Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,633
IMG_1180a577b85f829f38b4.png

Selamlar, TV'mi daha önce buradan edinilmiş yazılım ile sıfırlayıp 2-3 ay temiz biçimde kullanıp tekrar arıza verdikçe USB ile sıfırlama yaparak düzeltiyordum. Fakat şu an sadece normal şekilde ışığı yanıp sönüyor, USB sıfırlamaya tepki vermiyor. Yeniden temiz yazılım ile USB formatlayarak kurulum yapmayı denemek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Elinizdeki mevcut yazılımı tepki vermiyorsa farklı usb kullanarak tekrar deneyin.
Bazı kartlar usb seçiyor.

mesaon Çevrimdışı

mesaon

Yeni Üye
1 Tem 2024
4
27
Elinizdeki mevcut yazılımı tepki vermiyorsa farklı usb kullanarak tekrar deneyin.
Bazı kartlar usb seçiyor.
Denedim hocam, mevcut usb nin içindeydi yazılım. USB yi bilgisayardan direkt çektim, yazılımın bozulmuş olabileceğini düşünüyorum. Yeniden model/tv'im için yazılım paylaşabilir misiniz rica etsem?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,633
IMG_1180a577b85f829f38b4.png

Selamlar, TV'mi daha önce buradan edinilmiş yazılım ile sıfırlayıp 2-3 ay temiz biçimde kullanıp tekrar arıza verdikçe USB ile sıfırlama yaparak düzeltiyordum. Fakat şu an sadece normal şekilde ışığı yanıp sönüyor, USB sıfırlamaya tepki vermiyor. Yeniden temiz yazılım ile USB formatlayarak kurulum yapmayı denemek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
verdiğim full yazılımı dener misin.

Geri
Üst Alt