılım ile alakalı bir durum dediler fakat yazılmla düzelmedi.beterin beteri oldu z20 çağrı kesilmesi.google play serifikasız hatası.parmak izini bazen okuyor bazen okumuyor.sormak istediğim bilgi verebilecek bana yol gösterebilecek bir arkadaş varsa çok memnun olurum.bugün iade için aradım 1 ay geçtiği için iade olmayacağını servise verip onarım yapılabileceğini söyledi vestel.beni yaklaşık olarak 1 aydır oyaladılar .ben bu ses kayıtlarını mail kayıtlarını gösterip bir aonuç alabilirmiyim iade için yoksa dedikleri gibi tamiri kabul etmem mi gerekiyor.anakart değişecekmiş sertikasız hatası verdiği için.şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
hosgeldin mesut malesef sorunlar ayni.sorunuzu ustalarimiz cevaplar. A Ado. Sota Sota diger ustalarimiz konulara daha vakif deneyimli ehil duayen kisilerdir cevap verirler. tekrar aramiza hisgeldin.cogalalim boyle deneyim kazanalim ve sesimizi daha guclu duyuralim.

M Çevrimdışı

mesuttezel

Yeni Üye
16 Haz 2018
14
41
Teşwkkür ederim aufı4848.severek isteyerek hevesle aldım kulaklık hediyeli hayal kırıklığına uğradım.aldıgım günden beri düzelir güncelleyle diyerek bekledim iyi niyetim su istimal edildi vestel tarafından yanlış yaptım anında iade etmem gerekirdi.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,571
M mesuttezel, Merhaba Hosgeldınız

Vestel'in Urunu Pıyasa Surdukten Sonra Gobegını Kasıyıp Kulagının Ustune Yattıgını Bu Konuda Hepberaber Sahıt Olduk

Kullanıcı Arkadaslar Ite Kalkmasıyla Guncelleme Cıkarıldı
Daha Fazla Baskı Yapılsa Nıhaı Cozume Ulasılacak ama Buda Bıryere Kadar

Vestel Kanadına A Ado Hocam Cok Daha Yakın Daha Fazla Detayı Kendısı Verecektır :ok

Gecmıs Olsun...

Geri
Üst Alt