teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
kapağı sökmeden etiketi gözüküyor paneli samsung sanırım. etiket gözüktüğü için paneli sökmem gerekmiyor diye düşündüm ama gerekiyorsa eğer yarın söküp atarım etiket fotoğrafını.
Sevgili L ltutuncu yanlış anlama ama bak kullanıcı olarak sen bile "sanırım" demişsin :) ,yazılım panele göre veriliyor, ayrıca konuyu doğru bölüme almışsın teşekkürler,diğer konuda etiket fotosunu yüklersen daha iyi sonuç alabilirsin :ok

A Çevrimdışı

ayhan2589

Yeni Üye
21 Tem 2023
10
44
Merhaba kullandığım TV VESTEL 4K3DSMART48UA9300 LED 330LB/MB100
TV açılmıyor Vestel logosu gelip gelip gidiyor sanırım yazılım gerekli yardımcı olur musunuz size zahmet.

IMG20240531101248.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,446
Yazılım yüklenmemiş yükleme talimatını buraya yazdım dikkatlice okuyup uygulayın sonucu yazın.

Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderin yeniden kurun.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,446
Merhaba kullandığım TV VESTEL 4K3DSMART48UA9300 LED 330LB/MB100
TV açılmıyor Vestel logosu gelip gelip gidiyor sanırım yazılım gerekli yardımcı olur musunuz size zahmet.

IMG20240531101248.jpg
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin yükleme talimatı orada yazıyor uygulayın sonucu yazın.

burki2m Çevrimdışı

burki2m 

Yeni Üye
15 May 2024
18
25
Yazılım yüklenmemiş yükleme talimatını buraya yazdım dikkatlice okuyup uygulayın sonucu yazın.

Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderin yeniden kurun.
dediğiniz gibi yaptm yazılım yüklendi sonra factory reset attm ama sürümü hala aynı

A Çevrimdışı

ayhan2589

Yeni Üye
21 Tem 2023
10
44
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin yükleme talimatı orada yazıyor uygulayın sonucu yazın.
Teşekkür ederim yükleme talimatına uygun bir şekilde yükleme yaptım.
TV üzerinde yanan ışık hızlı hızlı yandı söndü 2 dakika kadar. Sonra normal yanıp sönmeye başladı. Ama TV açılmıyor Vestel logosu çok kısa süre gelip gidiyor. Başka bir versiyon mu yüklemem gerekiyor acaba yardımcı olur musunuz rica etsem

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,446
Teşekkür ederim yükleme talimatına uygun bir şekilde yükleme yaptım.
TV üzerinde yanan ışık hızlı hızlı yandı söndü 2 dakika kadar. Sonra normal yanıp sönmeye başladı. Ama TV açılmıyor Vestel logosu çok kısa süre gelip gidiyor. Başka bir versiyon mu yüklemem gerekiyor acaba yardımcı olur musunuz rica etsem
Verilen yazılım orijinal fabrika yazılımı idi. Tv de donanımsal arıza vardır.

Geri
Üst Alt