Vestel ve Vestel üretimi mb97 anakart li tv lerde Netflix acilmiyor veya hala Netflix aktif ise

T Çevrimdışı

Turkoglu

Yeni Üye
8 Haz 2020
2
25
Merhabalar, dün MB97 anakartlı televizyonlarda Netflix'in açılmaması hakkında birkaç şey yazmıştım. Bugün itibariyle Netflix üyeliğimi iptal ettim :sirit Ben de ülkemize yeni giren Amazon Prime Video'yu düşünmeye başladım.

Acaba aynı Netflix'teki gibi modlama yaparak Amazon Prime Video'yu televizyonumuza ekleyebilir miyiz? Hocamızın çektiği modlama videosunda SmartMenuItems kısmında birçok uygulama var (Youtube,Netflix vs.) ancak orada Prime Video'yu göremedim. Acaba kendimiz bunu ekleyebilir miyiz? Yoksa Prime Video, SmartMenuItems dosyasında değil de başka bir dosyanın içinde mi (modlama yaparken) ? Şimdiden teşekkür ediyorum hocalarıma, saygılar.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Merhabalar, dün MB97 anakartlı televizyonlarda Netflix'in açılmaması hakkında birkaç şey yazmıştım. Bugün itibariyle Netflix üyeliğimi iptal ettim :sirit Ben de ülkemize yeni giren Amazon Prime Video'yu düşünmeye başladım.

Acaba aynı Netflix'teki gibi modlama yaparak Amazon Prime Video'yu televizyonumuza ekleyebilir miyiz? Hocamızın çektiği modlama videosunda SmartMenuItems kısmında birçok uygulama var (Youtube,Netflix vs.) ancak orada Prime Video'yu göremedim. Acaba kendimiz bunu ekleyebilir miyiz? Yoksa Prime Video, SmartMenuItems dosyasında değil de başka bir dosyanın içinde mi (modlama yaparken) ? Şimdiden teşekkür ediyorum hocalarıma, saygılar.
Simdilik zor görünüyor konu aciklamasi ve takibi icin link ;
Vestel ve Vestel ürünü TV lerde Amazon Prime video aktif etmek

E Çevrimdışı

emirali

Yeni Üye
26 Eyl 2020
1
34
sifre hersey olabilir,tv ye disardan müdahaleyi engellemek amac burada..
Biz Vesteloji nin göremediği tüm herşeyi yaptım bilmiyorum çoğu kısımları göstermemiş olabilir Bizimki MB110 olmuyor olmadı

IMG_20200926_101326.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yani bir kullanıcı ilk halde modlamali haline cevirse ve bı yerde şifreleme demiştin onu yapsa düzeliyor mu ? Yada müdahale Vestel tarafından yapılmıyor mu ?
Merhaba Biz Yaptık Tümünü Ama Olmuyor Benden İyi Bilen Bir Tanıdığım var diyor ki save edilen dosya nereye gidiyor ve 2 ek dosya vardı onlar hangisi ( MB110 kullanıyoruz)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Biz Vesteloji nin göremediği tüm herşeyi yaptım bilmiyorum çoğu kısımları göstermemiş olabilir Bizimki MB110 olmuyor olmadı

IMG_20200926_101326.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba Biz Yaptık Tümünü Ama Olmuyor Benden İyi Bilen Bir Tanıdığım var diyor ki save edilen dosya nereye gidiyor ve 2 ek dosya vardı onlar hangisi ( MB110 kullanıyoruz)
profiliniz paylasir misiniz kontrol ederim mb110 da sorun yok cünki.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
slm
full yazilima ihtiyacim var mumkunmu.saygilarimla.

IMG-20201002-WA0002.jpg
Yazılımı linkte verdim.

M Çevrimdışı

MeowDayi

Yeni Üye
23 Eyl 2020
2
65
iki gündür MB100 cihazımızda da aynı durum var, core update vs işe yaramadı, netflix öylece kaldı. tv box zamanı yaklaşıyor galiba.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
iki gündür MB100 cihazımızda da aynı durum var, core update vs işe yaramadı, netflix öylece kaldı. tv box zamanı yaklaşıyor galiba.
Full yaziliminiz var mi varsa medion guncelleme deneyebilirsiniz.Guncelleme ile hem puhu takilma sorunu hemde goruntude iyilesme oldugu hakkinda geri bildirimler var.

K Çevrimdışı

kzlckk

Yeni Üye
10 Eki 2020
1
42
mb97 kart vestel smart netflix uygulama dönüp duruyor kilitleniyor malesef. modlama yapıldı hala aynı. çözen olursa bilgi versin ltf.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Y Çevrimdışı

yenilmez1905

Yeni Üye
24 Şub 2019
21
27
Sorunu yaklaşık 2 aydır yaşıyorum, yazılım güncelleme ve modlu olarak kaldırıp yükleme yaptım, ancak hiç bir şekilde düzeltilmedi sorun çözümünü arıyorum hala bulamadım :(

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Sorunu yaklaşık 2 aydır yaşıyorum, yazılım güncelleme ve modlu olarak kaldırıp yükleme yaptım, ancak hiç bir şekilde düzeltilmedi sorun çözümünü arıyorum hala bulamadım :(
sonu 50 ile biten medion yaziliminda cok nadirde olsa aciliyor ,sonuc olarak destek tam kalkti diye düsünebilirsiniz.mb9x lu kartlarda forkplayer yazisina göz atin isterseniz ,netflix yok ama ..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt