VESTEL Z20 KULLANANLAR

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
ben biraz milli duygularla bakiyorum olaya beklemeyi uygun goruyorum her ne kadar sorunlu olsada.milli olarak dusunmeye calisiyorum hep tarlada capaya gidiyoruz imece usulu telefonlari almiyoruz topluyoruz bir kenera genelde isim yaziliyor standart hep ayni telefonlar karismasin diye isaret atan bile var.ben oylesine birakiyorum yaklasik olarak 150 ye yakin telefon benim ki numunelik tek .milli olarak bakiyorun uzuluyorum servet disari gidiyor.

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
vestel z20 kullanan arkadaslar bugun sabahtan sansimiza bulundugum yere baz istasyonu icin muhendis arkadaslar geldi.cagri sonlandi ve sunucuya ulasilamiyor hatasi icin gorustuk arkadaslar sagolsun aciklayici bilgiler verdi ve 3 4 adet cihaz ustunden ve kendi cihazlariyla test yaptilar.kesinlikle z20 de yazilimsal bir problem oldugunu sebeke cekim gucunun mukemmel oldugunu test ettiler.akabinde 4 cihazdan da daha iyi oldugunu test ettiler sebeke cekim gucunun cagri sonlandi hatasi verdigi an yapilan 4.5 g hiz testunde 89 mb 47 mb bir hiz verdi ve bu hiz 2 farkli model 4 cihazdan daha iyi cikti. Adem Helvacı Ado hocamizin verdigi bilginin aynisini verdi kodlamada hata yapmis olabilirler dediler cihazi iade etmeyi dusunen arkadaslar bu sorun yazilimsal ama genede karar sizin .

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
bugune kadar vestelle alakali hic olumsuz yorum yapmadim yapanada kendi capimda engel olmaya calistim .ne zaman olumsuzluk yasasam mudahele edildi.evimde bilen bilir tabletten firina kadar dablumbaza kadar vestel.yasadik bir cok olumsuzluk geri donus yaptik yapmaya calistik.artik bende pes ettim burda bir cok kisiye ayrica baska bir telefon karsilastirmasi sitede tartistim yanlis yapiyorsunuz bekleyin taki bu gune kadar.bazi arkadaslari kirmis olabilirim onlardan ozur dilerim buraz evvel vestel cozum merkezini bizzat aradim 15 gun once aramis geri bildirim yapmisti konuya istinaden mail atilmis argeye argenin verdigi cevap z20 icin yollanan son yazilim 1.12.0 da hata yokmus gayet iyi calisiyormus stabilmis.cagri sonlandi hatasi sebeke oparetoruyle alakali hir durummus.parmak izi okuyucu gec algilamasi vmarket hata bildirimi cagri sonlandi hatasi icin yazilim calismasi yokmus.cihaz stabil oldugu icin.z20 icin sikayet yazan arkadaslardan ozur dilerim.ben sadece bana verilen bilgiler yazilim calismasi devam ediyor hatalar icin en kisa surede yollancak denmisti bugunde malesef bu bilgiyi verdiler genel mudurlukten.tekrardan ozur dilerim.sikayet eden arkadaslardan..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,772
sufi48 sufi4848, hocam bu sizin hataniz degil
Size verilen bilgiye istinaden
Burda birseyler anlatmaya gayret gosterdiniz
Bu onlarin ayibi
Gonder arkadas cihazını bakalim
Demeleri gerekir.

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
sufi48 sufi4848, hocam bu sizin hataniz degil
Size verilen bilgiye istinaden
Burda birseyler anlatmaya gayret gosterdiniz
Bu onlarin ayibi
Gonder arkadas cihazını bakalim
Demeleri gerekir.
dediler sayin hocam guvenussune istediler.yanimda 5 arkadas aldik ayni gun simdi 5nide gondercez ben kullanici olarak yazilim dedim onlar degil yazilimda sorun yok dediler.ywzilim değilse dedikleri gibi kronik arizali kendi deyimleri bu yukarda yorum yapan emrah arkadasimizin dedigine geldik sadece 1 ay oyalamanin mantigini anlamadim kendimce.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,772
Baska mesajim belirtmistim
Urunu yapan arge takimina sahadan
Dogru bilgi gitmiyor
O aradaki iletisimi saglayan kanal yani
Musteri hizmetleri bildigin rezalet her firmada boyle inanin

Gecen gun kirilan supurge basligin yenisini istedim urun kodunu soyleyerek
Bizim boyle bir urunumuz yok diyor
Resmini gosterdim bu ney diye
Hik mik urunu gonderin dediler
Urunu yolladim gene bulamadi
Baska arkadas ilgilendi sagolsun
Cak diye cikardi
Serviscilik + Musteri Hizmetleri Ulkemizdeki
Asil Buyuk Sorun
Arge Suc Bulmuyorum.

H Çevrimdışı

halidetekini

Yeni Üye
25 Ocak 2018
37
sufi48 sufi4848 yaktin beni mudur.ilk defa bir cep telefonunda sorun yasiyorum.sana uydum aldim.bende gorusme yaptim bugun musteri hizmetleriyle kayit acildi fakat arayan olmadi.haddinden fazla cagri kesilmesi oluyor,surekli vestel bilmem ne yuklenirken hata olustu mesaji geliyor analiytcs service,parmak izi kilit acma tam bir iskence,2 kere aradim musteri hizmetlerini yazilim calismasi devam ediyor dediler bana sana yok demisler .kayit actirdim iade icin bayram sonrasi yolliycam bende .

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
hakkinda hayirlisi pasam kendi insiyatifin.karar senin ben cudiden atlasam sendeni atliycan pasam sans isi elektronik.bak bizim karadenizde bir laf var SEVDİGUNİ ALAMAYSAN ALDUNİ SEVECEKSUN....:deli1:deli1:deli1:clap:clap:clap

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
hakkinda hayirlisi pasam kendi insiyatifin.karar senin ben cudiden atlasam sendeni atliycan pasam sans isi elektronik.bak bizim karadenizde bir laf var SEVDİGUNİ ALAMAYSAN ALDUNİ SEVECEKSUN....:deli1:deli1:deli1:clap:clap:clap

Abi mücadelemiz hep bu yönde.

Ben yıllarca bu kurumda ezilen çok insan gördüm ve hatta o ezilenlerden, sevilmeyenlerden biirisiyim. Hele bir müdür var Allah'a havale ettğim. benim adımı dahi duymak istemiyor adam.

Sevilmeme nedenim ise yanlışı görürsem gereğini yapıyor olmam. BU YANLIŞ değerli hocam. Bir ürün ya arızalıdır, gereğini yaparsın, ya da değildir yine gereğini yaparsın.

Daha önce de söylediğim gibi ortada 1 ürün, 1 müşteri ama cevap veren 4 ayrı kişi ve 4 ayrı cevap var ise orada saçmalık var demektir.

Ben bu markayı sevmekten, ama yönetenleri eleştirmekten vazgeçmeyeceğim.

Oturduğu yerden ''Yazılımda sorun yok'' diyerek işin içinden çıkacağına, kıçını kaldırıp sorun yaşayan müşterisinin ayağına kadar gidip çözüm üretecek o mühendis efendi.

Ürünü Ülkenin öbür ucuna kadar satmayı biliyorsa, Ülkenin aynı öbür ucuna kadar izmeti de götürmek zorundalar.

Bu ne demek yahu? İnsan oyalamak ne demek? :ciks

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
Abi mücadelemiz hep bu yönde.

Ben yıllarca bu kurumda ezilen çok insan gördüm ve hatta o ezilenlerden, sevilmeyenlerden biirisiyim. Hele bir müdür var Allah'a havale ettğim. benim adımı dahi duymak istemiyor adam.

Sevilmeme nedenim ise yanlışı görürsem gereğini yapıyor olmam. BU YANLIŞ değerli hocam. Bir ürün ya arızalıdır, gereğini yaparsın, ya da değildir yine gereğini yaparsın.

Daha önce de söylediğim gibi ortada 1 ürün, 1 müşteri ama cevap veren 4 ayrı kişi ve 4 ayrı cevap var ise orada saçmalık var demektir.

Ben bu markayı sevmekten, ama yönetenleri eleştirmekten vazgeçmeyeceğim.

Oturduğu yerden ''Yazılımda sorun yok'' diyerek işin içinden çıkacağına, kıçını kaldırıp sorun yaşayan müşterisinin ayağına kadar gidip çözüm üretecek o mühendis efendi.

Ürünü Ülkenin öbür ucuna kadar satmayı biliyorsa, Ülkenin aynı öbür ucuna kadar izmeti de götürmek zorundalar.

Bu ne demek yahu? İnsan oyalamak ne demek? :ciks
Adem Helvacı Ado sayin hocam inanin anlamakta gucluk cekiyorum bazen vesteli kullanici olarak yorumlardan urunun yazilimsal hata oldugunu az cok cahilligimle anlayabiliyorum.tum kullanicilar yazilim sonrasi hatadan bahsediyor bende oyle.bunu geri bildirim olarak soyluyorum yazilim calismasi var en kisa zamanda yazilim verilecek buraya kadar okey harika vestel bilincinde bir bakiyorsun birkac gun sonra yazilimda sorun yok bilgisi .ee bende bugun aradim hakli olarak bu hatalar yazilimsal degilse iade yada degisim talep ediyorum dedim.bakalim geri donus yapacaklar.benim bundan anladigim ben yazilim diyorum vestel urun arizali diyor.ozellikle belirttim burdan 5 kisi baska yerlerden 3 cihaz alinmasina vesile oldum urunleri alan arkadaslarin bende dahil hepsi ayni sorun var 1.12.0 yazilimindan sonra oldu anlatamadim derdimi yorumlari goruyorsunuz sizde alan geri iade yaptilar hakli olarak.

F Çevrimdışı

fazliomer

Yeni Üye
8 Haz 2018
2
48
Adem Helvacı Ado sayin hocam inanin anlamakta gucluk cekiyorum bazen vesteli kullanici olarak yorumlardan urunun yazilimsal hata oldugunu az cok cahilligimle anlayabiliyorum.tum kullanicilar yazilim sonrasi hatadan bahsediyor bende oyle.bunu geri bildirim olarak soyluyorum yazilim calismasi var en kisa zamanda yazilim verilecek buraya kadar okey harika vestel bilincinde bir bakiyorsun birkac gun sonra yazilimda sorun yok bilgisi .ee bende bugun aradim hakli olarak bu hatalar yazilimsal degilse iade yada degisim talep ediyorum dedim.bakalim geri donus yapacaklar.benim bundan anladigim ben yazilim diyorum vestel urun arizali diyor.ozellikle belirttim burdan 5 kisi baska yerlerden 3 cihaz alinmasina vesile oldum urunleri alan arkadaslarin bende dahil hepsi ayni sorun var 1.12.0 yazilimindan sonra oldu anlatamadim derdimi yorumlari goruyorsunuz sizde alan geri iade yaptilar hakli olarak.
sufi mudur bende sabah karar aldim teknosaya para iadesine basvurdum.sorun cikmaz internetten aldigin icin dediler.14 gun yasal hakkim varmis.oglden sonra haber verecekler hediye ceki istedim daha cabuk hallosun diye cihaz alicam gene nasil olsa.

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
sufi mudur bende sabah karar aldim teknosaya para iadesine basvurdum.sorun cikmaz internetten aldigin icin dediler.14 gun yasal hakkim varmis.oglden sonra haber verecekler hediye ceki istedim daha cabuk hallosun diye cihaz alicam gene nasil olsa.
hayirlisi pasam .ne diyeyim .yarim saat dil doktum refereans verdim dedigim dedik yaptilar yazilimda hata yokmus.yapicak baska bir sey yok yazilim degilse telefon arizali iade degisim hakkin.hakkimiz.

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
evet arkadaslar arge sesimizi duydu referans olarak burayi vermistim incelemisler sitede emegi gecen ustalarimizi tebrik eder ve tesekkur ederim.

JHFCM.png

Geri
Üst Alt