ParTaa Çevrimdışı

ParTaa 

Yeni Üye
20 Mar 2018
14
32
Merhaba ado usta seri no 7464563 500523 vestel tv stabil calisan cekirdek surum varmi acaba yüklü olan yazilim v376f Adem Helvacı Ado

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado üstat merhaba sizden bilgi alamak isterim nereden soracağı mi bilemediğim için buradan yazamak istedim. 65 inç tv için ekran koruyucular var ne derece güvenilir ve tavsiye edermisin. Kullanan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.

Satıcılar oldukça iddialı azizim ancak 65'' lerin hem rakamsal boyutları hem de kendi boyutları büyük, bu doğrultuda koruyuculuğu ve görsel fark yaratmadığı/yaratmayacağı konusunda kullanıcı deneyimi almak çok daha makul olur düşüncesindeyim :)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba ado usta seri no 7464563 500523 vestel tv stabil calisan cekirdek surum varmi acaba yüklü olan yazilim v376f Adem Helvacı Ado

MB97 den aşağısı sürümlerde yüklemelerde sorunlu geri bildirim çok, bu nedenle eğer mecbur değilseniz yükleme yapmayınız. Şansınızı denemek istiyorsanız sistemsel olarak olması gereken sürümünüz 3.7.6.s.. Çekirdek yazılım ilk sayfada bulabilirsiniz.

ParTaa Çevrimdışı

ParTaa 

Yeni Üye
20 Mar 2018
14
32
MB97 den aşağısı sürümlerde yüklemelerde sorunlu geri bildirim çok, bu nedenle eğer mecbur değilseniz yükleme yapmayınız. Şansınızı denemek istiyorsanız sistemsel olarak olması gereken sürümünüz 3.7.6.s.. Çekirdek yazılım ilk sayfada bulabilirsiniz.

Bu sürümü dh de paylasmissiniz oradan indirip yuklemisdim ama tv çökmüştü anladim elinize sağlık cevap için ustam

JGIi6B.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ado hocam kusura bakma rahatsız ediyorum ama. Bu sürümü nereden temin edebilirim. Sitede bu isimle bir yazılım bulamadım

Azizim ne rahatsızlığı rica ederim, google da vestel mb130 3.62 yazmayı denermisin :)

Karşına bizim forum çıkar, o linki tıkla seni ilk mesaja götürür, o mesajda hem yazılımı hem de yükleme yönergelerini bulursun, yine de takılır bir sorun yaşarsan yaz kardeşim buradayım ben :)

B Çevrimdışı

baran1985

Yeni Üye
14 Ara 2017
10
Azizim ne rahatsızlığı rica ederim, google da vestel mb130 3.62 yazmayı denermisin :)

Karşına bizim forum çıkar, o linki tıkla seni ilk mesaja götürür, o mesajda hem yazılımı hem de yükleme yönergelerini bulursun, yine de takılır bir sorun yaşarsan yaz kardeşim buradayım ben :)

Hocam çok teşekkür ederim aşağıdaki linkten sürümünü indirdim.
Rardan çıkardım içinden sadece upgrade_mb130 isimli bir dosya çıktı.
Bazı resimlerde 4 -5 adet dosya olduğunu gördüm yanılıyormuyum. Yada ben mi biyerde yanlışlık yaptım
< İndirdiğim Yazılım

I Çevrimdışı

ilkerbass

Aktif Üye
7 Şub 2018
53
Selamlar Kardeşim;

Evet servisimiz anakartınızı değiştirmiş. Yine evet üst donanım bir kart ile değiştirmiş ancak bu tabi ultra mega değişiklikler içeren bir kart değil, aynı nesil kartın daha güçlüsü takılmış diyelim.

Uygulama maalesef android altyapılarda olduğu gibi işlemiyor bu sistemlerde. Portal desteğine bağlısınız büyük ölçüde. YTB ve NTFLX gibi uygulamalar maalesef MB9X lerde oldukça sorun çıkartmakta ve çıkartmaya da devam etmektedir.

Anakartın değişmiş olması nedeniyle isterseniz anakartınıza uygun üst sürüm yazılım deneyebilirsiniz ancak daha yeni canı yanmış biris olarak yazılım yükleme macerasından uzak durmanız gerektiğini hatırlatmama da izin verin lütfen.

Haa şöyle bir avantajınız var, malzeme garantiniz olması nedeniyle ''TV yine arıza yaptı'' diyebilirsiniz yani sizin aklınızdan bu geçebilir ancak ben bu riske girmenize gerek olmadığı yönde görüş bildirmek zorundayım tabi ki :)

Adem bey merhaba, daha önce size aşağıdaki mesajı göndermiştim ama gözünüzden kaçtı herhalde. yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Saygılar, sevgiler

"Tavsiyenizi dinleyip yazılım yükseltmesi yapmayacağım. Fakat yeni anakarta uygun full yazılım temin edebilirseniz çok memnun olurum."

Seri no: 7054198300260

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Hocam çok teşekkür ederim aşağıdaki linkten sürümünü indirdim.
Rardan çıkardım içinden sadece upgrade_mb130 isimli bir dosya çıktı.
Bazı resimlerde 4 -5 adet dosya olduğunu gördüm yanılıyormuyum. Yada ben mi biyerde yanlışlık yaptım
< İndirdiğim Yazılım

Tek dosya olduğu doğrudur zira çekirdek yazılım bu, yükleyebilirsiniz sorun yok. MENU1505 veya fiş çek tak yöntemi ile uygulayabilirsiniz.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem bey merhaba, daha önce size aşağıdaki mesajı göndermiştim ama gözünüzden kaçtı herhalde. yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Saygılar, sevgiler

"Tavsiyenizi dinleyip yazılım yükseltmesi yapmayacağım. Fakat yeni anakarta uygun full yazılım temin edebilirseniz çok memnun olurum."

Seri no: 7054198300260

Yazılımlar anakartınıza değil ürününüzün seri numarsına göre geliyor bu nedenle yeni anakarta uygun şeklinde bir yazılım arayıp bulabilme olanağım olmuyor maalesef. Mevcut en üst görünen sürümünüz 2.2.4.f.

Geri
Üst Alt