yokoono Çevrimiçi

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,492
73
Hi, I'm from Spain and I'm using the Google translator.
I've been looking for the full firmware for a philips 55pus6031 for many days and I haven't found anything.
I have tried the philips update but it doesn't work.
Please, I need the full firmware (4 files) for philips 55pus6031
17mb120
ves550qnds-2d-u11
thank you very much for the inconvenience
You can try the software below only for the N11 panel, not the U11. If it starts you can then update to the manufacturer's software.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Filoloji,benim uçuk bir yazılım talebim var.Bu UD 8200 ler için niye server proğramı yok?Düşünsene öyle birşey olsa,uydu alıcıların çoğu çöpe gidecek.Biss koymuşken, server koymanın bir mahzuru mu vardı da acaba markalar böyle bir yazılıma teşebbüs etmiyorlar?Onlar etmiyorsa yazılımcı dostlar buna birşey yapamazlar mı?
Ne,Nerede,Neden,Nasıl soruları almıyorum :hihi

Forum "Ara" kısmında oscam yazılıp aratıldığında sayfalarca denemelerim çıkacaktır.
Aşağıdaki konuda bir süre çalışmalarım oldu oscam ila alakalı ,hatta tv açılırken otomatik açılıyordu ,bu sadece bir örnek ...

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64

Forum "Ara" kısmında oscam yazılıp aratıldığında sayfalarca denemelerim çıkacaktır.
Aşağıdaki konuda bir süre çalışmalarım oldu oscam ila alakalı ,hatta tv açılırken otomatik açılıyordu ,bu sadece bir örnek ...
Bu mesajınızı yeni gördüm.Link d

Bu modlama dediğiniz root gibi birşey mi?Sanırım garantiden çıkar tv o zaman öyle mi.?

xxz44 Çevrimdışı

xxz44

Yeni Üye
27 Şub 2020
1
26
İyi günler F fikoloji abi. Televizyonum mb96 youtube vb. Girmediği için verdiğiniz youtube sorunu güncellemesini attım. Fakat güncelleme sonrası kablolu olmasına rağmen hiçbir şekilde interne bağlanmıyor. Nasıl çözebilirim?

Verdiği uyarı şu
Yazılım güncelleme sunucularından cevap gelmiyor. Lütfen internet ayarlarınızı kontrol ediniz.
Tv marka: Nexon (A101'den alındı)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İyi günler F fikoloji abi. Televizyonum mb96 youtube vb. Girmediği için verdiğiniz youtube sorunu güncellemesini attım. Fakat güncelleme sonrası kablolu olmasına rağmen hiçbir şekilde interne bağlanmıyor. Nasıl çözebilirim?

Verdiği uyarı şu
Yazılım güncelleme sunucularından cevap gelmiyor. Lütfen internet ayarlarınızı kontrol ediniz.
Tv marka: Nexon (A101'den alındı)
selam,
ilgili yazılım linkinde %50 şans verilmişti, %100 çalışır dyemiyoruz.
bikere saat ayarlarını ve dns ayarlarını kontrol et olmazsa yapacak birsey yoktur.

T Çevrimdışı

tatyos34

Yeni Üye
11 Şub 2020
4
56
kt7pzv0db.jpg

merhaba bu tv yi eskiciden aldım içinde seg marka yazılım vardı vestelin yazılımını yükledim mb62 fakat görüntü ters yayın net çözümü nedir usta..tesekkürler..varsa eski yeni orjinal yazılımını verirmisiniz

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,694
kt7pzv0db.jpg

merhaba bu tv yi eskiciden aldım içinde seg marka yazılım vardı vestelin yazılımını yükledim mb62 fakat görüntü ters yayın net çözümü nedir usta..tesekkürler..varsa eski yeni orjinal yazılımını verirmisiniz
malesef sistemde yok By_Trol By_Trol etiketliyorum

Yazılım Link
?

Bu yazılım T tatyos34 için verildi. Başkası kullanmasın.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt