G Çevrimdışı

Goreme

Yeni Üye
12 Tem 2024
3
44
Cihazdaki sorun nedir.?
Az biraz internete girince, kumanda işlemiyor. Ekran donuyor. Kablodan elektriği kesmeden normalleşmiyor. Sonradan da takınca Daewoo yazısı geliyor, ardından açmak için basınca kırmızı ışık yanıp sönüyor. Logodan sonra cihaz kendini kapatıyor. 3 - 5 deneme sonra açıyor. Android yüklersem düzelir mi diye düşünmüştüm.

D Çevrimdışı

devir

Yeni Üye
14 Tem 2024
6
48
merhaba,uygulamaları açmadığı için yazılım güncellemesi yapmak istedim.youtube den upgrade_mb90.bin bunu buldum ve yapmaya çalıştım ama sanırım yapamadım.vestel yazısı sürekli gidip geliyor,o halde kaldı tv.ne yapabilirm acaba.

M Çevrimdışı

mlevo

Yeni Üye
13 Tem 2020
3
48
Merhaba tv nin standbye ışığı yanıp sönüyor. 2 yıl önce yapmıştı yazılımı güncellenmiştir şimdi yazılımı bulamıyorum

IMG_20240714_114815.jpg

S Çevrimdışı

sheznn

Yeni Üye
12 Tem 2024
4
36
Merhabalar, daha önce de yazmıştım ama JVC marka LT-43VF42T orjinal (herhangi bir tamir görmedi) televizyonum açılmıyor. Açma tuşuna basınca JVC yazısı ekrana geliyor bir süre sonra tekrar JVC yazısı geliyor ve kapanıyor. Sorunumu çözer mi bilmiyorum ama elinizde varsa bana da bir yazılım verebilir misiniz rica etsem. Belki düzeltebilirim bende.

A Çevrimdışı

Adige20

Yeni Üye
11 Şub 2021
5
44
Arkadaşlar merhaba Seg 32 inç led TV'nin diğer arkadaşların da şikayet ettiği gibi ekrana açılışta seg yazısı geliyor kırmızı ışık yanıp sönüyor daha sonra seg yazısı gidiyor kırmızı ışık yanıp kalıyor ekran açılmıyor

1000101691.jpg

K Çevrimdışı

kalendertr 

Yeni Üye
30 Mar 2020
30
52
Siz kendi ölmüşleriniz için dağıtın. maksat ihtiyaç sahibi olan bir kaç çocuğu sevindirebilmek. Ankaraya yolum düşerse yanına uğrarım :kas
allah razı olsun sizden kardeşim gel beklerim ankarada keçiören bağlumda dükkan herzaman beklerim numaram siztemde kayıtlıydı sanırım sizlerinde bir ihdiyaz isdeginiz olursa mutlaka haber verin tv kartları bilgisayar ve elektironik kartlar hakkında bir isdek veya sorunlar olursa herzaman baştacısın

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,760
Arkadaşlar merhaba Seg 32 inç led TV'nin diğer arkadaşların da şikayet ettiği gibi ekrana açılışta seg yazısı geliyor kırmızı ışık yanıp sönüyor daha sonra seg yazısı gidiyor kırmızı ışık yanıp kalıyor ekran açılmıyor

1000101691.jpg
kurtarma yazılımı verildi.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,760
allah razı olsun sizden kardeşim gel beklerim ankarada keçiören bağlumda dükkan herzaman beklerim numaram siztemde kayıtlıydı sanırım sizlerinde bir ihdiyaz isdeginiz olursa mutlaka haber verin tv kartları bilgisayar ve elektironik kartlar hakkında bir isdek veya sorunlar olursa herzaman baştacısın
Eyvallah, imzandaki dükkanın isimini google map'den yerini kontrol ettim. Hayırlı kazançlar dilerim.

K Çevrimdışı

kalendertr 

Yeni Üye
30 Mar 2020
30
52
Eyvallah, imzandaki dükkanın isimini google map'den yerini kontrol ettim. Hayırlı kazançlar dilerim.
allah razı olsun çümlemize işallah hayırlı bereketli kazanclar dilerim işallah

ankaraya gelecegin zaman mutlak haber verde ben hafda ici btk da çalışıyorum bilgiteknelojileri kurumunda dükkanda benim çocuklar duruyor akşam ve hafda sonları dükkanda oluyorum

allah razı olsun çümlemize işallah hayırlı bereketli kazanclar dilerim işallah

ankaraya gelecegin zaman mutlak haber verde ben hafda ici btk da çalışıyorum bilgiteknelojileri kurumunda dükkanda benim çocuklar duruyor akşam ve hafda sonları dükkanda oluyorum
bağlum bilgisayar hastanesi diye kayıtlı tam karşımda petrol ofisi benzinlik var

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt