F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
HDR açabilirsin falan diyor galiba ? TV profili ne oluyor nerden gönderecem gerek var mı sizce ?
Profil alma linkteki gibidir

Y Çevrimdışı

Y@KI$IKLII

Aktif Üye
6 Kas 2019
89
33
Profil alma linkteki gibidir

Bunu nasıl yapacağım hocam yardımcı olur musunuz? Herhangi bir videosu falan var mı yapamadım. Gerekli dosyayı indirdim usbye attım sonra tvye taktım usb operationsa tıklıyorum lütfen bekleyin diye bir yazı çıkıyor sonra gidiyor. Nerde yanlış yaptım acaba ??

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Y Çevrimdışı

Y@KI$IKLII

Aktif Üye
6 Kas 2019
89
33
Mb82 farklı mıydı acaba ?

Konuda belirtilen şeylerin aynısını yapıyorum usb operationsa basıp usbi pcye taktım wakeup-reasons diye bir okuma dosyası yüklüyor usbye anlayamadım ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Mb82 farklı mıydı acaba ?

Şimdi oldu yaptım galiba usbye şöyle şeyler geldi ne yapmam lazım modlamak için ?

20200226_134232.jpg

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

Smfshr

Yeni Üye
26 Şub 2020
7
38
Hocam tekrardan yaziyorum verdiğiniz yazılımı 6 farkli flash bellekle denedim usb1 portunda defalarca denedim usb port 2 denedim ama hiçbir şekilde mboot dosyasini 2 mb olanları okumadi elimde siteninizden aldığım onlarca yazılım var ama hiçbirini kullanamadim 1 mb olan bir yazılım var daha önceden konusu açılmış o yazılım oluyor birtek oda uydu sinyalleri görmüyor lmb ayarlari tam ayni tvye harici bi uydu alicisi takıyorum sinyaller geliyor onceden v3.6.2y vardi şimdi 2.2.4t yüklü mb95m anakart mevcut yazilim yazma bilgisi olan lutfen yardimci olun ben yazılım atmadan once dahili uydu alicisi sinyal aliyordu simdi butun frekansları girmeme rağmen hicbir sekilde sinyal gelmiyor diseqc yok kendi çanağimiz var mboot dosyasi 1mb olan yazilim varmi elinizde

Geri
Üst Alt