Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
:( hocam garantisi var.faydası olur mu garantinin

Olur olur, VESTEL sağ olsun sorun çıkartmıyor bu konularda.
Servislerde makineler var lakin pek kullanmıyorlar (Yazılıma müdahale tespiti olup olmadığı anlaşılabilir yani) tv çalışmıyor ise anakart uçmuş diyerek değiştiriyorlar.

F Çevrimdışı

farcon

Yeni Üye
24 Mar 2018
4
34
Olur olur, VESTEL sağ olsun sorun çıkartmıyor bu konularda.
Servislerde makineler var lakin pek kullanmıyorlar (Yazılıma müdahale tespiti olup olmadığı anlaşılabilir yani) tv çalışmıyor ise anakart uçmuş diyerek değiştiriyorlar.
oh içim rahatladı şükür. bi servis kaydı açtırdım umarım dediğin gibi hallolur.tekrar teşekkür ederim.

B Çevrimdışı

baran1985

Yeni Üye
14 Ara 2017
10
Merhaba Tv modelim 65UD8900 Seri Numaram bu 7885190 700007 bende güncelleme yapmak istiyorum. Çünkü youtube uygulaması beni bezdirdi. Videolar açılmıyor hergün tv yi fabrika ayarlarına sıfırlıyorum ertesi gün yine videolar açılmıyor. yardımcı olursanız sevinirim

hookman Çevrimdışı

hookman

Aktif Üye
13 Şub 2018
64
Merhaba Ado hocam, elimde HI-LEVEL 48UHL950 Smart Led tv var. 17MB100 için malum yazılım 2.15.14 yüklenmiş galiba , sıkıntılı olduğundan daha sonra 1.35.25 dönülmüş, fakat cihaz sapıtmış durumda, açıldıkdan 5-10 dk. Sonra kapanıyor, bazen 2 saat sonra. Resetlemeler de (özellikle youtube uygulamasında) sıklaşmış durumda. Müsait olduğunda full yazılımı bulabilirsen çok sevinirim. Hayırlı günler, iyi çalışmalar...

p6Ak60.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba Ado hocam, elimde HI-LEVEL 48UHL950 Smart Led tv var. 17MB100 için malum yazılım 2.15.14 yüklenmiş galiba , sıkıntılı olduğundan daha sonra 1.35.25 dönülmüş, fakat cihaz sapıtmış durumda, açıldıkdan 5-10 dk. Sonra kapanıyor, bazen 2 saat sonra. Resetlemeler de (özellikle youtube uygulamasında) sıklaşmış durumda. Müsait olduğunda full yazılımı bulabilirsen çok sevinirim. Hayırlı günler, iyi çalışmalar...

Yükleme sonrası bilgi vermenzi rica ederim.

hookman Çevrimdışı

hookman

Aktif Üye
13 Şub 2018
64
Yükleme sonrası bilgi vermenzi rica ederim.

Öncelikle yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler. Affınıza sığınarak bir soru sormak istiyordum;
Siz henüz yazılımı paylaşmamışken şansımı deneyip vesteldriver.com sitesinde seri no ile sorgulama yaptım.
Bana şu dosyayı verdi;

Dosya içeriği ise şu şekilde;

Sizin verdiğiniz dosyada ise (aşağıda) mb100_en.bin dosyası GZ formatında sıkıştırılmış durumda, konuları okurken MB130 anakartlardaki yükleme problemi aklıma geldi. Bu verdiğiniz dosyadaki *.gz uzantılı sıkıştırılmış dosyayı da açmam gerekli doğru değil mi? Hatalı bir işlem yapmak istemedim, bu nedenle sordum. Sizin verdiğiniz daha yeni tarihli zannedersem.

vesteldriver-jpg.jpg

vesteldriverden-alinan-yazilim-jpg.jpg

ado-dan-gelen-yazilim-jpg.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Öncelikle yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler. Affınıza sığınarak bir soru sormak istiyordum;
Siz henüz yazılımı paylaşmamışken şansımı deneyip vesteldriver.com sitesinde seri no ile sorgulama yaptım.
Bana şu dosyayı verdi;
Ekli dosyayı görüntüle 141
Dosya içeriği ise şu şekilde;
Ekli dosyayı görüntüle 142
Sizin verdiğiniz dosyada ise (aşağıda) mb100_en.bin dosyası GZ formatında sıkıştırılmış durumda, konuları okurken MB130 anakartlardaki yükleme problemi aklıma geldi. Bu verdiğiniz dosyadaki *.gz uzantılı sıkıştırılmış dosyayı da açmam gerekli doğru değil mi? Hatalı bir işlem yapmak istemedim, bu nedenle sordum. Sizin verdiğiniz daha yeni tarihli zannedersem.

Ekli dosyayı görüntüle 143

Dosyaların saf hali olmalı yani sıkıştırılmış ve klasörlenmiş olmayacak.

A Çevrimdışı

aözkaya

Yeni Üye
28 Kas 2017
62
Adem Helvacı Ado üstat merhaba sizden bilgi alamak isterim nereden soracağı mi bilemediğim için buradan yazamak istedim. 65 inç tv için ekran koruyucular var ne derece güvenilir ve tavsiye edermisin. Kullanan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.

S Çevrimdışı

seben11 

Aktif Üye
25 Şub 2018
89
Ado hocam 42pf9040 panel yazılımını bulabilirmiyiz mb70 kart mb90 ile değişmişti serviste görüntü fulu görünüyor

_20180321_155003-jpg.jpg

img-20150728-wa0005-jpg.jpg

Geri
Üst Alt