Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,935
merhaba ustalarım 17 mb 140 tv yazılımı çöktü logo gelip gidiyor açılmıyor

WhatsApp-Image-2024-05-09-at-3.52.27-PM-1.jpg
WhatsApp-Image-2024-05-09-at-3.52.27-PM.jpg
kurtarma yazılımı verildi.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,935
IMG_2580.jpg

Merhabalar, SEG marka cihazımı da hiç bir değişiklik yoktur ve fabrikadan çıktığı şekilde kullanmaktaydık. Cihazımız normal karasal yayın anten girişinden bağlı çalışmaktadır. Son 3 gündür cihazı açtığımızda SEG yazısı görünüp daha sonra kara ekrana düşüyor, arka planda yayının sesini duyabiliyoruz ama görüntü gelmiyor. Yazılım yükleyerek arızayı çözebilir miyiz? Teşekkürler
Cihaz açık ve yayın sesi gelirken, fener yardımıyla ekranı kontrol edermisin.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,935
Merhaba;
  • SEG marka 24” uydulu televizyon. Bazen monitör olarak kullanıyorum. Kırmızı düğme geliyor kumandadan güç tuşuna basıyorum SEG yazısı saniyelik gelip gidiyor sonra ekran gelmiyor.
  • Televizyonun donanımı orijinal, anakart veya panel değişmedi. Her şeyi orijinal.
  • Televizyon Model No: LE24SAT275-W PLUS
  • Televizyon Seri No: 7382289 500057
  • Panel No: VES236WNVC-2D NO3
  • Anakart: 17MB82S
  • IMG_39848a08c6d1c6c76a81.jpg
    IMG_3985.jpg
    IMG_3986.jpg
Sizlerden yazlım rica ediyorum.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,935
WhatsApp-Image-2024-05-08-at-09.34.16-1cfa951e0512e1ae3.jpg

WhatsApp-Image-2024-05-08-at-09.34.16df4832eaaa4699e1.jpg

evet ustam .sikayet durumunuda yazmıştım.tekrar etiket resmi ve bilgilerini yolluyorum .. mümkünse güncel yazılımını ya da sorunu gideren bir yazılımını rica ediyorum .. hayırlı işler
verdiğim güncelleme yazılımı yükleyip kontrol et. Olmadı Full deneriz.

S Çevrimdışı

samiller

Yeni Üye
7 Haz 2023
13
34
Merhaba yazılım için teşekkürler. Yazılımı talimatlardaki şekilde yükledim pkg uzantılı dosyayı flaşa attım, tv ye taktım, ok basılı tutarak açtım, led önce denildiği gibi hızlı hızlı yanıp söndü sonra normal şekilde yanıp söndü ve bir müddet sonrada tamamen söndü bir 5 dk daha bekledim ama görüntü gelmedi. gücü kesip tekrar verdim arkadan led yanıyor ama hiç bir şey yok, önündeki led de normal şekilde yanıp yanıpsönüyor ve sonra tamamen sönüyor, hatta şu an SEG yazısı dahi gelmiyor. Yükleme işlemini 2 defa tekrarladım emin olmak için ama sonuç değişmedi.

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,935
Merhaba yazılım için teşekkürler. Yazılımı talimatlardaki şekilde yükledim pkg uzantılı dosyayı flaşa attım, tv ye taktım, ok basılı tutarak açtım, led önce denildiği gibi hızlı hızlı yanıp söndü sonra normal şekilde yanıp söndü ve bir müddet sonrada tamamen söndü bir 5 dk daha bekledim ama görüntü gelmedi. gücü kesip tekrar verdim arkadan led yanıyor ama hiç birşey yok onun dışında hatta şu an SEG yazısı dahi gelmiyor. Yükleme işlemini 2 defa tekrarladım emin olmak için ama sonuç değişmedi.
Size varsa full yazılım vereceğim fakat şuan dışarıdayım pc geçince size bildirim atarım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,935
Merhaba yazılım için teşekkürler. Yazılımı talimatlardaki şekilde yükledim pkg uzantılı dosyayı flaşa attım, tv ye taktım, ok basılı tutarak açtım, led önce denildiği gibi hızlı hızlı yanıp söndü sonra normal şekilde yanıp söndü ve bir müddet sonrada tamamen söndü bir 5 dk daha bekledim ama görüntü gelmedi. gücü kesip tekrar verdim arkadan led yanıyor ama hiç bir şey yok, önündeki led de normal şekilde yanıp yanıpsönüyor ve sonra tamamen sönüyor, hatta şu an SEG yazısı dahi gelmiyor. Yükleme işlemini 2 defa tekrarladım emin olmak için ama sonuç değişmedi.
full yazılım verildi.

Geri
Üst Alt