Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
turan_erol' Alıntı:
Ado' Alıntı:
turan_erol' Alıntı:
Adem hocam merhabalar. Sizinle mail yolu ile iletişim kurmuştum. MB120 Anakarta sahip 48ua8900 model tv'm için full yazılım ihtiyacım var.
Ürüne ait  Seri  No: 7684702 600120
Yardımınız ve ilginiz için çok teşekkürker. Çok değerli şeyler yaptıklarımız. Buradaki arkadaşlar kıymetinizi fazla fazla bilsinler...

Gizli içeriği sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir.

:ok:

Ado' Alıntı:
turan_erol' Alıntı:
Çok teşekkür ederim.

Rica ederim, yükleme sonucunu bilgi geçerseniz sevinirim.  :ok:

Adem hocam iyi akşamlar. Full yazılımı yükledim tv default ayarlarına geri döndü, life time dahil... Fakat amfi den ses alamama problemim aynı şekilde devam ediyor. Optik ve arka AV ses çıkışlarından ses alamadım. Sanırım servisin bir bakması gerekecek. 2.40.6.0 veya  2.43.2.0 çekirdek yazılımını yüklersem servis için bir sorun olur mu ?  Bu yazılımlarda görüntü kalitesi daha iyiydi.

Azizim menüde bir ayar vardı şu an tam hatırlamıyorum, sayısal pcm vs gibi bir şeydi inan hatırlayamadım şu an, arıza değil de sistemin açık olmaması gibi bir durum olabilir.

Ayrıca dilediğiniz çekirdek yazılımı yüklemekte serbestsiniz, servis kardeşlerimiz bu konuda hesap sorar tavra bürünmezler neticede halka açık bir uygulama bu. (Orijinal yazılımlar neticede) :ok:

G Çevrimdışı

gs1175

Yeni Üye
25 Kas 2017
23
valla hocam dun forum birisinden mb 82 diye ful yazilim aldim boyle oldu tv 82mb yanindaki s yi unutmusum acaba sorunu servise gitmeden cozebilirmiyiz

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
gs1175' Alıntı:
valla hocam dun forum birisinden mb 82 diye ful yazilim aldim boyle oldu tv 82mb yanindaki s yi unutmusum  acaba sorunu servise gitmeden cozebilirmiyiz

Yapmayın azizim bunu, bilip bilmeden herkes birbirine yazılım paylaşıyor, sonra eğer forumda çözemezsek size yazık oluyor.

Hangi forumda kim paylaştı size yazılımı? Yazılım uzantısı nedir?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
gs1175' Alıntı:

Yani o da olmadı ise, sorun buradan çözemeyeceğimiz bir hal almış olabilir. 

Yüklemeyinasıl yapıyorsunuz diye sormak istemiyorum zira daha önce bir yükleme yapmışsınız lakin yine de yazın bakalım nasıl yaptığınızı.

Geri
Üst Alt