L Çevrimdışı

lokmanolgun

Yeni Üye
15 Eki 2023
2
43
merhaba.hi level 43hl 560 model tv için yazılım ihtiyacım var.bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
iyi çalışmalar.cihazın anakartı daha önce değişti mi bilemiyorum. sanırım v.0 versiyonu olduğu için öncelikle transition yazılımını yüklemem gerekiyor

IMG_20231015_201604.jpg
IMG_20231015_201629.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,793
merhaba.hi level 43hl 560 model tv için yazılım ihtiyacım var.bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
iyi çalışmalar.cihazın anakartı daha önce değişti mi bilemiyorum. sanırım v.0 versiyonu olduğu için öncelikle transition yazılımını yüklemem gerekiyor

IMG_20231015_201604.jpg
IMG_20231015_201629.jpg
Cihazın sorun nedir.

M Çevrimdışı

mertszck

Yeni Üye
13 Eki 2023
11
Merhaba acil destek rica ediyorum. Müşteri hizmetleri tv me güncelleme yolladı. Ekranda onay çıktı onayladım yükledim. Ekran kapandı bir daha açılmıyor kırmızı ışık yanıp sönüyor sadece

IMG-20231013-WA0000.jpg

L Çevrimdışı

lokmanolgun

Yeni Üye
15 Eki 2023
2
43
Cihazın sorun nedir.
cihaz bazen açıyor bazen power ışığı yanım sönüyor ve backlight açmıyor.bütün besleme voltajları normal.cihaz açmadığı zaman power led kısmındaki voltajı ölçmek için probu dokunduğumda cihaz açıyor. bazen de bir süre beklediğinde açıyor.her ihtimale karşı besleme kondansatörlerini değiştirdim ama arıza değişmedi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,793
cihaz bazen açıyor bazen power ışığı yanım sönüyor ve backlight açmıyor.bütün besleme voltajları normal.cihaz açmadığı zaman power led kısmındaki voltajı ölçmek için probu dokunduğumda cihaz açıyor. bazen de bir süre beklediğinde açıyor.her ihtimale karşı besleme kondansatörlerini değiştirdim ama arıza değişmedi
By_Trol By_Trol

K Çevrimdışı

Koniçiva

Yeni Üye
13 Haz 2020
10
47
Full yazılım verildi. Sağ üstte çan simgesinden bildirimleri kontrol edin. Yükleme talimatı indirme sayfasındadır. Yükleme sonucunu mutlaka bildirin.
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.Vermiş olduğunuz yazılımı yükledim sorun çözülmedi tv içini açtım beslenme kartındaki kondansatörlerden birisi şişmiş sorun bundan olabilir mi?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.Vermiş olduğunuz yazılımı yükledim sorun çözülmedi tv içini açtım beslenme kartındaki kondansatörlerden birisi şişmiş sorun bundan olabilir mi?
Yazılımın yüklendiğini nasıl teyit ettiniz? Yükleme doğru tamamlandığında TV ilk kurulum ekranında açılış yapar. Yükleme prosedüründe neler olduğunu sırayla yazın.

Geri
Üst Alt