S Çevrimdışı

Smfshr

Yeni Üye
26 Şub 2020
7
38
Bir Allahın kulu yardım etmeyecekmi abi cevap bile yazmıyorsunuz nolur biri yardım etsin

S Çevrimdışı

Smfshr

Yeni Üye
26 Şub 2020
7
38
Estağfurullah lafım sana değil sende benim gibi yeni üyesin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben yazılım almıyor TV diyorum cihaz bana gelse bende bu yazılımı atarım diyor dostum yazılımın çalışıp çalışmadığını bile deneyemiyorum mboot dosyalarını 2mb olanları görmüyor

A Adem Helvacı hocam bi bakın şuna kurban olam

Son düzenleme:
Z Çevrimdışı

Zenakfe

Yeni Üye
24 Şub 2020
5
38
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Bende Vestel 40FA5050 TV mevcut. Yeni eve taşındık evde merkezi sistem var. Ancak benim TV nin yazılım sürümü 1.0.8 idi. Türk kanallarını uygun frekans ile arama yapmama rağmen bulamıyordu. Bende uyducu getirdim o da TV güncellemesi yapman gerekiyor dedi. Bende buradan indirdiğim cihaz ile uyumlu güncellemeyi yaptım. Sonrasında kanalları buldu ancak ekran 180 derece ters görüntü veriyor. Buradan kurtarma yazılımı yükledim sonuç aynı. V1.3.7 ve 1.3.5 denedim yine ters görüntü var. Bu TV nin panel dosyalarını varsa bana gönderebilirmisiniz?

M Çevrimdışı

Mustixa

Yeni Üye
26 Şub 2020
7
34
IMG_20200226_183017.jpg

Tv normal şekilde kapandi açılmıyor ışığı yanıp sönüyor sadece full yazılım yuklesem düzelir mi? Yazılım nereden bulabilirim?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
Estağfurullah lafım sana değil sende benim gibi yeni üyesin

Ben yazılım almıyor TV diyorum cihaz bana gelse bende bu yazılımı atarım diyor dostum yazılımın çalışıp çalışmadığını bile deneyemiyorum mboot dosyalarını 2mb olanları görmüyor

A Adem Helvacı hocam bi bakın şuna kurban olam

Forumda MB9X Anakartlara yazılım yüklemeyin diye yazılar var fakat siz yine de yükleme yapmışsınız tv hiç çalışmayabilirdi.
Şimdi bir deneme yapalım sizin bahsettiğiniz yazılımdaki 1mb olan boot ile diğer txt dosyasını benim verdiğim yazılımdakiler ile değiştirip yüklemeyi deneyin yani benim verdiğim yazılımı yükleyeceksiniz sorumluluk tamamen sizde ayrıca şunuda belirtmek isterim burada hiç bir karşılık beklemeden üyelere yardımcı olan arkadaşların tek işi burası değil bir çoğumuz esnafız anında cevap verilemeyebilir. Biraz beklemeniz gerekir.

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Herkese selam arkadaşlar. Hi level 39HL500 model televizyon kullanıyorum. Yazılım ile HDR açma gibi bir şansım var mı acaba sormak istedim siz ustalarıma. Ve ayrıca kullandığım yazılımın bir üst versiyonu varsa link verebilir misiniz bu konularda fazla bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

20200226_121430.jpg
Slm
Mb82 anakart hdr desteklemez.yazilimsal aktif olsa dahi donanim uygun degil diye hatirliyorum.ustalar yanlisim var ise duzeltiniz lutfen.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Slm
Mb82 anakart hdr desteklemez.yazilimsal aktif olsa dahi donanim uygun degil diye hatirliyorum.ustalar yanlisim var ise duzeltiniz lutfen.
doğrudur.
yokoono, Y Y@KI$IKLII kafasını karıştırıp umut verdi :), bende dedim çok istiyorsanız deneyin diye, nihayetinde güncel kartlarda hdr var, mb 82 bırak hdr yi çalışması bile bir özellik :) diye uyarmıştımda

Geri
Üst Alt