E Çevrimdışı

Ergintas

Yeni Üye
10 Ara 2017
8
Ado' Alıntı:
Ergintas' Alıntı:
Foruma tavsiye üzerine üye oldum ado diye bi arkadaş var size yardımcı olur diye mesaj atma şansınız varmı?

Ado' Alıntı:
Rica ederim, yükleme sonucunu bilgi geçerseniz sevinirim.  :ok:

Nasıl yardımcı olabilirim size?

Vestel smart tv browser yok çıkmmıyo sizinle yazılım güncelleyebiliriz diye bi arkadaş tavsiye etti vestel uydu alıcılı led tv nasıl yapsak

F Çevrimdışı

fener4509

Yeni Üye
10 Ara 2017
6
SEG 43SC7600 televizyonum var seri nosu 7743196 700208 DLNA görüntü aktarım özelliği çalışmıyor full yazılım verebilir misiniz?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ergintas' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Ergintas' Alıntı:
Foruma tavsiye üzerine üye oldum ado diye bi arkadaş var size yardımcı olur diye mesaj atma şansınız varmı?

Vestel smart tv  browser yok çıkmmıyo sizinle yazılım güncelleyebiliriz diye bi arkadaş tavsiye etti vestel uydu alıcılı led tv nasıl yapsak

Seri numarası paylaşırmısınız lütfen, nce bir kontrol edelim bakalım nedir durum?

E Çevrimdışı

Ergintas

Yeni Üye
10 Ara 2017
8
Ado' Alıntı:
Ergintas' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Vestel smart tv  browser yok çıkmmıyo sizinle yazılım güncelleyebiliriz diye bi arkadaş tavsiye etti vestel uydu alıcılı led tv nasıl yapsak

Seri numarası paylaşırmısınız lütfen, nce bir kontrol edelim bakalım nedir durum?

Yanlış çekmedi ise
VESTEL
SN: 7025187 300031
Galiba bu ;)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ergintas' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Ergintas' Alıntı:

Yanlış çekmedi ise
VESTEL
SN: 7025187 300031
Galiba bu ;)

Gizli içeriği sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir.

:ok:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
fener4509' Alıntı:
Ado' Alıntı:
fener4509' Alıntı:

Rica ederim, Sonucu bilgi veriniz.  :ok:

Full yazılım sorunu çözmedi ,bu forumdan bulduğum çekirdek yazılımı yükledim sorun çözüldü.
Teşekkürler

Aslında bu nedenle önce sorun hakkında bilgi sahibi olmak istiyrum lakin, full yazılım vermek istemediğimde sanki saklıyormuşum hissi uyanıyor diye paylaşmayı uygun gördüm.

Yine de sorununuz çözülmüş, sevindim. Geçmiş olsun.  :ok:

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Adem bey merhaba dediginiz gibi burdan yazıyorum vestel 50ud 6300 tv ye hdr yazılım rica ediyorum

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
nedimm' Alıntı:
Adem bey merhaba dediginiz gibi burdan yazıyorum vestel 50ud 6300 tv ye hdr yazılım rica ediyorum

Selamlar;

HDR diye bir yazılım yoktur,

HDR denilen konu, PANEL+DONANIM+YAZILIM unsurlarının senkronize bütününden meydana gelir.

Donanımda destek yok ise yazılımın yüklenmesinin anlamı kalmaz.

Panelde destek yok ise, Donanım ve yazılımda bu özelliğin aktif edilmesinin anlamı yoktur.

Günümüz panellerinin %97 si 8 bit desteklidir, 10bit destekli paneller yeni yeni sahada kendilerini göstermeye başladı bu nedenle sadece tv ye bir yazılım yükleyerek her şeyin OK olması mümkün değildir.

Yazılımsal olarak özellik açılabilir, Ekranda bu ibare görülebilir, lakin panelin yapı taşı 8 bit üzerine kurulu ise sonuç değişmez.

Yine de algoritmanın değiştiğini belirten üyelerimiz olduüu da aşikar.

Sizin özelinize gelirsek, HDR yazılımı diye bir yazılım yok. Sizin ürününüz MB130 anakartlı bir ürün, tek çekirdek yazılımı da 3.1.9.2.0 olanıdır ki bunda da HDR desteği yoktur.

Ürününüzde HDR desteği yoktur.

Panelinizde 10 Bit desteği yoktur.

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
7873082 700047seri no 50ud6300 hdr olayını rica ediyorum ayrıca anladığım kadarıyla verdiğiniz bilgide tv nin güncel yazılımı 3.19.2.0 başka yazılımı yok dediniz tv de görüntülerde hafif puslu bir durum var ne yapabiliriz

Geri
Üst Alt