teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Hocam nasıl çözüm yok ? arıza yapan parçanın değişimi ya da içerisindeki yazılımın silinip tekrar yüklenmesi vb. kesinlikle mümkün değildir tv değişmesi mi tek çaredir bu aşamada yapabileceğim, başvurabileceğim neresi vardır ? nasıl yol alabilirim bunun bilgisini verebilirseniz çok iyi olur ya da direk tv çöp oldu diyorsanız eyvah eyvah.... :( :(
Tv değişmez,tv ana kartı değişir ,garantisi varsa servise verin,yoksa da yine servise verin bence ,maalesef.

O Çevrimdışı

Osman24sma

Yeni Üye
12 Ocak 2020
1
44
Bana resimdeki televizyon için en sağlıklı çalışan güncel yazılım lazım. Çünkü bazen kendiliğinden kapanıyor ve kumandadan tuşlara basıldığında geç algılıyor veya hiç algılamıyor.

IMG_20200112_172047.jpg

F Çevrimdışı

freedom-fighter

Yeni Üye
12 Ocak 2020
9
38
F Çevrimdışı

freedom-fighter

Yeni Üye
12 Ocak 2020
9
38
Herkese Merhabalar. Öncelikle emekleriniz için teşekkür ederim. Gerçekten yardımlarınızla ufkumuzu açıyorsunuz sağolun varolun.:clap2:clap2:affet:affet
benim sorunum şu 2016 yılında evlenirken aldığım 55 UD 9300 modeli bir tv aldım. Mb100 anakartlı tabiki tvde netflix yok. Ayrıca film sitelerinde film izlerken hata mesajı alıp izleyemiyorm. Ayrıca dahili olarak bulunan chrome çok yavaş çalışıyor ve donuyor sonunda TV yi kapatıp açmak zorunda kalıyorum. siz değerli büyüklerimden istirhamım stabil çalışan bir yükleme tavsiye etmeniz veya başka dikkat edeceğim hususlar varsa onları belirtmeniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler:bilmiyom:bilmiyom:bilmiyom

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
F freedom-fighter, konunun ilk sayfasında mevcut

F Çevrimdışı

freedom-fighter

Yeni Üye
12 Ocak 2020
9
38
F freedom-fighter, konunun ilk sayfasında mevcut
Çok çok teşekkür ederim. Yardımınız için ama affınıza sığınarak Vestel 55UA9300 modeli için NETFLİX aktif etmek için çekirdek güncelleme yeterli mi? Yoksa profil mi edit yapmam lazım. Cevabınızı bekliyorum şimdiden sağolun:clap2:clap2:clap:clap

F Çevrimdışı

freedom-fighter

Yeni Üye
12 Ocak 2020
9
38
Öncelikle ilginiz ve alakanız için çok çok teşekkür ederim güzel insanlar teraspy teraspy TEKNOwest TEKNOWEST. Edit ve güncelleme için yanlış konuya soru açmışım. Ama burası yine işimi görecektir. Maalesef yaptığım profil editlemenin üzerine birde güncelleme yapınca Cihaz stabil çalışmadı. Donmaya başladı hatta kumandadan açılım kapatmaya sorun çözülüyordu. Sonrasında oda fayda etmedi fişi çekmeye başladım.
Şimdi siz değerli büyüklerimden ve sevgili üstad Ado abiden bir istirhamım olacaktı.
Vestel 48 UA9300 Serial no: 7468695 500065 TV içim full yazılım paylaşırsanız çok ama çok duacınız olacağım.
İstanbul Kartalda bulunan adliyede memurum herzaman çayımı içmeye beklerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Öncelikle ilginiz ve alakanız için çok çok teşekkür ederim güzel insanlar teraspy teraspy TEKNOwest TEKNOWEST. Edit ve güncelleme için yanlış konuya soru açmışım. Ama burası yine işimi görecektir. Maalesef yaptığım profil editlemenin üzerine birde güncelleme yapınca Cihaz stabil çalışmadı. Donmaya başladı hatta kumandadan açılım kapatmaya sorun çözülüyordu. Sonrasında oda fayda etmedi fişi çekmeye başladım.
Şimdi siz değerli büyüklerimden ve sevgili üstad Ado abiden bir istirhamım olacaktı.
Vestel 48 UA9300 Serial no: 7468695 500065 TV içim full yazılım paylaşırsanız çok ama çok duacınız olacağım.
İstanbul Kartalda bulunan adliyede memurum herzaman çayımı içmeye beklerim.
İnşallah ,gerçi yolum düşermi bilmiyorum oralara ,ama düşerse karşına "ben spy ,retaspy " diye çıkabilirim :)
Ama güncellemeyi yapmadan önce bence mutlaka orjinal profilleri geri yüklemeliydin, tabii full yazılım atacaksan eğer,yok core dedğimiz çekirdek yazılım atılırsa profiller değişmez,ama en iyisi orjinal profili geri yüklemektir ,birde hw profili elleme(yin) ,sadece sw profili editleyin ve tvye bunu yollayın,gelen 3 profilide atmanıza gerek yok :ok

F fikoloji ve TEKNOwest TEKNOWEST vede By_Trol By_Trol Serial no: 7468695 500065

F Çevrimdışı

freedom-fighter

Yeni Üye
12 Ocak 2020
9
38
İnşallah ,gerçi yolum düşermi bilmiyorum oralara ,ama düşerse karşına "ben spy ,retaspy " diye çıkabilirim :)
Ama güncellemeyi yapmadan önce bence mutlaka orjinal profilleri geri yüklemeliydin, tabii full yazılım atacaksan eğer,yok core dedğimiz çekirdek yazılım atılırsa profiller değişmez,ama en iyisi orjinal profili geri yüklemektir ,birde hw profili elleme(yin) ,sadece sw profili editleyin ve tvye bunu yollayın,gelen 3 profilide atmanıza gerek yok :ok

F fikoloji ve TEKNOwest TEKNOWEST vede By_Trol By_Trol Serial no: 7468695 500065
Sevgili üstadım bir link paylaşmamışsın. anladığım kadarıyla benden bendeki editlenmiş profilleri göndermemi mi? istiyorsun yoksa, link full yazılım için link paylaşacak mısın. Bu arada mesajta unutmuşum söylemeyi anakart MB100. Doğru anlamışmıyım acaba profilleri mi istiyorsunuz:bilmiyom:bilmiyom

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Sevgili üstadım bir link paylaşmamışsın. anladığım kadarıyla benden bendeki editlenmiş profilleri göndermemi mi? istiyorsun yoksa, link full yazılım için link paylaşacak mısın. Bu arada mesajta unutmuşum söylemeyi anakart MB100. Doğru anlamışmıyım acaba profilleri mi istiyorsunuz:bilmiyom:bilmiyom
Hayır istemiyorum,sadece dikkatli olman için yazdım,ve full yazılımın için dostlarımı etiketledim sadece ,ben yazılım paylaşmıyorum :)

Geri
Üst Alt