S Çevrimdışı

Smfshr

Yeni Üye
26 Şub 2020
7
38
Ado usta bende nexon nx600 mb95m smart TV vardı ben yazılım attım versiyonu 3.6.2 idi ben 3.6.6 yapmak istedim keşke istemeseydim TV renk döngüsüne girdi neyse uzun uğraşlar sonucu mb95m kurtarma yazılımı ile kurtardım ancak uydu ne yaptıysam sinyal görmüyor lütfen yardımcı olun eski sürümü geri istiyorum nasıl yaparım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG-20200226-WA0000.jpg

Buna uygun full yazılım sende vardır usta bi yardımcı ol gözünü seveyim

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Ado usta bende nexon nx600 mb95m smart TV vardı ben yazılım attım versiyonu 3.6.2 idi ben 3.6.6 yapmak istedim keşke istemeseydim TV renk döngüsüne girdi neyse uzun uğraşlar sonucu mb95m kurtarma yazılımı ile kurtardım ancak uydu ne yaptıysam sinyal görmüyor lütfen yardımcı olun eski sürümü geri istiyorum nasıl yaparım

IMG-20200226-WA0000.jpg

Buna uygun full yazılım sende vardır usta bi yardımcı ol gözünü seveyim

Yazılım link
?

S Çevrimdışı

Smfshr

Yeni Üye
26 Şub 2020
7
38
Hocam 2mb olanları görmüyor TV 1 mb olanları görüyor attıgım kurtarma yazılımıda mb95m değilmiş mb95 mış acaba kurtarma yazılımındaki 1 MB olanı alıp senin verdiğin yazılımdaki 2 MB dosya ile değiştirip denesem olurmu

S Çevrimdışı

Smfshr

Yeni Üye
26 Şub 2020
7
38
Vestel logosu geliyor sonra standby Işığı açık kalıyor almıyor yazılımı

Ne yapmalıyım hocam

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Vestel logosu geliyor sonra standby Işığı açık kalıyor almıyor yazılımı

Ne yapmalıyım hocam

Bir önceki yazılım sorun çıkartıyor olabilir diğer usb girişini ve farklı usb flash bellek deneyin verilen yazılım orjinal tv bana da gelse aynı yazılımı yükleyeceğim

S Çevrimdışı

Smfshr

Yeni Üye
26 Şub 2020
7
38
Tamam hocam deneyip geri dönüş yaparım birde şunu sormuştum kurtarma yazılımındaki 1 MB olan dosyası sizin verdiğiniz 2 MB ile değiştirsem okurmu yani çalışırmı

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Tamam hocam deneyip geri dönüş yaparım birde şunu sormuştum kurtarma yazılımındaki 1 MB olan dosyası sizin verdiğiniz 2 MB ile değiştirsem okurmu yani çalışırmı

Maalesef MB9X ( 90-91-95-96-97-98 ) Anakartlarda kurtarma yazılımı yok. Size verilen full yazılım.

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

Y@KI$IKLII

Aktif Üye
6 Kas 2019
89
33
Herkese selam arkadaşlar. Hi level 39HL500 model televizyon kullanıyorum. Yazılım ile HDR açma gibi bir şansım var mı acaba sormak istedim siz ustalarıma. Ve ayrıca kullandığım yazılımın bir üst versiyonu varsa link verebilir misiniz bu konularda fazla bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

20200226_121430.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Herkese selam arkadaşlar. Hi level 39HL500 model televizyon kullanıyorum. Yazılım ile HDR açma gibi bir şansım var mı acaba sormak istedim siz ustalarıma. Ve ayrıca kullandığım yazılımın bir üst versiyonu varsa link verebilir misiniz şimdiden teşekkür ediyorum.

20200226_121430.jpg
Selam,
Mb82 kart mevcut bırakın hdr yi çalışma durumu için şükür edilmelidir ?
İşin şakası 2019 üretiminde bile hdr fonksiyonel mevcutken, sizin cihazda ne yazıkki böyle bir seçenek yoktur.
Yazılım atılsa bile değişiklik olmayacaktır

Edit en güncel surumdesiniz

Y Çevrimdışı

Y@KI$IKLII

Aktif Üye
6 Kas 2019
89
33
Selam,
Mb82 kart mevcut bırakın hdr yi çalışma durumu için şükür edilmelidir ?
İşin şakası 2019 üretiminde bile hdr fonksiyonel mevcutken, sizin cihazda ne yazıkki böyle bir seçenek yoktur.
Yazılım atılsa bile değişiklik olmayacaktır

Edit en güncel surumdesiniz

Anladım hocam sağlık olsun teşekkür ederim cevabınız için =)

yokoono Çevrimiçi

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,443
72
Herkese selam arkadaşlar. Hi level 39HL500 model televizyon kullanıyorum. Yazılım ile HDR açma gibi bir şansım var mı acaba sormak istedim siz ustalarıma. Ve ayrıca kullandığım yazılımın bir üst versiyonu varsa link verebilir misiniz bu konularda fazla bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

20200226_121430.jpg
Google translate
TV profilinizi nasıl kaydedeceğinizi ve buraya nasıl göndereceğinizi biliyor musunuz?

yokoono Çevrimiçi

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,443
72
Some files from the TV can be saved on a fat32 formatted stick. From there, if the SELECTOR knows HD, this function can be activated.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri