F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İyi günler. Vestel 50FA8200 50" 127 Ekran Full HD 600 Hz Uydu Alıcılı Smart Çift Ekran 3D LED TV serisi televizyonum var. Tv arada bir takılıp sonra yeniden başlatıyor kendini. Birde wireless display bölümüne girmeye çalıştığım zaman wifi yi kapatıyor tv ekran paylaşma özelliğini bir türlü aktif edemedim . Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
seri numarası paylaşırmısınız

E Çevrimdışı

eskicity

Yeni Üye
14 Şub 2020
17
44
E eskicity, anakartı mb82. mb82 kurtarmayı denendinizmi
televizyon acılmıyor sadece bekliyor o yuzden full yazılım istedim hiçbişi göremiom çünkü

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
50u9500

8381470 001233

Yakın bir arkadaşımın yeni TV'si için full yazılım rica ediyorum. MB230'un yeni yazılımında sıkıntılar var.

Teşekkürler.

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

Haybeci

Yeni Üye
14 Şub 2020
3
35
Arkadaşlar iyi akşamlar, sizlere sorum, öncelikle full yazılım ile çekirdek yazılım ne oluyor?
Bende 55ud9360 sn: 83044113 900334
Tv var.
Bunda kendi kendine kapanma problemi vardı ilk açıldığında bunun için çekirdek yazılım olarak önce v5.7.20.0 yükledim kapanma problemi çözüldü ancak bu seferde hoparlörlerden arada konuşmalarda cızırtı sesi gelmeye başladı. Böyle olunca bende yeni yazılım olarak v5.28.7.4 yükledim. Ancak geçen yine açıldığında kendi kendine kapandı.
Şimdi buna full yazılım yüklesem fabrika çıkışı haline mi geliyor?
Ayrıca bu şekilde kendim çekirdek yazılım yüklediğim şekilde servis çağırsam garanti dışı mı kalır?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Arkadaşlar iyi akşamlar, sizlere sorum, öncelikle full yazılım ile çekirdek yazılım ne oluyor?
Bende 55ud9360 sn: 83044113 900334
Tv var.
Bunda kendi kendine kapanma problemi vardı ilk açıldığında bunun için çekirdek yazılım olarak önce v5.7.20.0 yükledim kapanma problemi çözüldü ancak bu seferde hoparlörlerden arada konuşmalarda cızırtı sesi gelmeye başladı. Böyle olunca bende yeni yazılım olarak v5.28.7.4 yükledim. Ancak geçen yine açıldığında kendi kendine kapandı.
Şimdi buna full yazılım yüklesem fabrika çıkışı haline mi geliyor?
Ayrıca bu şekilde kendim çekirdek yazılım yüklediğim şekilde servis çağırsam garanti dışı mı kalır?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Servis çağırabilirsin,yazılımlar vestele ait zaten sıkıntı olmaz ama tabii ,
F fikoloji , TEKNOwest TEKNOWEST ve By_Trol By_Trol cevapları da önemli :ok

H Çevrimdışı

Haybeci

Yeni Üye
14 Şub 2020
3
35
teraspy teraspy TEKNOwest TEKNOWEST teşekkür ederim sizlere. Yarın servis çağırayım o zaman. Bir de ekran paylaşımı yaptığım zaman görüntüde titreme ve donmalar oluyor. Başka marka tvlerde örneğin arçelik samsung bu olmazken benim tvde böyle bişey olması sinir bozucu. Sebebi ne olabilir sizce?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy TEKNOwest TEKNOWEST teşekkür ederim sizlere. Yarın servis çağırayım o zaman. Bir de ekran paylaşımı yaptığım zaman görüntüde titreme ve donmalar oluyor. Başka marka tvlerde örneğin arçelik samsung bu olmazken benim tvde böyle bişey olması sinir bozucu. Sebebi ne olabilir sizce?
Ben ekran paylaşımı yapmadığımdan bilemiyorum ,kullanmıyorum yani ama bunu da filme çekip servise izletebilirsiniz ,daha iyi olur sanki :ok

H Çevrimdışı

Haybeci

Yeni Üye
14 Şub 2020
3
35
Ben ekran paylaşımı yapmadığımdan bilemiyorum ,kullanmıyorum yani ama bunu da filme çekip servise izletebilirsiniz ,daha iyi olur sanki :ok
Digitürk playden maç izleyecektim baktım titremeler, görüntüde duraksamalar var uygulamaya girip ordan izledim. Sanırım bu tv nin yazılım bölümünde sıkıntılar mevcut. Tv kısmı görüntü kalitesi çok güzel ama bu tip küçük şeyler sinir bozuyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Digitürk playden maç izleyecektim baktım titremeler, görüntüde duraksamalar var uygulamaya girip ordan izledim. Sanırım bu tv nin yazılım bölümünde sıkıntılar mevcut. Tv kısmı görüntü kalitesi çok güzel ama bu tip küçük şeyler sinir bozuyor.
Yazılım olayını yıllardır yazdım ,hatta "vestelciler kendi tvlerini kullanmıyorlar,belli" bile dedim özellikle DH forumda ,çünkü bir sıkıntı var,kendileri evlerinde kullansalar o sıkıntıyı görecekler derdim hep ,artık demiyorum :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt