delibozuq Çevrimdışı

delibozuq

Aktif Üye
10 Eki 2017
82
43

Adem abi biraz grip olmuşum sanırım uyuya kalmışım cevabınızıda geç gördüm kusuruma bakmayın.. 

Benim mb140'a ser menüden baktığımda splinter yazıyo, Carbon veya Titanium olduğunu nasıl anlayacağım ? 

3.3.7.3.0    3.1.9.2.0'dan büyük değil mi abi yaa burasını kavrayamıyorum. Ya hastayım diye yada kafam almıyo galiba abi :) :) 

Abi bu yoğun gününde seni uğraştırıyorum diğer arkadaşlarında hakkına girmeyim. Kusuruma bakma

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

delibozuq' Alıntı:
Adem abi biraz grip olmuşum sanırım uyuya kalmışım cevabınızıda geç gördüm kusuruma bakmayın.. 

Benim mb140'a ser menüden baktığımda splinter yazıyo, Carbon veya Titanium olduğunu nasıl anlayacağım ? 

3.3.7.3.0    3.1.9.2.0'dan büyük değil mi abi yaa burasını kavrayamıyorum. Ya hastayım diye yada kafam almıyo galiba abi :) :) 

Abi bu yoğun gününde seni uğraştırıyorum diğer arkadaşlarında hakkına girmeyim. Kusuruma bakma

Aslında açıklamıştım ama sanırım yazdığım o kısmı atladınız.

3.1.9.2.0. yazılım MB130 anakart CONNECT TYPE ürün için
3.3.7.3.0. yazılım MB130 anakart NONCONNECT TYPE ürün için yazılmış yazılımdır.

Aynen MB100 anakartlarda aslında yoğun bilinen yazılımın 1.34.25 olmasına rağmen, 2.7.0.0. sürüm başka bir yazılımın daha olması ancak her iki yazılımın da aynen sizin tv de olduğu gibi uygun karta kullanılması gerektiği gibi.  :ok:

ÖZETLE;

MB130 için sizin anakarta uygun olarak 3.1.9.2.0. üstü sürüm şimdilik yok.
Ancak derseniz ki ''Benim tv deki yazılım sürümü başka idi'' o halde sizin yüklemeniz gereken yazılım 3.3.7.3.0 olabilir ki sizin full yazılımdan da baktığımıza göre sizin ürünün 3.1.9.2.0. olduğunu teyit etmiştik  :ok:

delibozuq Çevrimdışı

delibozuq

Aktif Üye
10 Eki 2017
82
43

Ado' Alıntı:
delibozuq' Alıntı:

Aynen MB100 anakartlarda aslında yoğun bilinen yazılımın 1.34.25 olmasına rağmen, 2.7.0.0. sürüm başka bir yazılımın daha olması ancak her iki yazılımın da aynen sizin tv de olduğu gibi uygun karta kullanılması gerektiği gibi.  :ok:

ÖZETLE;

Ancak derseniz ki ''Benim tv deki yazılım sürümü başka idi'' o halde sizin yüklemeniz gereken yazılım 3.3.7.3.0 olabilir ki sizin full yazılımdan da baktığımıza göre sizin ürünün 3.1.9.2.0. olduğunu teyit etmiştik  :ok:

Tamamdır abi şimdi anladım :) yanlız şöyle bir durum var siz bilir kişi olduğunuz için anlayabiliyorsunuz. Bizim açımızdan baktığınızda, mbxxx'i görüp aaaa yeni yazılım gelmiş deyip cumburlop yüklemeye çalışıyoruz. Connect NonConnect diye belirtilmediği içinde yüklemede sorun yaşamış oluyoruz demek. 

Biraz konuyu uzattım ama bir konuyada açıklık gelmiş oldu sanırım. 

Abicim saygılar sevgiler dilerim o değerli vakitlerinizden bizlere ayırmış olduğunuz için.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

delibozuq' Alıntı:
Ado' Alıntı:

ÖZETLE;

Tamamdır abi şimdi anladım :) yanlız şöyle bir durum var siz bilir kişi olduğunuz için anlayabiliyorsunuz. Bizim açımızdan baktığınızda, mbxxx'i görüp aaaa yeni yazılım gelmiş deyip cumburlop yüklemeye çalışıyoruz. Connect NonConnect diye belirtilmediği içinde yüklemede sorun yaşamış oluyoruz demek. 

Biraz konuyu uzattım ama bir konuyada açıklık gelmiş oldu sanırım. 

Abicim saygılar sevgiler dilerim o değerli vakitlerinizden bizlere ayırmış olduğunuz için.

İşte bu istişareler ile herkesi aydınlatacağız.  :ok:

Selam saygı sevgi cümleten  :ok:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Cvp:

A.Bozoğlu' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Selamlar Azizim, şu an müsaitim bakarım ne istiyorsanız lakin ne istediğinizi de yazın lütfen benim kafa bir milyon  :evillol:
Full yazılım gönderme şansınız varsa ne olur ne olmaz elimizin altında bulunsun.

yazılımınız  :ok

Gizli içeriği sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir.

Geri
Üst Alt