Z Çevrimdışı

Zenakfe

Yeni Üye
24 Şub 2020
5
38

PCF Yükleme
1. pcf.bin dosyası USB bellek içerisine kopyalanır
Örneğin 22_AUOHW03_169FHD__E_N_NO_V_NO_ER_XX_82_.pcf dosyası «pcf.bin» olarak isimlendirilmeli
3. USB bellek TV'nin USB portuna takılır
4. Service menüden "USB operations" yapılır
5. Power on/off sonrası yeni dosyalar yüklenmiş olacaktır.

PTF Yükleme
1. ptf.bin dosyası USB bellek içerisine kopyalanır
Örneğin 22_AUOHW03_169FHD__E_N_NO_V_NO_ER_XX_82_.ptf dosyası «ptf.bin» olarak isimlendirilmeli
3. USB bellek TV'nin USB portuna takılır
4. Service menüden "USB operations" yapılır
5. Power on/off sonrası yeni dosyalar yüklenmiş olacaktır.
Allah razı olsun inşallah hallederim.

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
Filoloji,benim uçuk bir yazılım talebim var.Bu UD 8200 ler için niye server proğramı yok?Düşünsene öyle birşey olsa,uydu alıcıların çoğu çöpe gidecek.Biss koymuşken, server koymanın bir mahzuru mu vardı da acaba markalar böyle bir yazılıma teşebbüs etmiyorlar?Onlar etmiyorsa yazılımcı dostlar buna birşey yapamazlar mı?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Filoloji,benim uçuk bir yazılım talebim var.Bu UD 8200 ler için niye server proğramı yok?Düşünsene öyle birşey olsa,uydu alıcıların çoğu çöpe gidecek.Biss koymuşken, server koymanın bir mahzuru mu vardı da acaba markalar böyle bir yazılıma teşebbüs etmiyorlar?Onlar etmiyorsa yazılımcı dostlar buna birşey yapamazlar mı?
doğru mu anladım acaba,
bunu mu sormak istediniz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sağolasın indirdim. Bakalım becerebilirsem hdr açıkmı değilmi bir bakayım bakalım.
Abi modlama yaomadigim için konuya hakim değilim ?
Şöyle de kontrol edebilirsin

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
doğru mu anladım acaba,
bunu mu sormak istediniz
Linkini verdiğin sayfaları okumaya çalıştım ama pek birşey anlamadım açıkcası,ve sanırım benim derdimle ilgisi yok.Benim derdim ccam server yükleyebilmek tv ye, yada usb takıp izlemek gibi.:)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Linkini verdiğin sayfaları okumaya çalıştım ama pek birşey anlamadım açıkcası,ve sanırım benim derdimle ilgisi yok.Benim derdim ccam server yükleyebilmek tv ye, yada usb takıp izlemek gibi.:)
işte mevcutta olmayan uygulamalar vs için çalışma yapmışlardı.
ama ccama uzak olduğum için pek bilgim yok orada teraspy teraspy rfve rfve D NetCaliber EXcomZkko EXcomZkko ytigi ytigi den destek alınız onalr bu işlere ilgili :)

T Çevrimdışı

t3sla

Yeni Üye
25 Şub 2020
2
51
Hi, I'm from Spain and I'm using the Google translator.
I've been looking for the full firmware for a philips 55pus6031 for many days and I haven't found anything.
I have tried the philips update but it doesn't work.
Please, I need the full firmware (4 files) for philips 55pus6031
17mb120
ves550qnds-2d-u11
thank you very much for the inconvenience

Geri
Üst Alt