Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,866
selamun aleküm

498ed7d3-b6e2-4cd4-b9a6-48e58a6b7c47.jpg

model televizona ful yazılım gerekiyor yardımcı olurmusunuz
Cihazdaki sorun nedir.

miktatty Çevrimdışı

miktatty

Yeni Üye
20 Ocak 2022
15
20
başka flash bellekle deneyebilirmisiniz.
hocam normalde bende 8gb usb vardı önce onunla denedim olmadı bütün mağazaları gezdim bu zamanda 4gb usb bulmak imkansız birinde buldum onu aldım onunla yaptım ama yine olmadı başka bulabilir miyim bilmiyorum

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
hocam denedim fakat olmadı, durum şöyle: ok tuşuna basılı tutarken fişe takıyorum hemen ekran gelmiyor biraz ışık yanıp sönüyor ardından bi 5sn kadar sonra vestel yazısı geliyor sonrasında tam açılacak gibi arkaplan ışığını yakıp kendini yeniden başlatıyor ve bu döngü halinde devam ediyor. usb fat32, hiçbir klasöre koymadım ve 4gblik bi usb sizce sorun nedir? teraspy teraspy By_Trol By_Trol
ek bilgi: öğrenci evindeyim maalesef tornavida ayarlayamadım sökemiyorum :(
Belleği Disk genius programı ile kontrol edin. Boot sektörü gpt ise mbr yaparak deneyin. Standby ışığının hızlı yanıp sönmesini uzun süre bekleyin. Yükleme sırasında hızlı yanıp sönme başlamazsa TV USB içeriğini görmüyor demektir.

Kumanda orijinal mi? Farklı bir yazılım denediniz mi? TV Kumandadan gelen sinyali algılamıyor gibi. Cep telefonu kamerası ile kumandanın verici ledine tuşa basarken bakar mısınız?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
IMG_9822.jpg
IMG_9821.jpg
IMG_9820.jpg
IMG_9819.jpg

Merhaba ustalarım iyi akşamlar tv yi fişe takınca led barları göz kırpıyor ve stnby yanıp sönüyor her defasında beslemede çıkış voltajı 12 voltan 3 volta kadar düşüp aynı işlemi tekrarlıyor sürekli yazılım olacağını düşünerekten sizlerden yardım almak istedim
Led bar arızası. Hiç değişimi yapıldı mı?

miktatty Çevrimdışı

miktatty

Yeni Üye
20 Ocak 2022
15
20
Belleği Disk genius programı ile kontrol edin. Boot sektörü gpt ise mbr yaparak deneyin. Standby ışığının hızlı yanıp sönmesini uzun süre bekleyin. Yükleme sırasında hızlı yanıp sönme başlamazsa TV USB içeriğini görmüyor demektir.

Kumanda orijinal mi? Farklı bir yazılım denediniz mi? TV Kumandadan gelen sinyali algılamıyor gibi. Cep telefonu kamerası ile kumandanın verici ledine tuşa basarken bakar mısınız?
hocam yine olmadı full yazılım alabilir miyim? son şans onu deneyelim o da olmazsa mecburen bir servis bulmam gerekecek

hocam yine olmadı full yazılım alabilir miyim? son şans onu deneyelim o da olmazsa mecburen bir servis bulmam gerekecek
By_Trol By_Trol hocam kusura bakmayın sizi de uğraştırıyorum ama mb82 kurtarma yazılımına izin vermişsiniz mb140 full yazılıp talep etmiştim

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,866

By_Trol By_Trol hocam kusura bakmayın sizi de uğraştırıyorum ama mb82 kurtarma yazılımına izin vermişsiniz mb140 full yazılıp talep etmiştim
MB140 talep etmissiniz fakat verdiğiniz seri numarası MB82 tesadüf farkettim.

Geri
Üst Alt