N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Aslında hocam kendimi yanlış izah ettim konu panel kalitesine geliyor yani ücrete gore kalite bana gore direct  led veya edge led 9 seri sinde daha kaliteli panel kullanılıyor diye tahmin ediyorum çünkü bir dokuz serisini denemedim

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Özet olarak emeğinize sağlık bilgiler için teşekkürler 50ud6300 tv içinde yeni yazılımı bekleyecez geri donusumleriniz için tesekkur ederim iyi geceler

E Çevrimdışı

Ergintas

Yeni Üye
10 Ara 2017
8
Ado' Alıntı:
Ergintas' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Seri numarası paylaşırmısınız lütfen, nce bir kontrol edelim bakalım nedir durum?

Yanlış çekmedi ise
VESTEL
SN: 7025187 300031
Galiba bu ;)

Gizli içeriği sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir.

:ok:

hocam yardımların için teşekkürler nasıl atıcam bu yazılımı tv ye 2 dk lık açıklarsann teşekkürler tekrar

E Çevrimdışı

Ergintas

Yeni Üye
10 Ara 2017
8
Ergintas' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Ergintas' Alıntı:
Yanlış çekmedi ise
VESTEL
SN: 7025187 300031
Galiba bu ;)

hocam yardımların için teşekkürler nasıl atıcam bu yazılımı tv ye 2 dk lık açıklarsann teşekkürler tekrar

benim tv nin yazılımı da resimdeki gibi hocam
https://i.hizliresim.com/0G3noD.jpg
 [img=600x400]https://i.hizliresim.com/0G3noD.jpg[/img]

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ergintas' Alıntı:
Ergintas' Alıntı:
Ado' Alıntı:

benim tv nin yazılımı da resimdeki gibi hocam
https://i.hizliresim.com/0G3noD.jpg
 [img=600x400]https://i.hizliresim.com/0G3noD.jpg[/img]

TV fişini çekiniz
Boş usb bellek içerisine (FAT32 olarak formatlanmış, aktarım hızı yüksek bir bellek olsun) klasörsüz olarak yazılımı atınız
USB belleği tv ye takınız
Kumandanın OK butonuna basılı tutarak tv fişini takınız
stby ışığı hızlı hızlı yanıp sönmye başlayınca OK butonunu bırakınız

2 dakika içerisinde işlem bitecektir  :ok:

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
hocam yeniden merhaba akşam da aynı konuyu yazmıştım Sn 7094143 300347 40pf7070 bir vestel tv m var 3 yildir sorunsuz kullanıyorum mb 95 versiyon 2.2.4t bunun son yazılımını sitede bulamadım yazılımlara girdim bulamadım bunun sizden son yazılımını rica ediyorum ayrıca akşam çökebilir dediniz tesadüfdür ki ergintaş ismindeki kullanıcı da aynı yazılımı istemiş özet olarak yazılımı rica ediyorum tv olurda çökerse çözümü var mı 

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
yazılım konusunda birinci sayfada 17MB90_MB91R1R2_MB92R3_MB95_MB95S_MB95M_FAZ3_V366y böyle bir ibare var ama gizli içerik yorum yapın diyor başka bir seyde yok

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
sayın hocam yeni oldu teşekkür ederim birazdan yükleyecem akşam çökme ihtimali var dediniz korkarak yükleyecem hayırlısı

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Yazılım olmuyor 5 dakika oldu tv açılmadı ayrıca ergintas adindaki kullanıcı da ayni yazılımı istemiş onun ki 100 mb içeriyor sizin siteden aldığım 95 mb ve onunkinde 22.4 t yazıyor benim indirdiğim de yani sizinkinde öyle bir şey yazmıyor özet olarak kırmızı ışık yanik bekliyor 7 dakika bekledim birşey olmadi

E Çevrimdışı

Ergintas

Yeni Üye
10 Ara 2017
8
nedimm' Alıntı:
Yazılım olmuyor 5 dakika oldu tv açılmadı ayrıca ergintas adindaki kullanıcı da ayni yazılımı istemiş onun ki 100 mb içeriyor sizin siteden aldığım 95 mb ve onunkinde 22.4 t yazıyor benim indirdiğim de yani sizinkinde öyle bir şey yazmıyor özet olarak kırmızı ışık yanik bekliyor 7 dakika bekledim birşey olmadi

ben önceden attım bu yazılımı hiçbişey değişmedi ama 2.2.4.t şuan benimki yazılım atmaya korkuyorum o yüzden boşverdim çökerse durduk yere masraf çıkıcak tükürürüm smart tv sine :)

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Hocam olmuyor 4 kez denedim merak ettiğim bu eğer olsaydı televizyona ne gelecekti ekstradan birde açıkçası birazda korkuttu aha tv gitti dedim bir ara çünkü bekledim ekran kara öyle 7 dakika bekledim en son dışı çektim isik dondu kaldı öyle özet olarak macera başlamadan bitti hayel kirikligi

Geri
Üst Alt