VESTEL Z20 KULLANANLAR

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
evet arkadaslar arge sesimizi duydu referans olarak burayi vermistim incelemisler sitede emegi gecen ustalarimizi tebrik eder ve tesekkur ederim.

JHFCM.png
Düzeldi mi hocam yazılımdan sonra ki izlenimleriniz nedir.

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
Düzeldi mi hocam yazılımdan sonra ki izlenimleriniz nedir.
hocam yazilimla cagri sonlandi hatasi sorunu ortadan kalkmis.cihaz baya hizlandi gecislerde ahize sesi harika olmus cok net.parmak izi okuyucu biraz daha iyi genel olarak basarili ilk izlenimlerim.en onemlisi cagri sonlanma hatasiydi onuda halletmisler.tebrikler arge

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
hocam yazilimla cagri sonlandi hatasi sorunu ortadan kalkmis.cihaz baya hizlandi gecislerde ahize sesi harika olmus cok net.parmak izi okuyucu biraz daha iyi genel olarak basarili ilk izlenimlerim.en onemlisi cagri sonlanma hatasiydi onuda halletmisler.tebrikler arge
Zamanında iPhone de bile böyle yazılım sorunları olmuştu yeni güncelleme perişan etmişti herkesi Vestel de de olmadı yadirganmamali . Duzeldigine sevindim gelecek yeni güncellemeler ile daha iyiye gideceğine eminim telefon güzel bir telefon çünkü. Bu arada yanında ki kulaklıkta çok güzel duruyor :)

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
Zamanında iPhone de bile böyle yazılım sorunları olmuştu yeni güncelleme perişan etmişti herkesi Vestel de de olmadı yadirganmamali . Duzeldigine sevindim gelecek yeni güncellemeler ile daha iyiye gideceğine eminim telefon güzel bir telefon çünkü. Bu arada yanında ki kulaklıkta çok güzel duruyor :)
evet hocam haklisiniz her markada hata oluyor.kabul etnek yada kulak vermek gerekli kac gundur dil dokuyorum onlar cihaz arizali diyor servise yollayin ben yazilim diyorum en son bu forumu referans gosterdim bir kere argeden biri incelesin sikayetleri sonra tamam yolliycam ama iade yada degisim dedim cozum merkezinden fahriye hanima sagolsun inceletmis ilgi gosterip.bugun hemen yazilim geldi biraz geri bildirimlere dikkat edip ivedilikle iletseler sorun olsada mudahale cabuk olacak.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,720
sufi48 sufi4848, Hocam Emegı Cabanı Taktır Ettım :clap2
Sonunda Sesını Duyarabıldın, Yerlı Uretımlerımız Forumları Bırazcık Inceleseler
Sorunlar Kendılerıne Ulasmadan Cozumu Ivedılıkle Cozume Ulastırırlar ama Nerde :ciks

Cok Sevındım Bu Konunun Cozume Ulasmasına.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
hocam google play da cihaz sertifikasiz gozukmeye basladi.yazilimdan sonra simdi birde bunun icin dil dokucez:affet
küçük bir kaç güncelleme ile düzeltirler hocam. Mağdur çok olduğu için hemen canlıya çıkarmışlar sanırım yavaş yavaş düzeltmeleri de yaparlar o daha çabuk olur benim düşüncem.

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
tamamen denetleme yapmadan böyle bişe yapmaları yalnış ama biraz aceleye gelmiş sanırım benim düşüncem o yönde .Yine herkes aramaya başlayınca düzelme olur kanımca inşallah :sirit
hint fakiri hocam bunlar sirf girgirina aradim aninda kayit actilar guvenussune bu kadar urunu servise almaya merakli musteri hizmetleri gormedim duymadim.aninda servis kaydi.ac kaydini arat bir uzman bilirkisiye dinlesin vestel bu isleyisle cok zor

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
evet arkadaslar biraz evvel vestel geri donus yapti.benim gibi sabirli insani yoldan cikardilar en son tebrikler.vestele.sertefikasiz cihaz uyari icin imei nunarasi derleme numarasini aldilar bende bir sey yaoacaklar zannettim ve cihazi en yakin servise birakmami guvenussune yollanacakmis.yani hakikaten pes ediyorum artik gercekten vestelle ugrasmak icin melake olmak gerektigini kafama vura vura ogretti bu vestel

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
evet arkadaslar biraz evvel vestel geri donus yapti.benim gibi sabirli insani yoldan cikardilar en son tebrikler.vestele.sertefikasiz cihaz uyari icin imei nunarasi derleme numarasini aldilar bende bir sey yaoacaklar zannettim ve cihazi en yakin servise birakmami guvenussune yollanacakmis.yani hakikaten pes ediyorum artik gercekten vestelle ugrasmak icin melake olmak gerektigini kafama vura vura ogretti bu vestel

Ah benim değerli hocam, Üzülüyorum şunları okudukça lakin hep yazdığım üzere VESTEL okyanusu aşıp derede boğulmak konusunda ısrarlı ise bizlerin elinden bir şey gelmez. :ok

Gönül istiyor ki şurada hep güzel şeyler yazalım, Güzel hizmetleri örnek verelim. Ancak bir dolu bıcır bıcır konuşan hanım hanımcık ikna kabiliyeti yüksek tatlı kızları MH yetki,lisi yapmakla olmuyor bu işler işte. İyi senkronize ekipler, iyi bir arge, iyi bir teknik destek ve en önemlisi ise TÜKETİCİYİ ANLAMAK lazım :ok

H Çevrimdışı

halidetekini

Yeni Üye
25 Ocak 2018
37
ya müdür ver kurtul bosver iade yap sende ben 3 gunde ogrendim sen ogrenemedin 9 senede bosuna sinirlerini hoplatma

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
Ah benim değerli hocam, Üzülüyorum şunları okudukça lakin hep yazdığım üzere VESTEL okyanusu aşıp derede boğulmak konusunda ısrarlı ise bizlerin elinden bir şey gelmez. :ok

Gönül istiyor ki şurada hep güzel şeyler yazalım, Güzel hizmetleri örnek verelim. Ancak bir dolu bıcır bıcır konuşan hanım hanımcık ikna kabiliyeti yüksek tatlı kızları MH yetki,lisi yapmakla olmuyor bu işler işte. İyi senkronize ekipler, iyi bir arge, iyi bir teknik destek ve en önemlisi ise TÜKETİCİYİ ANLAMAK lazım :ok
Adem Helvacı Ado hocam inan bu sefer cinnet moduna soktular beni en son.bu kadar olmaz.ilk defa sinirlerime hakim olamadim .dayanamadim iade dedim .hep sorun olsada anlayisla yaklastim degisim olsun dedim ama busefer dinamiti patlattilar.

Geri
Üst Alt