barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317

adem bey örnek verdiğiniz wi-fi dongle eşdeğerini sehven a4 tech  firması olarak yazmışsınız.tp-link (wdn3200 ) olmalı .ben onu kullanıyorum.gerçi dongle  uzun zamandır laptop u wi-fi hattıma bağlıyor; tv yi bağlayamıyor nete.wi-fi şifresini geçersiz diyor.selamlar :ok:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

barbarosso' Alıntı:
adem bey örnek verdiğiniz wi-fi dongle eşdeğerini sehven a4 tech  firması olarak yazmışsınız.tp-link (wdn3200 ) olmalı .ben onu kullanıyorum.gerçi dongle  uzun zamandır laptop u wi-fi hattıma bağlıyor; tv yi bağlayamıyor nete.wi-fi şifresini geçersiz diyor.selamlar :ok:

Selamlar, ben de denediğini beyan eden bir arkadaşımızın beyanı üzerine yazmıştım, bizzat denemiş değilim, hata var ise düzeltmeniz iyi olmuş teşekkür ederim.  :ok:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,563

Wifi sifrresini kabul etmiyorsa

Modemin kanal numarasini dusurun

Ornek sizin ki 12 yada 13 ise

11 ve altini deneyin

Genemi olmadi

Modem sifresini iptal edip

Mac filtre kurali koyup birde oyl denneyin

Kullandiginiz cihazlarin mac numarasini ekleyin
Modemin kurallarina

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Erdal Kardeşim Günaydın;

7616041600200 seri numaralı ürününüz için gerekli olan full yazılımı ilk fırsatta size bu başlık altında paylaşacağım. 20 sinden sonra 1-2 gün boş zamanım olacak o süreçte tüm full yazılım taleplerini sizlere ulaştıracağım. Bu başlık altından takip etmenizi rica ederim.

Görüşmek üzere.

L Çevrimdışı

lazusagu

Yeni Üye
18 Eki 2017
3

Ado' Alıntı:
Erdal Kardeşim Günaydın;

7616041600200 seri numaralı ürününüz için gerekli olan full yazılımı ilk fırsatta size bu başlık altında paylaşacağım. 20 sinden sonra 1-2 gün boş zamanım olacak o süreçte tüm full yazılım taleplerini sizlere ulaştıracağım. Bu başlık altından takip etmenizi rica ederim.

Görüşmek üzere.

Şimdiden  teşekkür ederim. Takimteyim, iyi çalışmalar kolay gelsin.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Selamün alayküm hocam;

7604749 600028  Seri nolu Vestel 43 au 9400 mb120 anakartlı Tv için full yazılım verebilir misiniz?
Şimdiden verdiğiniz destek için teşekkür ederim.

Abdulkerim Kardeşim Merhabalar;
20 sinden sonra sizin de ürününüze ait yazılımı tarafınıza paylaşmış olurum. Talepleri bu başlık altında topluyorum ki kimseyi unutmayalım.  :ok:

A Çevrimdışı

aakman

Yeni Üye
18 Eki 2017
28

Ado' Alıntı:
Selamün alayküm hocam;

7604749 600028  Seri nolu Vestel 43 au 9400 mb120 anakartlı Tv için full yazılım verebilir misiniz?

20 sinden sonra sizin de ürününüze ait yazılımı tarafınıza paylaşmış olurum. Talepleri bu başlık altında topluyorum ki kimseyi unutmayalım.  :ok:

Teşekkürler Ado Hocam

dosteli74 Çevrimdışı

dosteli74

Yeni Üye
18 Eki 2017
5

Öncelikle iyi ki varsınız...

mb120 bir yazılım yüklemem sonrası komik olacak ama tv ters döndü :)

Şimdi mb120 ful yazılıma ihtiyacım var bulamıyorum. Yardımcı olabilirseniz şükranlarımı iletirim.

sn: 7653907 600105 4k 3d 48ua9300 smart tv için.

Ayrıca dlna da MB120-2.40.6.0 olan yazılımda çalışmıyor ayrıca benim tv MB120-2.40.6.0

yazlımda kapanmalar yapmaya başlamıştı. Acil yardımınıza ihtiyacım var çok teşekkür ederim şimdiden. 

Ado' Alıntı:
Değerli Arkadaşlarım;

Günümüz koşullarında artık hepimizin bildiği üzere Dijital yaşamın kaçınılmazı ve temeli YAZILIM konusudur. 

Yine bilindiği üzere FULL yazılımlar ürünümüzün yapı taşıdır.

Bu konu başlığı altında VESTEL üretiminde olan 

VESTEL
REGAL
SEG
FİNLUX
HI LEVEL
TVİSİON
TELEFUNKEN
HİTACHİ

ve daha hatırlayamadığım tüm TV ürünlerinin FULL yazılımlarını paylaşmaya çalışacağım.

FULL yazılımlardaki sorun, boyutun büyük ve paylaşımın zaman alıyor olmasıdır bu nedenle sizlerden tek ricam, ''BULUNSUN'' mantığı ile yazılım talep etmemenizdir. 

Bu Doğrultuda talepleriniz esnasında öncelikle TV seri numarası, sonrasında da yaşadığınız hangi soruna istinaden yazılım talep ettiğinizi yazmanızı rica ediyorum.

Yazılımları elimden geldiğince kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Konu zaman içerisinde revize edilecektir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

dosteli74' Alıntı:

Şimdi mb120 ful yazılıma ihtiyacım var bulamıyorum. Yardımcı olabilirseniz şükranlarımı iletirim.

Ayrıca dlna da MB120-2.40.6.0 olan yazılımda çalışmıyor ayrıca benim tv MB120-2.40.6.0 yazlımda kapanmalar yapmaya başlamıştı. Acil yardımınıza ihtiyacım var çok teşekkür ederim şimdiden. 

Ado' Alıntı:
Değerli Arkadaşlarım;

Günümüz koşullarında artık hepimizin bildiği üzere Dijital yaşamın kaçınılmazı ve temeli YAZILIM konusudur. 

Yine bilindiği üzere FULL yazılımlar ürünümüzün yapı taşıdır.

Bu konu başlığı altında VESTEL üretiminde olan 

VESTEL
REGAL
SEG
FİNLUX
HI LEVEL
TVİSİON
TELEFUNKEN
HİTACHİ

ve daha hatırlayamadığım tüm TV ürünlerinin FULL yazılımlarını paylaşmaya çalışacağım.

FULL yazılımlardaki sorun, boyutun büyük ve paylaşımın zaman alıyor olmasıdır bu nedenle sizlerden tek ricam, ''BULUNSUN'' mantığı ile yazılım talep etmemenizdir. 

Bu Doğrultuda talepleriniz esnasında öncelikle TV seri numarası, sonrasında da yaşadığınız hangi soruna istinaden yazılım talep ettiğinizi yazmanızı rica ediyorum.

Yazılımları elimden geldiğince kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Konu zaman içerisinde revize edilecektir.

Selamlar;

Daha önce bu konuda çok uyarı yazıları yazmıştım bir kere daha bilgilendirme adına kalın yazı ile yazalım imse yanılgıya düşmesin

HER FULL YAZILIM, HER TV YE UYGUN OLMAZ, AYNI MODEL OLSALAR DAHİ 

Full yazılımlarda belirleyici etken PANEL dir. aynı model tv de aynı model anakart kullanılsa dahi, farklı panel kullanılmış ise bu sefer SPI FLASH unsuru uyumsuz olacaktır bu nedenle yüklenen yazılımlar TERS GÖRÜNTÜ - SPI ÇÖKMESİ - ANA FLASH ÇÖKMESİ diye ifade edebileceğimiz teknik ismi ile BRİCK durumuna düşebilir.

Bu nedenle bulduğunuz her full yazılımı lütfen tv lerinize yüklemeyiniz.

Size de yarın itibari ile yardımcı olabileceğim, 1 gün daha sabrediniz.

Bu arada bir açıklama daha yamak isterim kimse kapris yapıyorum sanmasın. Full yazılımlar boyut itibari ile biraz büyükler, indirmekten ziyade upload kısmı çok zaman aldığı için bu işlere özel bir zaman ayırmam gerekiyor. 20 sinden sonra 1-2 gün zaman kısıtım olmayacak bu nedenle bekletiyorum sizleri kusura bakmayınız.  :ok:

dosteli74 Çevrimdışı

dosteli74

Yeni Üye
18 Eki 2017
5

Gerçekten çok teşekkür ederim...
Tv sürekli kapanıp açılıyordu ve dlna bağlanmıyordu, dediğiniz gibi bulduğum ilk yazılıma nolursa olsun deyip atladım, bu oldu. 
Size ne kadar teşekkür etsem bilemiyorum. İyi ki varsınız.

----

Ado' Alıntı:
dosteli74' Alıntı:

Ayrıca dlna da   olan yazılımda çalışmıyor ayrıca benim tv   yazlımda kapanmalar yapmaya başlamıştı. Acil yardımınıza ihtiyacım var çok teşekkür ederim şimdiden. 

Selamlar;

Daha önce bu konuda çok uyarı yazıları yazmıştım bir kere daha bilgilendirme adına kalın yazı ile yazalım imse yanılgıya düşmesin

HER FULL YAZILIM, HER TV YE UYGUN OLMAZ, AYNI MODEL OLSALAR DAHİ 

Full yazılımlarda belirleyici etken PANEL dir. aynı model tv de aynı model anakart kullanılsa dahi, farklı panel kullanılmış ise bu sefer SPI FLASH unsuru uyumsuz olacaktır bu nedenle yüklenen yazılımlar TERS GÖRÜNTÜ - SPI ÇÖKMESİ - ANA FLASH ÇÖKMESİ diye ifade edebileceğimiz teknik ismi ile BRİCK durumuna düşebilir.

Bu nedenle bulduğunuz her full yazılımı lütfen tv lerinize yüklemeyiniz.

Size de yarın itibari ile yardımcı olabileceğim, 1 gün daha sabrediniz.

Bu arada bir açıklama daha yamak isterim kimse kapris yapıyorum sanmasın. Full yazılımlar boyut itibari ile biraz büyükler, indirmekten ziyade upload kısmı çok zaman aldığı için bu işlere özel bir zaman ayırmam gerekiyor. 20 sinden sonra 1-2 gün zaman kısıtım olmayacak bu nedenle bekletiyorum sizleri kusura bakmayınız.  :ok:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

aakman' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Selamün alayküm hocam;

Teşekkürler Ado Hocam

Gizli içeriği sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir.
   :ok:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

• Geri
    Üst Alt