Vestel ve Vestel üretimi mb97 anakart li tv lerde Netflix acilmiyor veya hala Netflix aktif ise

Y Çevrimdışı

yenilmez1905

Yeni Üye
24 Şub 2019
21
28
sonu 50 ile biten medion yaziliminda cok nadirde olsa aciliyor ,sonuc olarak destek tam kalkti diye düsünebilirsiniz.mb9x lu kartlarda forkplayer yazisina göz atin isterseniz ,netflix yok ama ..

Cevap için teşekkürler, ancak tek gerekli olan uygulama netflix... Bir çok adım gerçekleştirdim, bir ara netflix üyelik oturumu kapattım ve tekrardan giriş yaptım bi sevinç ile :) Oturum açılınca profili seçip hüsrana uğradım ve gene takılı kaldı netflix logosunda :/

N Çevrimdışı

nurullah7182

Yeni Üye
16 Mar 2020
1
24
Netflix ekranındayken sırasıyla: (yukarı yukarı aşşağı aşşağı sol sağ sol sağ yukarı yukarı yukarı yukarı) tıklayın netflix orumunu kapatıp açın.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Netflix ve youtube linkteki anlatilan yöntem ile mb97 mb96 larda calisiyor dlna özelligi varsa mb92, mb90 kartlarda da calismasi gerekir.Iptv listenizi ekleyebileceginiz secenekte uygulama icinde mevcut.Ayni sekilde Prime video da cok büyük ihtimalle calismasi gerekir deneme yapan olmadi henüz.

M Çevrimdışı

Morrci

Yeni Üye
6 Kas 2020
1
32
Evet smart menüde yapilan modlamayi vestel engellemis görünüyor,diger modlama islemleri yapilabiliyor cünki ,ama smart menüde yapilan islem tv ye kaydedilmiyor.Bir ihtimal tarayicidan acmayi denemek ,tarayicidan üyelik bilgilerinin oldugu sayfaya giris simdilik mümkün.Üyelik bilgileri girildikten sonra calisiyor mu bilgim üyeligim olmadigi icin yok.Su anda uygulamanin calistigi tv sahiplerinin yukardan anlattigim sekilde modlama yaparak disardan müdahaleyi engellemesi gerek.
Tarayici kullanarak uygulamanin acildigi ama seyretmenin mümkün olmadigi hakkinda geri dönüs oldu 2 üyemizden
Uyeliktennsonra ana ekran aciliyor ama vudeo oynatilmiyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Yoksa da modlama ile açılabilir F fikoloji Usta MB120 Kullanmıştı online olduğunda cevap yazar.
Mb120 önceden çalışıyordu artık kalktı.
Not; mb120 çok kısa süre kullandım güzel ve sağlam ana kart ama bu tarz uygulamala lisansları hep sıkıntı, her geçen gün bir uygulama kapanıyor

F Çevrimdışı

ferit0101

Yeni Üye
2 Ara 2020
1
44
hocam sw dosyasını açmak için program istiyor o da bende yok o programı nasıl nereden yüklerim acaba

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
hocam sw dosyasını açmak için program istiyor o da bende yok o programı nasıl nereden yüklerim acaba
ilk mesajda var linki toolbox

B Çevrimdışı

Bircex

Yeni Üye
5 Ara 2020
18
42
Evet smart menüde yapilan modlamayi vestel engellemis görünüyor,diger modlama islemleri yapilabiliyor cünki ,ama smart menüde yapilan islem tv ye kaydedilmiyor.Bir ihtimal tarayicidan acmayi denemek ,tarayicidan üyelik bilgilerinin oldugu sayfaya giris simdilik mümkün.Üyelik bilgileri girildikten sonra calisiyor mu bilgim üyeligim olmadigi icin yok.Su anda uygulamanin calistigi tv sahiplerinin yukardan anlattigim sekilde modlama yaparak disardan müdahaleyi engellemesi gerek.
Tarayici kullanarak uygulamanin acildigi ama seyretmenin mümkün olmadigi hakkinda geri dönüs oldu 2 üyemizden
Bende 23 ekim de vestel tv aldım. 15 gün netflix seyrettik ama 25 gündür açılmıyor. Netflix giriş ekranında bekliyor. Teknoloji dilinden pek anlamam. Burda yazılanları okudum web video caster programını da indirdim ama yine açılmadı. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Dışarıdan mudahale, kodlama vs bunlar nasıl yapılıyor?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Bende 23 ekim de vestel tv aldım. 15 gün netflix seyrettik ama 25 gündür açılmıyor. Netflix giriş ekranında bekliyor. Teknoloji dilinden pek anlamam. Burda yazılanları okudum web video caster programını da indirdim ama yine açılmadı. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Dışarıdan mudahale, kodlama vs bunlar nasıl yapılıyor?
Anakartiniz nedir?

Geri
Üst Alt