By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,719
Elimde bi kartdaha var 17mb140 bunada dump dosyası lazım bari bu takarım TV ye diye düşündüm bunun dosyasını bulabilirsiniz acaba.?

IMG_20201201_182355.jpg
Bu kartı takıp denediniz mi?
Soketler uyacak mı?
Görüntü gelecek gibi olursa panel yazılımı gerekir.

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,494
73
E Çevrimdışı

ersingun

Yeni Üye
30 Kas 2020
10
44
kusura bakmayin kafam karisti bir arkadasimiz dogru yazilimi yuklemisin dedi diger arkadas yanlis 140 anakartliyi yuklemisin dedi soyle resim atim bastan bana full yazilim linki verirseniz sevinirim.
herseyi bastan deniyim. cep telefondan universal kumanda olayini hallederim artik.

bedd876e-2393.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,719
kusura bakmayin kafam karisti bir arkadasimiz dogru yazilimi yuklemisin dedi diger arkadas yanlis 140 anakartliyi yuklemisin dedi soyle resim atim bastan bana full yazilim linki verirseniz sevinirim.
herseyi bastan deniyim. cep telefondan universal kumanda olayini hallederim artik.

bedd876e-2393.jpg
Yazılım link

cinarelektronik16 Çevrimdışı

cinarelektronik16

Aktif Üye
25 Tem 2019
53
39
Bu kartı takıp denediniz mi?
Soketler uyacak mı?
Görüntü gelecek gibi olursa panel yazılımı gerekir.
evet ilk taktıgımda soketler uydu renkler negatif ve ekran tersti sonra sağ olsun bi arkadaş panel dosyası diye bişey gönderdi onu yükleyince bidaha açılmaz duruma geldi standby yanmıyor bende şimdi dump dosyasını arıyorum bulabilirsem flaslıcam.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,719
evet ilk taktıgımda soketler uydu renkler negatif ve ekran tersti sonra sağ olsun bi arkadaş panel dosyası diye bişey gönderdi onu yükleyince bidaha açılmaz duruma geldi standby yanmıyor bende şimdi dump dosyasını arıyorum bulabilirsem flaslıcam.
Sizde de hata var.
Keşke MB96 Anakart yerine MB140 Anakart taktım diye yazsaydınız. Paylaştığınız seri numaraya göre size MB96 Yazılım verildi. MB140 Anakarta uymaz.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
mb140 spı

cinarelektronik16 Çevrimdışı

cinarelektronik16

Aktif Üye
25 Tem 2019
53
39
Sizde de hata var.
Keşke MB96 Anakart yerine MB140 Anakart taktım diye yazsaydınız. Paylaştığınız seri numaraya göre size MB96 Yazılım verildi. MB140 Anakarta uymaz.
m96 takılıydı zaten en son yazılım yükledikden sonra sonuç aynı olunca siz donanımda sıkıntı vardır deyince bende yedekteki mb140 kartı taktım

E Çevrimdışı

ersingun

Yeni Üye
30 Kas 2020
10
44
Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Sonucu yazın.
oncelikle kumanda calismadigindan dolayi Universal TV Remote telefonuma indirdim IR Tv marka secinden vestel sectim ve kumanda edebildim ama verdiginiz yazilimi ok tusuna basili tutarak telefonda aldiramadim. diger turlu yukleme yapiliyorsa onu deniyicem

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,719
Geri
Üst Alt