Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
aözkaya' Alıntı:
aözkaya' Alıntı:
ado hocam slm vestel satellite 39pf5025 39 led tv seri no : 6938913 200236    Görüntü yok gibi bir sey. Ayni durum CNN TURK HD ve TV2 HD de de var. Tüm hd kanallarda sorun yok ama bu üç kanal çekmiyor. Siyah ekran ve görüntü kirpismasi var sadece..  yardımcı olursanız sevinirim
Ado hocam beni unuttunuz mu ??

Azizim 2 gün boyunca size cevap yazmadıysam biliniz ki atlamışımdır lütfen hatırlatınız bana.

aşağıya paylaştım yazılımınızı  :ok:

Gizli içeriği sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
mitake' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Bekliyorum Azizim.  :ok:

Yazılım başarı ile yüklendi. TV eski haline döndü. Teşekkürler.  :ok:

Ahahhaha bu yakında forumda bir klasik haline gelir, ne zaman bir üyemizin tv kurtulursa ben gidip bir sevinç çayı dolduruyorum kendime 
Tam size yazacaktım ki ''Bir tv yi daha urtarmanın verdiği sevinç ile gelsin çaylar'' :kıskıs:

T Çevrimdışı

turab24

Yeni Üye
23 Kas 2017
16
bu tvleri bilerekmi böyle bozuk bulanık yapıyorlar anlamadım gitti  1 kere çok güzel netlik yapmıştım yazılım güncelledim adamın yüzündeki derinliği çok iyiydi şimdi görsen çok kötü tv demeye şahit ararsın zaten bizde sanş olsa demekki sanş yokmuş hayır o netliği görmesem dicemki bu tv böyleymiş ama netti o halini istiyorum.Akşama kadar aynı şekilde yazılım attım olmadı deniyorum deniyorum olmuyor  :)uvar:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
turab24' Alıntı:
yani yazılımcı ben olsam anlasam daha iyi yaparım

Çok derin detaylı olmasa da öğrenebilirsin aslında.

Bira zkodlama tekniklerine çalış, Biraz da modlama işini araştır gerisi kendiliğinden gelir
Yalnız 1-2 tv sini heba edenler var bu konuda, uyarmadı deme  :ok:

T Çevrimdışı

turab24

Yeni Üye
23 Kas 2017
16
ilk aldığımda tv nin görüntüsü bulanıktı bende çekirdek yazılım yükleyim dedim görüntü çok netleşti ama sonra bozdum şimdide aynısını yapıyorum farklı bişey yapmıyorumki neden ilk yüklediğim zamanki gibi olmuyor????

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
turab24' Alıntı:
ilk aldığımda tv nin görüntüsü bulanıktı bende çekirdek yazılım yükleyim dedim görüntü çok netleşti ama sonra bozdum şimdide aynısını yapıyorum farklı bişey yapmıyorumki neden ilk yüklediğim zamanki gibi olmuyor????

çekirdekten sonra ne yaptın da bozuldu peki?

T Çevrimdışı

turab24

Yeni Üye
23 Kas 2017
16
ilk geldiğindeki buydu V45.23.25
full yazılımda aynı V45.23.25
yükseltiğim V45.23.32

V45.23.39 yazılımı çıkmış fullu buldum ama uymuyor ters ekran pembe oluyor çekirdeği yokmu peki?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
turab24' Alıntı:
ilk geldiğindeki buydu V45.23.25
full yazılımda aynı V45.23.25
yükseltiğim V45.23.32

V45.23.39 yazılımı çıkmış fullu buldum ama uymuyor ters ekran pembe oluyor çekirdeği yokmu peki?

''Çıkmış'' konusu biraz yanlış algıya sebep olabiliyor, Çekirdek yazılımlar ile full ler arasında fark var. 23.39 full bir yazılım bir iş emrine özel yazılımdır, genele hitap etmez (Şimdilik) Bu nedenle uyumsuzluk göstermesi normaldir.

Çekirdek olarak daha üst sürümlerin onayını alırsam burada paylaşırım mutlaka  :ok:

Geri
Üst Alt