slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Yazılımsal bir problem olabilir mi çünkü başka kart taktığım zaman tv açılıyor full yazılım veya kurtarma talep etsem denemek amaçlı yardımcı olur musunuz
Kurtarma yazılımı verildi. Sağ üstte çan simgesinden bildirimleri kontrol edin. Yükleme talimatı indirme sayfasındadır. Yükleme sonucunu mutlaka bildirin.

M Çevrimdışı

muhammedaliaka

Yeni Üye
27 Ara 2023
3
30
Merhabalar. Hi Level 32HL530

WhatsApp-Image-2023-12-27-at-22.31.4598141aabca612b70.jpg

Televizyonumda kırmızı ışık yanıp sönüyor (sıfır kumanda ile de denendi) fakat açılmıyor. Araştırmalarım sonucunda yazılım atıldığını farkettim ve forumunuzda yardım bulabileceğimi düşünüyorum. İlgi ve alakanız için teşekkürler..👍
Tv hala açılmıyor, lütfen rica etsem yazılım ile alakalı bilgi verir misiniz? :/

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
449
36
Merhaba. Neden herkesten bu şekilde talep istemesini zorunlu kılıyorsunuz acaba? Çok gereksiz ve saçma değil mi bu?
saçmamı ne saçması olması gereken bu.televizyona uymayan yazılım olsa sende yüklesen televizyon eprom bozulsa olsa kimi suçlarsın tabiki yazılımı vereni.yazılımlar genelde gizli veriliyor ama açıklamaları herkez okuyor,sende okumuş olmalısın,orada nedeni bol bol yazılı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Merhaba. Neden herkesten bu şekilde talep istemesini zorunlu kılıyorsunuz acaba? Çok gereksiz ve saçma değil mi bu?
Bak çok güzel bir örnek "gereksiz ve saçma" olarak düşündüğün işleme.Kişi duyduğu yanlış yazılımı mb140 diye istemiş, ama kartı mb82.Yani bu kadar olmaz :) İşte bu nedenle gereksiz ve saçma değil, bu arada sevgili tobacco tobacco daha önce çok suçlandı forum yönetimi, bunu da belirteyim :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,862
Bulduğu tüm yazılımları tv'in üzerinde deneyip. tv çöktükten sonra, Allah bu tv belasını versin lütfen bana yardım edin minvalinde mesajlar tüm konuların altına yazıldı..

Bu durum defalarca yaşanınca, bizde önlem aldık.

Cihazınız, arıza hakkında bilgi vermek istemiyorsanız bizde size yazılım vermek istemiyoruz bu kadar basit.

Geri
Üst Alt